L.K. SENSE IT DEVELOPMENT LTD

І так, ділюся своїм досвідом і враженнями про компанію

1. Відбір
тут був один із найприємніших процесів відбору. HR дуже сервісно та дружелюбно розповіла всі деталі, розмова була похожою на дружню розмову за кавою, а не допит з тупими питаннями: «Коли в декрет?», «Які плани на життя (місія)» тощо.
Неодноразово звучала фраза «як сімейна», «лампова атмосфера», але я це сприймала як стандарт, кожен HR хвалить свою компанію, бо це їх робота. Але кожен «дотик» до компанії підтверджував всі слова. Я тиждень часу чекала на «жовч», але цього не було. До мене усміхалися, допомагали з усім на світі. Я довго не могла отямитись і зрозуміти що нетак, коли вже покажуть всі своє обличчя, не може бути що так все добре.
Минав третій тиждень, але нічого не змінилося. Всі далі допомагають, діляться напрацюваннями по продукту, не жмуться, не зверхні та щей з почуттям гумору. Це бінго! Це Джекпот!

2. Інтервю з лідом.
Я відверто хвилювалася саме за цей етап, адже на позиицію «Продакта», тобі за 1,5 год винесуть мозок і я була до цього готова. Но з першої хвилини розмови все пішло дуже дружньо, Лід не був зверхній, запитував реальні кейси, а не «Що пише PMBOK щодо цього питання»..
Мене не питала, як зміниться берндаун чарт, при таких то умовах, не просили малювати криву попиту і пропозиції у повітрі та продемонструвати хід мислення під час аналізу АВ тестів.
Глобально ціль спілкування — вияснити що я за людина, які мої скіли.

Я пройшла відбір та отримала офер. Але я довго вагалася щодо рішення. Адже лякав локдаун, нова роль і нова команда. Але відверто, ніщо так не мотивувало як розуміння, що під час спілкування люди з компанії були дуже вільні та круті, незашорені PMBOKом.
Я прийняла офер.
Ось вже два місяці я в компанії. У мене крутий продук, цікавий ринок та дуже ну от дуже крута команда.
В офісі хочеться жити) бо тебе тут ніхто і ніщо не напрягає.

Висновок.
Тобі підійде SENSE IT якщо:
1. ти шукаєш драйвової атмосфери
2. коли ти не можеш працювати по шаблону і тебе дратує стиль спілкування «В очі усміхашки, за спину какашки»
3. коли ти поважаєш чужу працю, чужий простір і слово «цінності», то не просто прікол з коучінгу.
4. коли тобі важливо отримуати кайф, драйвити, приймати рішення і нести відповідальність за них
5. коли ти можеш сказати у вічі «Ні, та надати аргументи», а не махати головою, а потім скаржитися, що тебе не чують
6. коли для тебе тімбілдінг, це не вийти кудись на халяву, а можливість комфортно провести час з людьми, на яких тобі не байдуже.
7. Коли тобі не байдуже! Не байдуже що ти робиш, з ким ти робиш, для кого робиш!.

Надіюсь мій коментар дозволить тобі прийняти правильне рішенян!
Чекаємо в команді саме на Людей!

Поддержали: Mariia MariiaKostyantyn Khomko

Проходила сегодня собеседование на позицию html-кодера, такой наглости еще не стречала)
HR сказала, что без тестового мое резюме рассматривать никто не будет и сбросила тестовое:

Добрый день, Ирина.
Меня зовут Елена, я HRD компании. Благодарю вас за отзыв.
Прежде всего хотела бы обратить внимание, что мы строим ТЗ основываясь на уже проделанной работе и собственном опыте, сайт события с которым было связано ТЗ сделан нами и находится в открытом доступе (itawards.ua/en).
Тема компенсации компанией времени, затраченного кандидатом на выполнение ТЗ, актуальна всегда. Понимаю, что рынок разный и возможно, вам приходилось сталкиваться с компаниями, которые используют результаты ТЗ в своих целях.
Ценности нашей компании не позволяют делать подобные вещи.

Для данной позиции выполнение тестового — обязательный этап, без которого мы не двигаемся дальше. Это озвучивается на собеседовании с рекрутером. Кандидат оставляет за собой право делать задание или отказаться.
Сожалею, что у вас сложилось неправильное впечатление о нашей компании.
Спасибо за время и внимание к нашей компании.