Laba Group

Київ, Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Прага (Чехія), Стамбул (Туреччина), Ірвайн (США)

Подавалася на одну із ролей. Отримала відмову з двох видів причин.

— Відсутність збігу за певними критеріями (з мого боку необхідна інформація була прозоро вказана в обов’язковій до заповнення аплікаційній формі та резюме. Проте рекрутер відверто проігнорувала ці дані і, попри потенційні розбіжності, які, за її ж словами, стали причиною відмови, запросила на співбесіду)
— Відсутність збігу у досвіді та навиках (дали фід — «воду»; на моє прохання надати вимірювальну відповідь та більше конкретики, прикладів — продублювали попередній фід іншими словами. Жодного аргументованого пояснення що означає розбжність у досвіді, скілах та підходах до виконання задач — не надали. Принаймні у приватному форматі)

Рекрутер Kseniia Dyhanova не проаналізувала вхідні дані про мене як кандидата, не прокомунікувала розбіжності або простір для маневрів превентивно та не надала (на моє прохання) вимірювальні пояснення причини відмови. Важливо, ставитися до скринінгу скрупульозніше, щоб мінімізовувати марну трату часу, а також попрацювати над вмінням надавати прозорий та конкретний фідбек замість шаблонних речень за замовчуванням. А тим паче на прохання кандидата.

Богдано, привіт!
Дуже шкода, що ваш досвід з нами виявився саме таким.
Попередньо скрін резюме був позитивний, і потенційно ваш профіль і досвід дозволили мені запросити вас на інтерв‘ю для того, щоб дізнатися більше про ваші навички і досвід роботи.

На жаль, в нашому з вами випадку, під час рекрутмент інтервʼю виявилися гепи, які вплинули на подальший розгляд вашої кандидатури на вакансію + відчувалося, що місцями бракує мотивації. Можливо це повʼязано, що пепередньо на інші позиції в Лаба були відмови.

Тому якнайшвидше надала вам зворотній зв’язок, щоб ви могли рухатись далі з пошуками ідеально місця роботи.
Щодо шаблонів, ми можемо використовувати шаблони листів, але в кожному з них є частина того максимально конкретного фідбеку на момент спілкування.

Сподіваюсь, що після моєї відповіді на ваш коментар, ми маємо порозуміння. Бажаю вам успіху в пошуках, сподіваюсь, що ваш метч скоро знайдеться.

Працюю в Laba вже 2 рік, і це найкраща компанія в якій я працювала. Компанія надає неабиякі можливості для росту та розвитку. Я починала, як перекладач-фрілансер і змогла свічнутись до позиції Instructional Designer. Атмосфера в середині команди, та і всієї компанії дружня та дуже тепла. Приємним бонусом до цього всього йдуть бенефіти компанії, безлімітна відпустка та гарна зп.

Вже трошечки більше ніж 2 роки я щаслива що обрала саме Laba яка теж повірила в мене.
Коли шукала роботу мені було дуже важливо розділяти цінності компанії та захоплюватись тим що вона робить — і цей метч стався!

За цей час причин «чому Laba» стало ще більше окрім цінностей — це люди які тут працюють і яких дійсно можно назвати командою, які саппортять тебе, це те як компанія вірить в тебе і допомагає у зростанні, це бенфіти які вона надає. Наприклад приємніше працювати коли в тебе безлімітна відпустка яку не потрібно випрошувати, компенсації англійської або спорту чи навіть чекапів.
В нас прозорі та швидкі процеси, відкритість до нового і генерацій ідей, є право на помилку де відкриваються можливості щось потестувати і знайти оригінальні робочі ідеї і де кожен зможе без страху на себе брати відповідальність і вчитись поєднувати свою унікальну особистість при тому йти в одному руслі із компанією — не втрачаючи себе і свої сильні сторони.

Розумних люблять 💛

В Laba — я вже майже 2 роки.
До цього працювала акаунт-менеджером в агенціях, в Laba — продюсер освітніх курсів.
Якби я раніше знала про цю професію, то не зволікала би! Метч стався одразу (безмежно вдячна Alexey Negreev, що знайшов мене✨)

Компанія, в якій відгукується все — цінності, люди, бенефіти. Наприклад, знаючи, що в тебе безлімітна відпустка — приємніше планувати відпочинок; відшкодування англійської, спорту чи чекапів навіть мотивують їх відвідати/зробити.
Дружня класна команда, яка точно підсапортить у всіх питаннях, якісний онбординг, можливість мати або бути ментором. Хочеш зростати горизонтально — без проблем, вертикально — гуд, для кожного є сходинка і чіткі KPI для досягнення цілі.

Як продюсер — кайфую, що впливаю як на продукти, які створюємо, так і на фінансові результати компанії. Кожен з нас незалежний і самостійний у прийнятті рішень, внесенні змін. Немає мікроменеджменту і рамок з обмеженнями.

Рада бути в спільноті лабівських профі, яких вже більше 600 осіб в різних країнах світу! Рада співпрацювати з топовими бізнес-експертами і надихатися ними щодня.

