Laba Group

Київ, Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Прага (Чехія), Стамбул (Туреччина), Ірвайн (США)

21 відгук

Я працюю в Laba Group майже 2 роки. Прийшла на роль кураторки, але з часом зрозуміла, що хочу займатися дизайном. Дуже вдячна компанії і команді, що підтримали і дали можливість працювати в бажаному напрямі. Зараз я дизайнер, активно розвиваюсь і дійсно кайфую від своєї роботи. І що класно, мене оточують люди, які також кайфують від своєї справи, у яких горять очі. Ми разом робимо чудовий продукт.

В Laba Group дуже цінується особистий ріст і розвиток співробітників. Ставляться і досягаються амбітні цілі. Маст хев — ініціативність і самостійність.

Однозначно рекомендую компанію, якщо наші цінності вам відгукаються:)

Підтримали: Alexey Negreev

Коли я шукав роботу мені були важливі цілі компанії і екологічність продукту, тут у нас стався метч.
А зараз я в Laba вже більше року і знайшов більше причин, чому цю компанію варто обрати.

Відсутність бюрократії
«Дух стартапу» звучить як якесь кліше, тож я просто напишу, що результат у нас важливіший ніж процес. Навіть якщо результат не дуже — ти спробував (!) і зробив це за пару днів (чи навіть годин!) замість того, щоб чекати узгодження з купою лідів і хедів.

Звідси випливає ще одне: право на помилку.

Буває, коли керівник каже «так не спрацює» або «це погана ідея», у таких «шефів» люди втрачають бажання (ба більше, навичку!) щось вигадувати і ініціювати.
В Laba ми кажемо «Є гіпотеза — тестуй!». Завдяки цьому ми постійно знаходимо оригінальні робочі ідеї і кожен юніт може приймати участь о покращенні показників і процесів.

Ти сам собі керівник.

Звичайно, в тебе є тім лід, хед або ментор, але кожен працівник доволі незалежна одиниця. Ти можеш сам планувати робочий день і тиждень, обирати шляхи для досігнення цілей, переписувати і перепридумувати процедури (якщо можеш зробити їх простіше).
Відсутність мікроменеджменту — це велика перевага, тому серед нас дуже швидко ростуть менеджери і ліди команд.

Зрозуміло, що не кожному таке підійде. Комусь простіше коли думають за нього — і це теж нормально. Але якщо ви бажаєте саморалізації, любите створювати щось, там де нічого не було до вас, якщо «просто ОК» для вас не ОК — то ми спрацюємся :)

Підтримали: Anna KorzhAlexey Negreev

Працюю в компанії 2 роки, Laba — амбітна компанія, без зайвої бюрократії, легкість у комунікації з керівництвом та колегами, є можливість працювати віддалено, корпоративного навчання та особистісного зростання. Основний фокус на результат, для ефективної роботи є всі умови. Радий працювати з професіоналами.

Якщо ви шукаєте компанію, де ви будете постійно зростати як спеціаліст, для вас будуть відкриті двері для вільного втілення ваших ідей, а команда і продукт буде з ефектом «вау» — вам точно до Laba. Я працюю в Laba вже майже два роки, пройшла шлях від куратора до тімліда, і точно знаю, що тут це не межа розвитку, завдяки підтримці, новим викликам та знанням, що надаються.
Мені подобається, що у нас прозорі та швидкі процесі менеджменту, відкритість до нових ідеї та ініціативи команди, чіткі круті цінності, які розділяють усі співробітники)
І навіть якщо ви приходите в компанію, не знаючи всіх цих деталей, повірте мені, вже з перших днів ви будете точно розуміти, що Laba — то любов:)

я в Laba вже третій рік, і кожен ще кращий ніж попередній. не уявляю, в якій іншій компанії я б могла знайти це класне співпадіння по цінностям, відкритим можливостям і повній свободі в прийнятті рішень. є відчуття, що ти сам собі створюєш оточення. щось не подобається? можеш змінити. є ідея? втілюй. хочеш рости? покажи, що вмієш.

люблю обожнюю

Працюю в компанії 3 роки. Люблю нашу енергійну атмосферу, відкриту та проактивну команду однодумців. Лояльне керівництво, конструктивні фідбеки. Повагу до працівника. Особливо сильну ціную те, що є свобода в роботі, в просуванні та впровадженні власних ідей. А також, шалену кількість можливостей для навчання та розвитку власних компетенцій.

