Kyla

Київ, Львів, Одеса, Сан-Франциско (США)

Працюють з москалями. Про це повідомляють лиш на співбесіді. Обходимо їх боком.

Контракт робочий — це тотал треш, я такого хлама ніколи не бічив) — тільки чув в 90-х!
В котракті компанія намагаеться виставити ідіотські положення в яких ви як робітник самі визнаєте що винні по де-кільках пунктах, причому Ви не маєте права це оскаржувати в суді бо компанія накладе великий штраф ))) і фінальня ягодка на торті — Ви надаєте право компаніі представляти Вас у суді !))) Розраховано на ідіотів )))

Доброго дня, Олексію! Підозрюю, що або гугл перекладач, або знання англійської зіграло з Вами поганий жарт в розумінні контракту :)
Контракт розрахований на контрактних працівників, і заключається згідно законодавства США. Зазвичай після прийняття оферу, якщо у кандидата є питання по контракту — він зв’язується зі мною для роз’яснень. Якби Ви зробили б так — можливо навіть з Вашим юристом, якого Ви залучали — я б пояснила, що єдиний пункт контракту, що стосується суду, відноситься до моментів, коли працівник хоче оскаржити свій статус контрактора і перейти в статус «full-time employee», що в Штатах має трішки інше значення, і тягне за собою певні наслідки для компанії, що надає працевлаштування.
Дуже раджу наступного разу все ж звернутись до HR-а чи рекрутера з питаннями які виникли — досить корисна річ. Удачі в кар’єрних починаннях!

Первое, что хочется отметить — все, что касается коммуникаций, взаимодействий с коллегами, между командами, обратной связи и банальной порядочности и психологического комфорта — ТОП.

Организация работы:
Полная удалёнка со всеми преимуществами и недостатками.

Оплата:
Все как часы. Лично у меня по условиям фиксед парйс. Тут многие могут поморщиться, но — никаких переработок не было, никто меня не подъёмно для 40 часов в неделю, не загружал, никто меня переработать не просил, и есть уверенность, что без катастрофического нашествия северных лисиц не попросят. Как по мне, это с лихвой компенсирует плюшки почасовой оплаты.

О самой работе:
Пилим свой продукт. Это значит за условный период времени 1 приложение но качественно, а не 5 похожих но по быстрому. К этому надо быть готовым. Если и прилетит трабл с легаси или г#@нокодом, то скорее всего вы его и породили =).

Еще момент, который я бы хотел затронуть, вытекающий из вышеперечисленного. Адекватная инициатива приветствуется и умеренно наказуема.
Предложение типа : " Ребята, есть опупительная технология, на которой было бы круто запилить вот такую фичу, которая принесёт горы пользы для нашего приложения" — Внимательно рассматриваются и имеют шанс быть принятыми.

Підтримали: Ivan Harbar

Чудова компанія.
Працювала тут в команді АІ напротязі 9 місяців.
Повний remote, що є дуже круто.
Можна розвиватись у компанії, якщо захотіти, а також є можливість брати участь в крутих проектах пов’язаних з медициною.
Грошова винагорода періодично переглядається з часом, і набуттям досвіду.
Тут буде цікаво і комфортно тим, хто намагається сам в’їжати в суть речей, брати на себе ініціативу та ставити правильні запитання.

Підтримали: Ivan Harbar