Розумних люблять💛

На жаль, перше спілкування з цією чудовою компанією, не таке чудове, яке б хотілося.
Відгукнулася на вакансію сорсера, через 4 дні отримала фідбек, що "сфокусувалися на кандидатах, які більше збігаються з нашими очікуваннями за бекграундом та скілами саме на цю позицію«.Попросила детальний фідбек і тиждень після отримала відповідь, яка мене шокувала. Виявилося, що ця позиція занадто проста для мене (хто сказав що сорсинг легкий?!) і що мені (виявляється) вона не підходить за кількістю комунікації(бо вже є досвід фул-сайкл рекрутингу). Добавили, що хочуть «щоб не було незакритих потреб у спілкуванні», а чого ви вирішили, що вони будуть, навіть не поспілкувавшись зі мною, можливо я саме цього і шукаю?)
Я подаючись на цю вакансію, чудово розуміла свої майбутні обов’язки!)

*Це не є неприйняття(образа щодо) відмови,а просто розповідь щодо необ’єктивності рекрутерки. Бажаю вам розвитку)

Вітаю, Ліліє!
Хотіли б внести ясність у ситуацію щодо вашого відгуку на вакансію Talent Sourcer.
Через нашу систему ми бачимо, що й другий мій імейл з поясненнями нашого рішення ви також отримали протягом чотирьох робочих днів після відмови на ваш відгук. Про цей таймлайн ми комунікуємо з кандидатами.
Вакансія Talent Sourcer була грейду Entry/Junior, про що ми зазначали у тексті й у самій назві вакансії. Саме тому ви отримали від нас фідбек про те, що конкретно на цю роль ми не метчимось, бо ваш досвід ширший, ніж ми очікуємо. Пізніше за вашим проханням я деталізувала зворотний зв’язок, пояснивши причини, й ще раз звернувши вашу увагу на те, що це джуніор позиція. Розуміємо, що спеціаліст з досвідом може працювати й на початкових позиціях, але ми хочемо будувати довгострокові відносини й співставляти задачі з можливостями команди.
Сподіваємось, що ми внесли об’єктивність. Дякуємо, що цікавитись вакансіями Laba Group, й пропонуємо вам залишатись на зв’язку для майбутніх можливостей!

Проходив курс «Управління IT-командами» від Laba. Точніше, збирався пройти. Заплатив гроші, почекав пару місяців і — тадаааааа — на курсі вартістю майже 20 тисяч гривень (якщо в розстрочку) за 12 занять — 95 чоловік. Дев’яносто, Карл, пять чоловік!

Після груп в 12-14 чоловік на значно дешевших курсах це стало справжнім шоком. Я попросив гроші назад, оскільки сподівався, що на курсі можна буде обговорити конкретно свої питання, а натомість — 95 людей! Множимо це на 12 домашок і отримуємо неймовірну кількість завдань, які має перевірити працюючий фул-тайм в іншій компанії лектор.

Мене все-таки вмовили відвідати два заняття (до третього уроку можна безкоштовно повернути гроші). Я домашки таки не зробив, але і без того у викладача були затримки з перевірками після всього двох занять.

Отож, процес повернення коштів. Для початку Лаба почала говорити, що повернуть, але за винятком комісії банка за розтермінування — а це приблизно півтори тисячі гривень. Ніде такого пункту в Terms and conditions не було! Так само, як і Монобанк запевняє, що не бере комісію у випадку розриву договору, якщо інакше не проговорено з торгівельною точкою.

Потім ще був прикол, що для того, щоб мені повернули кошти, я спочатку маю закрити весь кредит — тисяч 12 доплатити, здається. Втім, пізніше сказали, що можна не закривати, але щоб я писав якусь там розписку. Не пам’ятаю, яку — бо я все-таки закрив.

А, ще чудовий момент — коли мені сказали «добре, повернення буде протягом Х днів». А за день до закінчення терміну, коли я запитав, як справи, відповіли ось це «спочатку треба закрити всю суму». Тобто, вони сказали що все ок, чекайте, а натомість просто тиждень не відбувалося нічого. Й невідомо, які були би терміни, якби я не запитав їх про це.

Лектор — людина приємна, цього не відняти. Більше за два заняття нічого сказати не можу.

Євгене, вітаю!
Мене звати Анастасія, я Head of Customer Experience в Laba.

Шкода, що у вас залишилися такі враження.

У нас різна кількість студентів на різних курсах. Однак ми завжди стараємося побудувати графік та програму курсу так, щоб комунікація між лектором і студентами була комфортною, і кожен отримав необхідну увагу. Курс, про який ви пишете, «Управління IT командами» не був винятком.

Щодо повернення коштів за курс, дійсно, це зайняло трохи більше часу — від дня вашого звернення до фактичного повернення коштів пройшло 7 робочих днів. Вибачте за технічні ускладнення. Ми вже працюємо над тим, щоб надалі ситуація не повторювалась.

Також за інформацією фінансового відділу бачимо, що ми повернули вам кошти разом з комісією. Якщо це не так, напишіть мені, будь ласка, в LinkedIn (він є в моєму профілі DOU). Ми вирішимо цю ситуацію.

Дякуємо вам за такий детальний зворотний зв’язок: врахуємо усі моменти, які можемо покращити.

