1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Я починала з відео-курсу Ruby Essential. Хоч курс і крутий, якісна озвучка і матеріал викладається доступно, але коли з’явилась можливість приєднатися до вебінару, не змогла відмовитись і ні на секунду не пошкодувала. Викладає Сергій Куцко. Програма досить складна, з перших же занять з головою занурюємось в самі основи об’єктно-орієнтованого Ruby: BasicObject і Object, класи і модулі, ієрархія і наслідування, method lookup path і т.д.! Багато практики і теорії. Викладач вимагає перевіряти все через код. Задаю багато питань. Прямі відповіді отримую рідко, тактика Сергія така, щоб ми самі вчилися шукати і робити висновки. Його типова відповідь: ось вам код (можливий випадок), а висновки робіть самі. Часом важко, але дуже цікаво! Робота в групі мотивує. В тисячу разів ефективніше, ніж займатися самому.

Підтримали: Sergey Kutsko

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.