6 січня 2022 10:25

Анастасія Глушенко, Recruiting sourcer в Surprise.com

У мене з цією компанією був дуже некласний досвід. У кінці липня 2021 я подалась на HR-intern, мені швидко затлефонували, назначили дзвінок з рекрутером, потім ввечері того ж дня я пішла на дзвінок з Head HR, все було чудово , приємні враження і хед сказала, що вони повернуться з фідбеком до мене у пн наступного тижня( була пт). Настав понеділок, а мені ніхто не дав фідбеку. Пройшов тиждень — я написала сама, мені відповіли, що вже скоро повернуться до мене. Пройшло більше місяця, протягом яких я писала, а мене годували обіцянками про скоро. Потім рекрутер мене набрала і сказала, що ввечері вже точно дасть фідбек. Вечір настав — а фідбеку нема))))) Хоча на початку мені сказали, що їх політика — завжди повідомляти кандидата, особливо тих, хто пройшов всі етапи. Мораль цієї історії: навіть компанії зі світовим ім’ям не завжди роблять те, що обіцяли. Зате тепер вже я в цій ролі завжди даю відповідь кандидату, адже відчула, як це неприємно!😒

Доброго дня, Анастасіє!

Дякуємо за ваш відгук та звернення нашої уваги на цю ситуацію. Зворотний зв’язок є обов’язковим етапом процесу відбору в компанії. Ми проаналізували ситуацію, і вимушені підтвердити, що у вашому випадку дійсно остаточний зворотний зв’язок не було надано. Причиною став людський фактор і ми перепрошуємо, що ви отримали такий досвід.

Зі своєї сторони ми вдіємо додаткових заходів, щоб у майбутньому така ситуація не повторилася.

З повагою,
Команда HR