Прикро, що не залишилися навчатися з нами, однак, будемо раді бачити вас знову :raised_hands:

Працюю в компанії понад два роки. Командна робота, виклики, менторство, нові проєкти, швидкий ріст і багато можливостей — це все Laba. Найбільша цінність — команда, з якою ти створюєш найкращий продукт та свобода у прийнятті рішень.
Є класні додаткові плюшки у вигляді безлім відпустки та компенсації на спорт чи підтримання менталки)

В Laba розумних не лише люблять, але й цінують)

Нещодавно відсвяткувала свою 3 річницю в Лабі. Я прийшла сюди майже без досвіду, з базовими знаннями, а сьогодні займаю посаду Data Analyst Team Lead.
Я вдячна своїй компанії за можливості та підтримку у розвитку. Все склалося завдяки тому, що тут заохочують ініціативу, завжди відкриті до обговорень та змін, а ситуації типу «і так працює» — взагалі не про нас. Ми командою разом розвиваємося та змінюємося, маючи можливість як вертикального, так і горизонтального росту.
І у нас дійсно класний колектив з дружньою атмосферою.
Лаба — то любов <3

Привіт! Працюю у Laba вже 2 роки.

Мені досі не віриться, що вже 2 роки пройшло з моменту працевлаштування. Це та робота, до якої ти берешся із гарним настроєм і не помічаєш як швидко пробігають робочі годинки)

Я працюю контент-менеджером і закріплена на українських ринках LABA, Skvot, r_d. Команда настільки тепло та круто прийняла мене, що не було відчуття страху на новому місці. Всі готові тобі допомогти, підказати — і це дуже круто.

Я дуже рада, що знайшла таку роботу, на яку вранці хочеться прокидатись та збиратись )

Компанія постійно росте, покращує умови для своїх працівників. Тут продумано все до дрібниць.

Привіт! Прийшла в Laba два з половиною роки тому на позицію джуніор дизайнера.
Зараз — тімлід дизайнерів на ринку України.

Найцінніше, що я отримала за час роботи тут — це:

Люди. Laba збирає довкола себе дуже класних людей: ініціативних, відкритих, максимально залучених у процес та завжди готових допомогти. Це дуже надихає.

Продукт. Неймовірно приємно працювати з таким корисним та важливим продуктом. Хочеться робити все можливе, щоб про нього дізнались якомога більше людей.

Досвід. Тут точно є всі можливості до зростання та отримання нового досвіду. Тут підтримують твої ідеї, дослухаються до твоєї думки та відкриті до всього нового. І неможливо залишитись осторонь, адже тебе накриє хвиля постійного розвитку та змін.

Привіт! Працюю у Laba (а саме в Skvot) вже майже пів року і готова залишити свій відгук)

Чесно, досі під враженнями від розмови із рекрутером та швидкості відповіді. Мені здається що увесь процес, включно із офером, зайняв біля тижня часу. А розмова із рекрутером за відчуттями була наче зустрілись зі старою подругою. Тому якщо трапляється миттєвий метч — у Laba ніхто не відтягує.

Абсолютно чисті очікування, підтримка від менеджерів та відкритість до нових ідей. За цей час встигла втілити із командою все що лише можна, від нових підходів у процесах до експериментів із АІ (так-так, підтримують і у цьому).

Також бачу як швидко розвивається компанія, майже щомісяця зʼявляються якісь нові круті зміни, бонуси, підходи і тд, щоб стати найкращим місцем для працівників та бути ефективнішими. Сміливо можу заявити, що якщо ти заряджений та відкритий до експериментів — тебе підтримають та нададуть усі можливі ресурси для цього.

Також тут точно місце для тих, хто планує розвиватись. Бо ініціативних тут люблять) Відчуваю як багато встигла навчитись за ці пів року і скільки всього мене ще очікує. Якщо ви стаєте частинкою Laba, повірте — нудно не буде :)

Йоу!
Вже працюю більше року у Лабі на позиції Talent Sourcer і ось декілька причин, чому я нікуди не йду:
1. Мене взяли без будь-якого досвіду та зростили до спеціаліста сфери.
2. Постійні нові виклики у вигляді виходів на нові ринки — компанія постійно росте.
3. Навіть на найнижчі ланці відділу, ти маєш змогу вносити зміни у ключові робочі процеси.
4. Лояльний графік — я студент вже 4 курсу і для мене це справжній DealBreaker.
Коротше, дуже вдячний компанії за зріст та цінність мене як співробітника. Якби знову шукав роботу рік тому, то без вагань повторив цей експірієнс.

Всім привіт!
Також хочу залишити відгук про свою роботу в компанії. 4 роки тому я прийшла на позицію менеджера технічної підтимки. Відділ тільки почав свій розвиток, тому разом з невеликою командою ми докладали багато зусиль, щоб авоматизувати процеси. Зараз, на позиції тімліда, я пишаюся тим, який рівень піддримки клієнтів у нас є на сьогодні. Я обожнюю свою команду, компанію та те, що роблю кожен день. Laba створює здорову та сприятливу атмосферу для своїх співробітників, ми маємо доступ до всіх необхідних ресурсів, що допомогає нам досягати високих результатів у своїй роботі. Тут підтримують ініціативу, надаючи можливість рости як професіоналу та внести свій вклад у розвиток компанії.
Я вдячна, що можу розвиватися та вчитись новому, а також за постійну підтримку та здорову атмосферу в колективі :)

Майже 2 роки тому в нас з Laba group стався взаємний метч, в плані людей, цінностей, візіії, поглядів. Найприємніше, те що — цей метч приніс і продовжує приносити мені неймовірний професійний досвід, який челенджить і розвиває мене як спеціаліста, завдяки Laba в моє життя прийшли нові чудові люди, які надихають і підтримують в складні моменти, а в радісні розділяють цей успіх <3 Обожнюю те, що ми всі зростаємо разом, кожен працівник робить компанію крутіше і відчувати що ти дотична і частина цього процесу, це неймовірні відчуття!

