K&C

Київ, Баку (Азербайджан), Краків (Польща), Мюнхен (Німеччина), Прага (Чехія), Софія (Болгарія)

9 вересня 2021 14:28

Mykola Fedorych, Quality Assurance Engineer

кілька місяців назад проходив співбесіду з релокейтом в Польщу. цікава співбесіда, приємні інтерв’юери. дуже рідко, коли такий етап схожий на просто спілкування колег. також детально відповіли на питання, що стосуються релокації.
на цьому позитивний досвід спілкування з представниками компанії закінчуюється і починається наступне:
сказали, що дадуть відповідь через 3 дні. нагадав про себе через 4: «сьогодні до кінця дня дамо відповідь», ввечері — «ой, ну вже в понеділок», аж у вівторок абсолютно випадково побачив повідомлення з текстом: «а ви не могли б вийти вже завтра? а то людина на стороні клієнта йде, і є 3 дні щоб прийняти знання». на мою відповідь, що я не можу, навіть на парт тайм, бо є свої задачі з командою, і зможу долучитись за 2 дні і тільки після підписання офферу. мені запропонували «неочікувано захворіти» на теперешньому місці

результат: пропонували виходити вже завтра, але найняли «більш досвідченого кандидата». напевно з більшим досвідом «захворювань»