K&C

Киев, Краков (Польша), Мюнхен (Германия), Прага (Чехия), София (Болгария)

Работаю в компании уже несколько месяцев на должности full stack js dev, пока впечатления только позитивные. Очень дружный и позитивных коллектив, высокая экспертиза команды (нанимают только разработчиков уровня senior), отсутствие излишней бюрократии, хорошая оплата труда, постоянные корпоративы/тимбилдинги и всякие плюшки. Проекты разные, большие, маленькие, старые, новые, на любой вкус и цвет, так что на собеседованиях уточняйте ваши пожелания и будет вам счастья. Минусы тоже есть, но они настолько незначительны что не имеет смысла здесь их упоминать, если вдруг появится что-то негативное, обязательно напишу, а пока всё отлично.

кілька місяців назад проходив співбесіду з релокейтом в Польщу. цікава співбесіда, приємні інтерв’юери. дуже рідко, коли такий етап схожий на просто спілкування колег. також детально відповіли на питання, що стосуються релокації.
на цьому позитивний досвід спілкування з представниками компанії закінчуюється і починається наступне:
сказали, що дадуть відповідь через 3 дні. нагадав про себе через 4: «сьогодні до кінця дня дамо відповідь», ввечері — «ой, ну вже в понеділок», аж у вівторок абсолютно випадково побачив повідомлення з текстом: «а ви не могли б вийти вже завтра? а то людина на стороні клієнта йде, і є 3 дні щоб прийняти знання». на мою відповідь, що я не можу, навіть на парт тайм, бо є свої задачі з командою, і зможу долучитись за 2 дні і тільки після підписання офферу. мені запропонували «неочікувано захворіти» на теперешньому місці

результат: пропонували виходити вже завтра, але найняли «більш досвідченого кандидата». напевно з більшим досвідом «захворювань»

Працюю в компанії на позиції Junior System Administrator. У колективі сприятлива обстановка, люди привітні і товариські, на корпоративах і зустрічах завжди весело.
Компанія дуже швидко і продуктивно розвивається в різних напрямках. Велика розмаїтість проектів з унікальним набором технологій і фахівців з величезним досвідом і знаннями, у яких можна навчитися чомусь новому. Саморозвиток в компанії вітається, є можливість для кар’єрного росту. Гнучкий графік роботи так само є величезним плюсом.
Задоволений роботою в компанії, навчився багато чому і продовжую вчитися.

Поддержали: Anastasia Karpenko

При зміні роботи дана компанія зацікавила нестандартним листом із чітко розписаними умовами праці, вимогами, бонусами. Відбулося дві співбесіди, де на першому розказали про компанію і проект, а на другому вже відбулося техопитування, розмова про більш детальні частини проекту, техзавдання та безпосередньо розмова із CEO Майклом. Час прийняття оферу мінімальний, компанія відкрита до співпраці. В компанії є взаємодопомога вирішення проблем які виникли на проекті, дуже привітні HR, менеджмент відкритий до пропозицій

Поддержали: Anastasia Karpenko

Также подавался на позицию DevOps, встретил очень душевных и понимающих людей. Первый раз в жизни на собеседовании продавал не я себя, а компания продавала себя. Было все очень любезно и на уровне, озвученные сроки контактов в процессе нескольких этапов собеседования были выдержаны, кроме того, мне пришлось отказать компании в виду личных обстоятельств, а когда через некоторое время передумал — встретили меня с радушием и пониманием, что немаловажно, с сохранением первоначальных условий. После работы в крупном Enterprise — очень порадовал слаженный и радушный коллектив.

Поддержали: Kostyantyn Khomko

Працюю в Київському офісі як JS девелопер (хоча була також можливість переїхати до Польщі, але вирішив залишитись на Батьківщині). За весь час роботи в компанії працював на різних проектах з цікавим для мене стеком технологій (react.js, vue.js, node.js). Звичайно як і будь-яка інша компанія Круше має свої недоліки, але на мою думку в загальній кількості вони незначні.

Особисто для себе я виділив основні аспекти чому я і досі працюю тут:
— наявність людей у яких є чого повчитися та проектів де можна спробувати щось цікаве з точки зору технологій;
— компанія виділяє кошти на саморозвиток;
— невелика компанія в якій швидко вирішуються будь-які питання (починаючи від особистих та закінчуючи робочими моментами), а також зажди є адекватний зворотній зв’язок по оцінках твоєї роботи;
— як по мені відмінні умови праці та гнучкий графік роботи;

Поддержали: Andrii Skrypnyk

Отличная компания, хорошие европейские проекты, на новых технологиях. С лигаси я сталкивался только как с незначительными кусками приложений в процессе миграции.
Получил нужный мне опыт на нескольких проектах как фулстак разработчик на JS. Научился работать с многими областями архитектуры и технологий, которые до этого на продакшн проектах не попадались.
Я доволен работой в компании. Атмосфера очень продуктивная. Всегда крутые вылазки на корпоративах!

Поддержали: Andrey Vasilyuk

Знайшов в компанію розробника на Senior позицію. Завдяки рекомендації вакансію закрили за декілька тижнів, навіть не розміщуючи резюме, кандидат вже успішно працює близько пів року. Але реферальний бонус відмовилися платити посилаючись на якісь «винятки з правил», які, чомусь, не озвучувалися раніше. Для мене це змахує на скупість та обесцінення роботи.
Не рекомендую.

​​Николай, прежде всего спасибо Вам за более 4 года продуктивной работы в компании и за прогресс от Junior Developer до Senior Developer и Kiev Business Unit Deputy Manager.

Рекомендация (действительно отличная рекомендация сотрудника), о которой идет речь была сделана именно когда Николай занимал должность руководителя киевского подразделения и странно, что Николай называет это «исключением из правил».
Но по правилам компании лицо, принимающее решение о приеме на работу (руководитель подразделения, HR-менеджер) не получают реферельный бонус. Такое правило логично, поскольку лицо принимающее решение о найме кандидата является заинтересованным в данном процессе.

Вот уже три года работаю в этой компании. Был на различных проектах и вижу, как всё развивается. Дружный коллектив, адекватный менеджмент, отличная атмосфера в офисе, начальство, которое идёт навстречу.

Працюю у київському офісі. Цікавий проект, чудові люди, з якими справді приємно спілкуватися і співпрацювати. Багатий вибір технологій і напрямів, у яких можна себе розвивати. Гнучкий графік і комфортні умови роботи, багато простору для релаксу і звичайно ж завжди смачні печеньки =)

Поддержали: Andrey Vasilyuk

Працював в Києві. Дуже комфортно, лояльно і по сімейному, зажди можна звернутися за порадою до інших рібят. Цікаві проекти та можливості росту в компанії)

Проработал 2 года в Киеве и всегда с ностальгией вспоминаю это время. Хороший коллектив, начальство, менеджемент. Зарплата всегда приходила вовремя и по хорошему курсу, была отличная перспектива роста. Благодарен за оказанное доверие и бесценный рабочий опыт.

Проработал в компании больше года в Киеве. Отличная и дружная атмосфера, отзывчивые сотрудники и руководство, очень неплохо поднабрался опыта. Есть языковые курсы и много разных плюшек.

Работал более 1,5 лет в Киеве.
К компании претензий не было.
Интересные проекты, оплата — вовремя, и отличная, дружная команда.
Получил бесценный опыт работы в связке Liferay — JS (AlloyUI). В общем отличная компания. Всем сотрудникам компании спасибо за полученный опыт и толчок в карьере.

Поддержали: Sergii Sadovskyi

Працював теж 2 роки. Враження: Best People — Best Technology — Best Results