Я можу довго розповідати про те як круто працювати в Laba, Skvot, r_d ( це все Laba Group, так-так ), але моя щира порада спробувати цей досвід на собі, бо розумних люблять, бачать, чують, дослухаються і помічають!)

Привіт! Працюю у Laba вже другий рік, і можу впевнено сказати, що це місце шаленого професійного та особистісного розвитку. Не тільки для студентів, а й для працівників. Компанія розвивається швидкими темпами, і це неймовірно надихає рухатись вперед, покращувати процеси і підходи. Тут дуже здорова і привітна комунікація, всі завжди готові одне одному допомогти, підказати. Дуже круто, що компанія відкрита до твоїх ідей і нових рішень. Ба більше — відкрита до твого росту навіть у інших відділах, якщо раптом вирішиш, що хочеш працювати з чимось іншим. Підтримка неймовірна! Дуже рада працювати із фахівцями своєї справи, які надихають інших на круту роботу :)

Всім привіт)
Я мріяла потрапити в Laba, подавалась протягом декількох років і весь час підвищувала скіли, щоб мене взяли. І 2 роки назад мені відповіли. Я була дуже щаслива, тому що потрапила в компанію з крутими продуктами, класною корпоративною культурою, новітніми підходами і френдлі комунікацією. В компанії я виросла як працівник і як особистість. Робота в компанії дала мені величезний досвід і круті навички. За 2 роки я пройшла шлях від джуна контент-продюсера до ліда команди. Laba — найкраще місце, де можна рости і розвиватися!

Всім привіт хто тут є!
Подавалась на вакансію Junior HR-Administrator. Результату після співбесіди ще чекаю, але можу впевнено сказати, що поки що спілкування залишає тільки позитивні враження. Відразу пропонують перейти на «ти», якщо мені теж зручно, на моє резюме відгукнулись одразу, в листі з тестовим все було чітко розписано і мені було все зрозуміло. Після виконання тестового зв’язались протягом того часу, яке було домовлено завчасно. Мені були дуже цікаві ті питання і кейси, які задавали як в тестовому, так і на співбесіді, вони звучали як реальні ситуації, які б могли статися в роботі ейчара. Тож шукати рішення до цих ситуацій мені сподобалось :)
Спілкується зі мною Анастасія Хмелевська, а співбесіду проводила HRBP Юлія. Обидві дівчини здались мені дуже приємними.
Поки що результат співбесіди перенесли і я напряму спитала в чому причина, на що Анастасія мені чесно відповіла, що кандидатів багато і ще мають провести співбесіди у кількох. Це цілком нормально для великих компаній, звичайний робочий процес, тож я все розумію і вдячна, що про переніс результатів мене теж попередили, мені не довелось писати Анастасії і випитувати що і як там.

Як висновок напишу: дівчата ейчари в компанії приємні у спілкуванні, про всі етапи мене попереджали завчасно, на мої питання відповідали відкрито. Тому я поки всім дуже задоволена! І який би там результат не був, компанії бажаю успіхів, бо люди там здається кльові :)
Сподіваюсь відгук буде комусь корисним!

Привіт, Вікторіє!)
Дякую за зворотній зв’язок! Рада нашому знайомству)

три спроби податися в Лабу — «ПОТРАЧЕНО» ))

18.04 вперше подалася на сейлз менеджера, отримала відповідь від Даши Логвиненко, що вакансія вже закрита, але вона порадила податися після 10.05 і ми поспілкуємося, якщо мені буде актуально
дуже дякую їй за це, це було досить професійно — надати відповідь навіть при закритій вакансії :)

13.05 подалася вдруге на сейлза — вже відповіді абсолютно ніякої не отримала)

28.06 подаюся на вакансію, яка близька мені по наявному досвіду та скілам Junior HR-Administrator — 30.06 отримую відповідь від Анастасії Хмелевської що я не збігаюся з очікуваннями — 30.06 у відповідь на цей лист я попросила трішки конструктивнішу відповідь а саме детальніше вказати, яких скілів мені бракує, на що відповідь, станом на 10.07, я так і не отримала :)

Дякую за увагу)

Добрий день, Валерія!
Дякуємо за зворотній зв‘язок, він допомагає нам стати кращими.
Нам дуже шкода, що у вас виник негативний досвід від спілкування з нами.
Наш процес побудований таким чином, що ми маємо декілька етапів і після кожного надаємо зворотній зв‘язок. Більш розширений фідбек ми надаємо після етапу інтерв’ю з рекрутером або наймаючим менеджером, коли маємо змогу глибше оцінити компетенції, які необхідні для вакансії.
На етапі відгуків, ми аналізуємо профайли і обираємо приблизно 20-30% кандидатів для подальшого спілкування. Це саме ті профайли, які максимально відповідають вимогам нашої вакансії.
На той момент, ми відібрали найбільш релевантних, на нашу думку, кандидатів, які більше збігались з нашими очікуваннями, щодо досвіду і бекграунду. Тож ми вам надіслали фідбек, у якому про це йшлось.
Бажаємо успіхів у пошуку омріяного місця роботи!

