K&C

Київ, Баку (Азербайджан), Краків (Польща), Мюнхен (Німеччина), Прага (Чехія), Софія (Болгарія)

1 березня 2019 21:23

Микола Кожухаренко, Business Unit Manager з 2018 року

Знайшов в компанію розробника на Senior позицію. Завдяки рекомендації вакансію закрили за декілька тижнів, навіть не розміщуючи резюме, кандидат вже успішно працює близько пів року. Але реферальний бонус відмовилися платити посилаючись на якісь «винятки з правил», які, чомусь, не озвучувалися раніше. Для мене це змахує на скупість та обесцінення роботи.
Не рекомендую.

​​Николай, прежде всего спасибо Вам за более 4 года продуктивной работы в компании и за прогресс от Junior Developer до Senior Developer и Kiev Business Unit Deputy Manager.

Рекомендация (действительно отличная рекомендация сотрудника), о которой идет речь была сделана именно когда Николай занимал должность руководителя киевского подразделения и странно, что Николай называет это «исключением из правил».
Но по правилам компании лицо, принимающее решение о приеме на работу (руководитель подразделения, HR-менеджер) не получают реферельный бонус. Такое правило логично, поскольку лицо принимающее решение о найме кандидата является заинтересованным в данном процессе.

В правилах вказано, що «hiring manager» не може претендувтаи на реферальний бонус.

По-перше, «hiring manager» не дорівнює «особа, що приймає рішення про прийом на роботу». Для мене це дуже незрозумілий термін.

По-друге, я не приймав рішення про найм на роботу цього кандидата. Позиція була відкрита в Краківському офісі, і, відповідно, рішення приймала інша людина. Головною умовою найму була релокація в Польщу і в той час навіть велися пошуки кандидатів в Польщі.

Наскільки мені відомо релокації так і не відбулося поки і наразі людина юридично оформлена в Київській компанії. Але це вже від мене не залежить і не є підставою не виплачувати бонус.

Єдине в чому я був зацікавлений — це заматчити крутого кандидата і класну компанію. Але в личку «класності» з останньо я вже зняв. Також і через те що керівник компанії — Майкл Круше — ігнорує мене і не відповідає на мої повідомлення. Я більше місяца намагався вийти на діалог, але безрезультатно.

Підтримали: Andriy