По відчуттям я працюю в Laba все життя (насправді майже 3 роки), бо вже не пам’ятаю що було «до», але «після» є дуже насичений етапом життя. При цьому я не консервуюсь на своїй позиції, а постійно рухаюсь вперед. Адже компанія дає широкі можливості для розширення компетенцій. Тут можна пропонувати нове, втілювати ідеї; тут можна знайти друзів/однодумців, а також тих, хто надихає.
Робота з дому ніяк не заважає мені бути продуктивною, бо в Laba завжди є чіткий курс на досягнення конкретних цілей і ця мотивація наздожене тебе у будь якому куточку планети.
Я б залюбки радила свою компанію друзям, але відповідальним та зацікавленим, бо тут дійсно тільки найкращі.

Підтримали: Bohdan BoroviakAlexey Negreev

Я з LABAою вже другий рік, я ще ніколи так не кайфувала від роботи ;).
Дуже дружня команда, класні молоді амбіційні керівники, креативна атмосфера в офісі, навіть тваринку в офіс можна привести — це так круто!
А ще мій улюблений бонус — можна працювати віддалено, що неймовірно важливо для мене, бо я і моя родина постійно в русі, головне виконувати дедлайни :))) Тут ти не можешь припинити розвиток — цьому сприяє все навкруги. Тебе завжди готові підтримати, підказати, щось змінити, згормонізувати всі процеси.
Компанія націлена на результат, тому деколи проходиться працювати «like an animal».
LABA — це не просто робота, це стиль життя. Зростай — вчись — розумнішай разом з командою професіоналів.

Підтримали: Bohdan BoroviakAlexey Negreev

В Laba я працюю майже 2,5 роки, які пройшли дуже швидко та насичено. За цей час команда виросла майже в 5 разів, відкрилися нові ринки та продуктові напрямки. Є багато кейсів, коли в рамках компанії хтось кардинально хотів змінити посаду і його (або її) максимально в цьому сапортять та навчають. Кожен з нас може впевнено сказати, що найкраще — люди, адже наші спільні цінності дійсно допомагають досягати крутих результатів.

Але я також дуже ціную гнучкість та відкритість менеджменту з духом стартаперства. Тут немає бюрократії, є класні та прозорі процеси, націленність на результат і довіра до експериментів та ідей команди.

Раджу компанію всім хто любить виклики, нові знання й не боїться нести відповідальність за свої рішення та результати :)

Підтримали: Alexey Negreev

Коли мені написала рекрутер за Laba, я настільки була рада, оскільки дуже давно вже знала про цю компанію, слухала їх подкаст, і взагалі — була впевнена, що вони круті. І виявилась права.

Команда та тім лідер настільки відкриті до взаємодії, що спочатку було важко повірити, що таке реально існує, всі завжди готові допомогти чи підсказати щось. Це дійсно той випадок, коли можеш допомогти вже дуже після кінця робочого дня або задовго до початку, і буде не «влом».

Дуже рада своій команді, та загалом — людям навколо мене. Декілька подруг знайшла саме тут, в цій теплій атмофері розуміння та дружби.

Окремо хочу виділити можливість працювати віддалено — не буди прив’язаною до офісу дає можливість обрати для себе місце, де ти найбільш продуктивно можеш працювати.

Laba — це точно любов

Мої 1,5 роки роботи в Laba пролетіли так швидко і не помітно, бо весь цей час я була понурена в цікавий досвід роботи з неймовірно крутою командою, атмосфера спонукає кожному розкриватися як особистість, зростати, реалізовуватись та приносити користь.

Працювати в Laba це працювати драйвово і кайфувати від того, що ти робиш, а ще дуже цінно що тобі допомагають з цим.

Дуже розділяю цінності компанії і саме тому я тут, я дуже пишаюсь Laba і командою яка вистояла у найскладніші часи і більше того — вийшли на новий рівень, ми стали ще більше згуртовані і націлені на більший результат до якого йдем разом.

Всі компанії говорять що в них крута атмосфера, але поки всі просто говорять, Laba це доводить ділом, саме тому в нас найкраще керівництво, комфортні умови для праці, свобода дій, віддалена робота, можливість розвиватися, є бенефіти від компанії і цей список можна продовжувати довго — бо всі заряджені бути краще ніж вчора, робити ще більше, допомагати ще більше і більше заохочувати.

Laba — це любов з першого погляду. Лояльне керівництво, дружня робоча атмосфера, комфортні умови роботи, бенефіти від компанії, можливість розвиватися в професійному та кар’єрному планах — все, що має бути у компанії моєї мрії, тут є.
Драйвує те, що працюєш серед професіоналів. Якщо виникають питання або складнощі, тобі завжди готові допомогти. Плюс, що можеш працювати дистанційно з будь-якого куточка світу.
Працюю в Laba півтора року. Весь цей час компанія розвивається неймовірними темпами, досягає цілей, незважаючи на важкі часи. Це мотивує розвиватися разом з нею. Компанія, як і кожен з команди, націлені на результат. І це дає хороші плоди.