Подавалась на вакансію графічного дизайнера в SKVOT. Після заповнення мною анкети рекрутерка надіслала на пошту тестове завдання, де в листі було вказано, що протягом 2-3 робочих днів я отримаю зворотній зв’язок, ще й розгорнутий.
Після виконання тестового, яке я надіслала в понеділок, вже настала п’ятниця і я вирішила сама написати, можливо мій лист загубили, з ким не буває. Так і сталося, мені відписали, що дійсно серед безлічі тестових саме моє загубилось і до мене повернуться із фідбеком експертів з понеділка.
У вівторок наступного тижня я отримала лист із відмовою, де просто написано, що компанія шукає інший стиль.
Тобто спочатку загубили мій лист, я чекала замість 2-3 робочих днів більше тижня, а в результаті ще й обіцяного зворотнього зв’язку отримала повний нуль.
Звісно, я могла ще раз написати рекрутерці, що мені обіцяли розгорнутий фідбек, але бажання витягувати кожне слово від рекрутера власноруч — немає.
Також хочу зауважити, що цей відгук не є образою на відмову у співпраці, а справедливим враженням про безвідповідальність рекрутерки, через яку складається враження про всю компанію.

Вітаю, Наталю!
Дякую за ваш коментар, хотіла б прояснити ситуацію, що склалась.
Справді, ми отримали багато відгуків і тестових на цю позицію, через що не змогли відповісти вам вчасно, за що ми вибачились перед вами на пошті і повідомили про це додатково. Вдячні вам за ваше очікування і розуміння.
Дійсно, іноді процес може тривати трішки довше, ніж би нам цього хотілось, і на це впливає багато різних факторів.
Щодо самого тестового, я відповіла вам, що виконане вами тестове, на жаль, не збігається зі стилем проєкту. Більш розгорнутий фідбек я надіслала вам на пошту, аби зберегти конфіденційність. Якщо будуть питання, то залюбки на них відповім.
Вдячні за ваше розуміння ситуації та бажаємо успіхів у пошуку роботи!

Спілкувалась з LABA в рамках позиції HR BP. На жаль, зупинились на етапі знайомства з рекрутером, так як вакансію вже закрили іншим кандидатом і з менеджером я познайомитись так і не встигла. Проте, враження від комунікації залишились більш ніж позитивні і на тому рівні у нас був гарний метч. Дуже ціную повагу LABA до особистого простору і часу кандидата і справді високий рівень професійної комунікації та рапорту. Можливо, колись поспілкуємось ще :)

Василино, привіт!
Також дуже радий нашому знайомству, це справді був цінний досвід. Залишаймося й далі на зв’язку для майбутніх можливостей. :)
Щасти!

Проходила співбесіду в Laba на позицію Senior SMM. Пройшла всі етапи відбору (знайомство з HR, тестове, фінальна співбесіда), але, на жаль, враження від процесу рекрутингу склалося не дуже позитивне:
— ЗНАЙОМСТВО З HR пройшло добре, Анна приємний співрозмовник, але ще на цьому етапі з’ясувалась, що зарплатна гілка в Laba на цю посаду менша, ніж мої очікування. Проте через кілька днів мені написали, що сподобалось моє CV та запис знайомства і керівництво затвердило мій запит про суму ЗП в разі успішного проходження та запропонували виконати тестове.
— ТЕСТОВЕ доволі об’ємне, в мене пішло близько 8 годин на те, щоб зробити його якісно (враховуючи час на вивчення візуалу, контенту, рубрик, tov і т.д.), при цьому роботодавець ставить дуже короткі дедлайни — мені було дано всього 2 дні на виконання. Тут хочу зазначити, що варто оцінювати час з запасом та закладати або довші дедлайни, або скорочувати тестове.
— Далі мене запросили на ФІНАЛЬНЕ ТЕХНІЧНЕ ІНТЕРВ’Ю з наймаючим менеджером та генеральним продюсером Laba. Похвалили тестове, ставили багато питань про досвід, загалом спілкування було доволі приємним та легким. До того моменту, поки справа не дійшла до обговорення ЗП. Тут мені знову сказали, що мій запит вищий, ніж розраховують в компанії (хоча в імейл писали, що ок) та запропонували умову ставка+відсоток за KPI по заявках/продажам курсів, обґрунтовуючи, що це ніби то потрібно для підвищення мотивації. Тут не сподобалось, що про цю «умову» не попередили одразу, до тестового, адже б тоді ми не витрачали час обох сторін. Після мого обґрунтування, чому мені це не підходить (бо я smm, а не sales спеціаліст; я не хочу, щоб моя ЗП залежала від показників, за які відповідаю не тільки я; це скоріше демотивує, а не навпаки) — одразу було помітно, як змінились емоції інтерв’юєрів. Мені відповіли, що подумають, що можна запропонувати та пообіцяли надати фідбек протягом пари днів.
— ФІДБЕК: мені ніхто нічого не відповідав понад тиждень, поки я не написала вже сама — виявилось рекрутер пішла у відпустку і просто забула мені відписати. Отримала відповідь, що «ми різні за вайбом»... Так, ніхто не зобов’язаний наймати кандидата після фінальної співбесіди, але якщо кандидат вже пройшов у вас всі етапи, витратив не один тиждень часу, то хоча б з міркувань поваги надавайте конструктивний фібдек, а не просто «вайб не той».

Мій відгук компанії по процесу найму:
1) я вдячна за приділену увагу та приємне спілкування, але якщо ви не готові запропонувати кандидату його очікування по ЗП — не витрачайте час ні ваш, ні його.
2) якщо все ж готові збільшувати бюджет — попереджайте про всі додаткові умови та «підводні каміння» одразу.
3) надавайте вчасний та конструктивний фідбек.

