LaMetric

Львів, Шеньчжень (Китай), Лондон (Велика Британія)

Унікальна компанія яка із стартапу перейшла в продуктову компанію, неттпічні і челенджові таски змусили майже 4 роки пройти незамітно. Атмосфера продукту швидко позбавляє типічного «галєрівського мислення», і переводить його в продуктове. Супер скілова технічна команда, в якій зібрані кращі з кращих, техлід проекту завжди покаже правильний шлях для подальшого розвитку. В компанії відбувається постійний розвиток і впровадження інноваційних технологій.
P.S Рекомендую.

Найцікавіший продукт IT-індустрії, який мені доводилося тестувати, був саме в цій компанії. Це унікальний та поширений у всьому світі годинник LaMetric, який досі не має гідних аналогів. Команда ретельно працює над його вдосконаленням, постійно додає нові цікаві функції та покращує технічне оснащення. Амбіційні керівники задають атмосферу, в якій приємно працювати, розвиватись та вдосконалюватись кожен день. Всі спеціалісти молоді, креативні, розумні та досвідчені у своїй справі. Працювати в колективі легко, бо основою спілкування є взаємоповага та спільна мета — покращити продукт ще більше. Завжди є для цього ідеї та можливості. Це саме та компанія, що ніколи не стоїть на місці.

Disclaimer: позитивний відгук! Після майже 3ьох років в Ламетрику хочу перш за все сказати, що це прекрасне середовище для розвитку. Компанія прокачує не лише себе, а й своїх працівників в 5х темпі. Працюючи над продуктами, які популярні у всьому світі, ви будете вирішувати набагато цікавіші задачі, ніж в 99% інших українських компаній. Ламетрик це про стартапське середовище, сімейну атмосферу, крутих людей, нові ідеї, продукти і горизонти. Якщо щось з цього цікаво, тоді вам сюди :)

Підтримали: Oksana Skavinska

Я працювала в Ламетрику 3.5 роки на посаді графічного дизайнера. Можу впевнено сказати, що в цій компанії я отримала колосальний досвід (не лише по напрямку графічного дизайнера, також я займалась мобільними додатками, вебом, брала участь в розрозбці нових продуктів), від співпраці в мене залишились тільки позитивні емоції. Компанія не стоїть на місці, постійно виникають нові челенджі, які, власне, і допомагають тобі зростати. Тут мінімум бюрократії, є можливість безпосередньо впливати продукт, також чудова дружня атмосфера, де в разі виникнення проблем тобі обовязково допоможуть. Окрема подяка Назару Білоусу та Дмитру Бариському, які чудово налагоджують робочі процеси в компанії, тут ти дійсно відчуєш себе частиною команди яка змінює світ. Удачі вам!
P.S. Але якщо ви очікуєте, що зможете в Ламетрику просто ходити на роботу, нічому не вчитись і просто існувати то вам точно не сюди.