Підтримали: Bohdan BoroviakAlexey Negreev

Дуже крута і лояльна до працівників компанія, дають всі можливості для розвитку як спеціаліста. Якщо є бажання можна досягнути всього. Знаю це по власному досвіду прийшов в компанію на позицію junior marketing manager зараз несу відовідальність за лідогенерацію в 6 країнах та 10 проектах на позиції Head of Performance Marketing LABA Europe. Найцініше для мене ще дружня проста атмосфера і бажання всіх досягнути спільних цілей.

Laba — це дійсно компанія, з якою в мене відбувся той самий match.
Мені дуже близькі її цінності,
відсутність бюрократії,
повна свобода дій.

Майже за рік я виросла з копірайтера до креативного ліда.
У грудні буде 2 роки як я разом з Laba.

За ці два роки Laba Group росла і продовжує рости шаленими темпами.
Скоро наші курси будуть доступні у кожній країні світу, це дуже драйвить та мотивує.
Моя особиста мрія — релокейтнутися в офіс в Лос-Анджелесі))

В мене ще стільки ідей, які я хочу реалізувати разом)
І головне, я бачу свій розвиток і майбутнє саме у цій компанії. «Перевалочним пунктом» Laba точно не назвеш)

Пишаюся і дуже вдячна команді, що ми вистояли та змогли зберегти компанію у лютому. Скрутні часи задрайвили наш розвиток в рази.

P.S. мій особистий лайк віддаю за можливість працювати віддалено. Для мене це дуже важливий пункт, адже вдома та наодинці я найбільш продуктивна.

за майже два роки в лабі виросла до тім-ліда відділу, зібрала неймовірну команду, закрила гепи в скілах та комунікації, пройшла кілька курсів на різних проєктах. відчуваю свою силу та здатність впливати на внутрішні процеси компанії: нам усім не все одно, і це прекрасний знак для робочого середовища

Працюю в компанії майже 2 роки.
Основний показник особисто для мене, що мене все влаштовує — я припинила навіть для «просто подивитись» моніторити інші вакансії.
Тут буде важко тим, хто звик до «офісного» графіку з 9 до 18, але якщо вам подобається особисто керувати своїм робочим часом — це те, що треба!
Із додаткових переваг — крутий колектив і відкритість команди, готовність завжди вести діалог і дійсно слухати кожного.

Працюю в компанії понад п’ять років, за цей час змінів кілька позицій — менеджер з продажів, тімлід, керівнік B2B-відділу, керівник з sales-операцій у міжнародних проектах Laba. Переваги компанії — поєдання системного підходу з гнучкістю у вирішенні тих чи інших питань. Раджу компанію тим, хто прагне реалізації як професіонал, і як професіонал готовий нести відповідальність за результат.

Вже 3 роки працюю в компанії.
Прийшов працювати SEO спеціалістом на один проєкт, а зараз SEO Team Lead відразу на 12 проєктів. Лояльне керівництво, хороша мотивація працювати в даній компанії. Хороша заробітна плата, багато різних компенсацій на спорт, навчання і т.п.

Ось уже 5 років, як я працюю в Laba Group.
Прийшла у компанію на позицію менеджера з продажу, а зараз я Deputy Head of Sales Department трьох крутих проектів!
Офіс, команда, процеси, керівництво, мотивація — все на 11 із 10-ти!
Дуже раджу компанію тим, хто націлений на особистий результат і результат команди!

Працюю в компанії вже понад 7 років.
Дуже подобається, що робота з фокусом на результат, а не на просиджування штанів.
Мінімізація бюрократиї (звіти, презентації тощо мінімальні).
Максимальна автоматизація (PBI, Data Studio тощо).
В компанії реально прокачуєш навички, працюєш з професіоналами.
Laba — чудове місце роботи!

Надсилала сюди резюме на вакансію юриста. Рекрутер Анастасія відповіла, що у мене немає юридичних навичок, хоча я склала тест на адвоката. На питання, як вона оцінює навички без проведення співбесіди чи тестового завдання, поки не відповіла.

Вітаю, Анно!

Хотіла б прояснити ситуацію, яка сталась.
Ми шукали юриста з досвідом саме у цивільному та трудовому праві та з практичними навичками договірної роботи, що і було вказано у тексті вакансії.
Ваше резюме свідчить про експертність у криміналістиці, що, на жаль, не є релевантним досвідом для посади саме у нашій компанії. У нас інша специфіка роботи. Саме тому необхідності в подальшому спілкуванні не було.

Нам прикро, що сталось непорозуміння, але так іноді стається. Бажаю успіхів у пошуку роботи мрії!

Вакансії Laba Group