Анастасіє, дякую за відгук! Хочу прокоментувати та пояснити ситуацію. Процес проходження інтервʼю на цю вакансію включає в себе три этапи. Перші два включають в себе інтервʼю з рекрутером (зі мною) та тестовое завдання. На цих етапах оцінюються хард скіли, мотивація, корпоративні цінності ті досвід. Ці два этапи ви пройшли чудово, у вас супер досвід і ви дуже гарно виконали тестовое завдання. У звʼязку з цим, наймаючий менеджер готовий був піти назустріч вашим очикуванням по зарплатні й підвищити бюджет, що був закладений попередньо. Третій, фінальний етап — це спілкування з наймаючим менеджером. І тут оцінюються хард, софт скіли и метч з командою. Для нас важливо, щоб команда була на одній хвилі. Саме тому після інтервʼю з наймаючим менеджером ми вирішили продовжити пошук. Що стосується обговорення зарплатніх умов під час інтервʼю, то це звичайна практика, де ціль — прийти до загального знаменника. А щодо швидкості відповіді, я, як рекрутер, дійсно дала фідбек пізніше обіцяного часу, т.я. знаходилась у відпустці. Нажаль, таке іноді трапляється і повʼязане з тим, що у відпустці не завжди є можливість виходити на звʼязок. Але я розумію, що ви чекали на відповідь, і мені шкода, що так склалося.

Ще 4 роки тому, коли я зрозумів, що закупівлі і комерція — це не моє, а аналітика — ван лав, Laba Group повірили в мене і зробили офер на джуна аналітики.
За цей час я багато чого навчився завдяки внутрішнім курсам і з компенсаціями в зовнішньому навчанні. Постійно впроваджую нові технології і системи в напрямку аналітики і ніхто не заважає щось тестити, зносити і будувати з нуля, десь помилятися тощо.

Сьогодні, я відповідаю за напрямки дата і процесної аналітики і маю команду із більше ніж 10 людей, а «дух стартапу» дозволяє нам пробувати все що завгодно і підтримувати будь-які ідеї, навіть, якщо вони виглядають достатньо глупими. Можна працювати коли і де завгодно, головне результат!

Якщо ти самостійний, ініциативний і відповідальний, я думаю, Laba Group саме для тебе!:)

Я працюю в Laba Group майже 2 роки. Прийшла на роль кураторки, але з часом зрозуміла, що хочу займатися дизайном. Дуже вдячна компанії і команді, що підтримали і дали можливість працювати в бажаному напрямі. Зараз я дизайнер, активно розвиваюсь і дійсно кайфую від своєї роботи. І що класно, мене оточують люди, які також кайфують від своєї справи, у яких горять очі. Ми разом робимо чудовий продукт.

В Laba Group дуже цінується особистий ріст і розвиток співробітників. Ставляться і досягаються амбітні цілі. Маст хев — ініціативність і самостійність.

Однозначно рекомендую компанію, якщо наші цінності вам відгукаються:)

Коли я шукав роботу мені були важливі цілі компанії і екологічність продукту, тут у нас стався метч.
А зараз я в Laba вже більше року і знайшов більше причин, чому цю компанію варто обрати.

Відсутність бюрократії
«Дух стартапу» звучить як якесь кліше, тож я просто напишу, що результат у нас важливіший ніж процес. Навіть якщо результат не дуже — ти спробував (!) і зробив це за пару днів (чи навіть годин!) замість того, щоб чекати узгодження з купою лідів і хедів.

Звідси випливає ще одне: право на помилку.

Буває, коли керівник каже «так не спрацює» або «це погана ідея», у таких «шефів» люди втрачають бажання (ба більше, навичку!) щось вигадувати і ініціювати.
В Laba ми кажемо «Є гіпотеза — тестуй!». Завдяки цьому ми постійно знаходимо оригінальні робочі ідеї і кожен юніт може приймати участь о покращенні показників і процесів.

Ти сам собі керівник.

Звичайно, в тебе є тім лід, хед або ментор, але кожен працівник доволі незалежна одиниця. Ти можеш сам планувати робочий день і тиждень, обирати шляхи для досігнення цілей, переписувати і перепридумувати процедури (якщо можеш зробити їх простіше).
Відсутність мікроменеджменту — це велика перевага, тому серед нас дуже швидко ростуть менеджери і ліди команд.

Зрозуміло, що не кожному таке підійде. Комусь простіше коли думають за нього — і це теж нормально. Але якщо ви бажаєте саморалізації, любите створювати щось, там де нічого не було до вас, якщо «просто ОК» для вас не ОК — то ми спрацюємся :)

Працюю в компанії 2 роки, Laba — амбітна компанія, без зайвої бюрократії, легкість у комунікації з керівництвом та колегами, є можливість працювати віддалено, корпоративного навчання та особистісного зростання. Основний фокус на результат, для ефективної роботи є всі умови. Радий працювати з професіоналами.

Якщо ви шукаєте компанію, де ви будете постійно зростати як спеціаліст, для вас будуть відкриті двері для вільного втілення ваших ідей, а команда і продукт буде з ефектом «вау» — вам точно до Laba. Я працюю в Laba вже майже два роки, пройшла шлях від куратора до тімліда, і точно знаю, що тут це не межа розвитку, завдяки підтримці, новим викликам та знанням, що надаються.
Мені подобається, що у нас прозорі та швидкі процесі менеджменту, відкритість до нових ідеї та ініціативи команди, чіткі круті цінності, які розділяють усі співробітники)
І навіть якщо ви приходите в компанію, не знаючи всіх цих деталей, повірте мені, вже з перших днів ви будете точно розуміти, що Laba — то любов:)

я в Laba вже третій рік, і кожен ще кращий ніж попередній. не уявляю, в якій іншій компанії я б могла знайти це класне співпадіння по цінностям, відкритим можливостям і повній свободі в прийнятті рішень. є відчуття, що ти сам собі створюєш оточення. щось не подобається? можеш змінити. є ідея? втілюй. хочеш рости? покажи, що вмієш.

люблю обожнюю

Працюю в компанії 3 роки. Люблю нашу енергійну атмосферу, відкриту та проактивну команду однодумців. Лояльне керівництво, конструктивні фідбеки. Повагу до працівника. Особливо сильну ціную те, що є свобода в роботі, в просуванні та впровадженні власних ідей. А також, шалену кількість можливостей для навчання та розвитку власних компетенцій.

По відчуттям я працюю в Laba все життя (насправді майже 3 роки), бо вже не пам’ятаю що було «до», але «після» є дуже насичений етапом життя. При цьому я не консервуюсь на своїй позиції, а постійно рухаюсь вперед. Адже компанія дає широкі можливості для розширення компетенцій. Тут можна пропонувати нове, втілювати ідеї; тут можна знайти друзів/однодумців, а також тих, хто надихає.
Робота з дому ніяк не заважає мені бути продуктивною, бо в Laba завжди є чіткий курс на досягнення конкретних цілей і ця мотивація наздожене тебе у будь якому куточку планети.
Я б залюбки радила свою компанію друзям, але відповідальним та зацікавленим, бо тут дійсно тільки найкращі.

Я з LABAою вже другий рік, я ще ніколи так не кайфувала від роботи ;).
Дуже дружня команда, класні молоді амбіційні керівники, креативна атмосфера в офісі, навіть тваринку в офіс можна привести — це так круто!
А ще мій улюблений бонус — можна працювати віддалено, що неймовірно важливо для мене, бо я і моя родина постійно в русі, головне виконувати дедлайни :))) Тут ти не можешь припинити розвиток — цьому сприяє все навкруги. Тебе завжди готові підтримати, підказати, щось змінити, згормонізувати всі процеси.
Компанія націлена на результат, тому деколи проходиться працювати «like an animal».
LABA — це не просто робота, це стиль життя. Зростай — вчись — розумнішай разом з командою професіоналів.

Підтримали: Bohdan BoroviakAlexey Negreev

В Laba я працюю майже 2,5 роки, які пройшли дуже швидко та насичено. За цей час команда виросла майже в 5 разів, відкрилися нові ринки та продуктові напрямки. Є багато кейсів, коли в рамках компанії хтось кардинально хотів змінити посаду і його (або її) максимально в цьому сапортять та навчають. Кожен з нас може впевнено сказати, що найкраще — люди, адже наші спільні цінності дійсно допомагають досягати крутих результатів.

Але я також дуже ціную гнучкість та відкритість менеджменту з духом стартаперства. Тут немає бюрократії, є класні та прозорі процеси, націленність на результат і довіра до експериментів та ідей команди.

Раджу компанію всім хто любить виклики, нові знання й не боїться нести відповідальність за свої рішення та результати :)

Підтримали: Alexey Negreev

Коли мені написала рекрутер за Laba, я настільки була рада, оскільки дуже давно вже знала про цю компанію, слухала їх подкаст, і взагалі — була впевнена, що вони круті. І виявилась права.

Команда та тім лідер настільки відкриті до взаємодії, що спочатку було важко повірити, що таке реально існує, всі завжди готові допомогти чи підсказати щось. Це дійсно той випадок, коли можеш допомогти вже дуже після кінця робочого дня або задовго до початку, і буде не «влом».

Дуже рада своій команді, та загалом — людям навколо мене. Декілька подруг знайшла саме тут, в цій теплій атмофері розуміння та дружби.

Окремо хочу виділити можливість працювати віддалено — не буди прив’язаною до офісу дає можливість обрати для себе місце, де ти найбільш продуктивно можеш працювати.

Laba — це точно любов

Мої 1,5 роки роботи в Laba пролетіли так швидко і не помітно, бо весь цей час я була понурена в цікавий досвід роботи з неймовірно крутою командою, атмосфера спонукає кожному розкриватися як особистість, зростати, реалізовуватись та приносити користь.

Працювати в Laba це працювати драйвово і кайфувати від того, що ти робиш, а ще дуже цінно що тобі допомагають з цим.

Дуже розділяю цінності компанії і саме тому я тут, я дуже пишаюсь Laba і командою яка вистояла у найскладніші часи і більше того — вийшли на новий рівень, ми стали ще більше згуртовані і націлені на більший результат до якого йдем разом.

Всі компанії говорять що в них крута атмосфера, але поки всі просто говорять, Laba це доводить ділом, саме тому в нас найкраще керівництво, комфортні умови для праці, свобода дій, віддалена робота, можливість розвиватися, є бенефіти від компанії і цей список можна продовжувати довго — бо всі заряджені бути краще ніж вчора, робити ще більше, допомагати ще більше і більше заохочувати.

Laba — це любов з першого погляду. Лояльне керівництво, дружня робоча атмосфера, комфортні умови роботи, бенефіти від компанії, можливість розвиватися в професійному та кар’єрному планах — все, що має бути у компанії моєї мрії, тут є.
Драйвує те, що працюєш серед професіоналів. Якщо виникають питання або складнощі, тобі завжди готові допомогти. Плюс, що можеш працювати дистанційно з будь-якого куточка світу.
Працюю в Laba півтора року. Весь цей час компанія розвивається неймовірними темпами, досягає цілей, незважаючи на важкі часи. Це мотивує розвиватися разом з нею. Компанія, як і кожен з команди, націлені на результат. І це дає хороші плоди.

Підтримали: Bohdan BoroviakAlexey Negreev

Дуже крута і лояльна до працівників компанія, дають всі можливості для розвитку як спеціаліста. Якщо є бажання можна досягнути всього. Знаю це по власному досвіду прийшов в компанію на позицію junior marketing manager зараз несу відовідальність за лідогенерацію в 6 країнах та 10 проектах на позиції Head of Performance Marketing LABA Europe. Найцініше для мене ще дружня проста атмосфера і бажання всіх досягнути спільних цілей.

Laba — це дійсно компанія, з якою в мене відбувся той самий match.
Мені дуже близькі її цінності,
відсутність бюрократії,
повна свобода дій.

Майже за рік я виросла з копірайтера до креативного ліда.
У грудні буде 2 роки як я разом з Laba.

За ці два роки Laba Group росла і продовжує рости шаленими темпами.
Скоро наші курси будуть доступні у кожній країні світу, це дуже драйвить та мотивує.
Моя особиста мрія — релокейтнутися в офіс в Лос-Анджелесі))

В мене ще стільки ідей, які я хочу реалізувати разом)
І головне, я бачу свій розвиток і майбутнє саме у цій компанії. «Перевалочним пунктом» Laba точно не назвеш)

Пишаюся і дуже вдячна команді, що ми вистояли та змогли зберегти компанію у лютому. Скрутні часи задрайвили наш розвиток в рази.

P.S. мій особистий лайк віддаю за можливість працювати віддалено. Для мене це дуже важливий пункт, адже вдома та наодинці я найбільш продуктивна.

за майже два роки в лабі виросла до тім-ліда відділу, зібрала неймовірну команду, закрила гепи в скілах та комунікації, пройшла кілька курсів на різних проєктах. відчуваю свою силу та здатність впливати на внутрішні процеси компанії: нам усім не все одно, і це прекрасний знак для робочого середовища

Працюю в компанії майже 2 роки.
Основний показник особисто для мене, що мене все влаштовує — я припинила навіть для «просто подивитись» моніторити інші вакансії.
Тут буде важко тим, хто звик до «офісного» графіку з 9 до 18, але якщо вам подобається особисто керувати своїм робочим часом — це те, що треба!
Із додаткових переваг — крутий колектив і відкритість команди, готовність завжди вести діалог і дійсно слухати кожного.

Працюю в компанії понад п’ять років, за цей час змінів кілька позицій — менеджер з продажів, тімлід, керівнік B2B-відділу, керівник з sales-операцій у міжнародних проектах Laba. Переваги компанії — поєдання системного підходу з гнучкістю у вирішенні тих чи інших питань. Раджу компанію тим, хто прагне реалізації як професіонал, і як професіонал готовий нести відповідальність за результат.

Вже 3 роки працюю в компанії.
Прийшов працювати SEO спеціалістом на один проєкт, а зараз SEO Team Lead відразу на 12 проєктів. Лояльне керівництво, хороша мотивація працювати в даній компанії. Хороша заробітна плата, багато різних компенсацій на спорт, навчання і т.п.

Ось уже 5 років, як я працюю в Laba Group.
Прийшла у компанію на позицію менеджера з продажу, а зараз я Deputy Head of Sales Department трьох крутих проектів!
Офіс, команда, процеси, керівництво, мотивація — все на 11 із 10-ти!
Дуже раджу компанію тим, хто націлений на особистий результат і результат команди!

Працюю в компанії вже понад 7 років.
Дуже подобається, що робота з фокусом на результат, а не на просиджування штанів.
Мінімізація бюрократиї (звіти, презентації тощо мінімальні).
Максимальна автоматизація (PBI, Data Studio тощо).
В компанії реально прокачуєш навички, працюєш з професіоналами.
Laba — чудове місце роботи!

Надсилала сюди резюме на вакансію юриста. Рекрутер Анастасія відповіла, що у мене немає юридичних навичок, хоча я склала тест на адвоката. На питання, як вона оцінює навички без проведення співбесіди чи тестового завдання, поки не відповіла.

Підтримали: Анна Познякова

Вітаю, Анно!

Хотіла б прояснити ситуацію, яка сталась.
Ми шукали юриста з досвідом саме у цивільному та трудовому праві та з практичними навичками договірної роботи, що і було вказано у тексті вакансії.
Ваше резюме свідчить про експертність у криміналістиці, що, на жаль, не є релевантним досвідом для посади саме у нашій компанії. У нас інша специфіка роботи. Саме тому необхідності в подальшому спілкуванні не було.

Нам прикро, що сталось непорозуміння, але так іноді стається. Бажаю успіхів у пошуку роботи мрії!

Вакансії Laba Group

Всі вакансії компанії