Працював у компанії близько року на позиції CRO Manager.
За цей час вдалося з нуля побудувати окремий напрям (unit) у компанії, запустити 3 внутрішні продукти та пропрацювати кілька експериментальних напрямків під час моєї каденції.
Компанія відкрита до тестів і експериментів, є реальна можливість впливати на продукт і процеси. Команда готова інвестувати в інструменти та рішення, якщо вони дають value. Наприклад, витрати до ~$100 можна приймати самостійно без довгих погоджень, якщо це економить час або покращує результат.
Окремо варто відзначити активне використання AI, інструменти та підходи впроваджуються на рівні процесів, що реально підвищує ефективність роботи.
Колектив молодий, енергійний, багато драйву і цікавих задач. Якщо хочете працювати в середовищі, де багато тестів, швидких рішень і немає «болота», тут точно не буде нудно.
В цілому можу рекомендувати. Як і в будь-якій компанії, є свої нюанси, але вони не критичні і перекриваються можливостями для росту.
Имел радость быть частью замечательного коллектива Козак Груп. Понравилось определенно всё, начиная с рекрутинга и онбординга, вплоть до офбординга и последнего дня с командой.
У компании есть два огромных плюса — интереснейшие проекты и очень приятный коллектив. Проекты разнообразны и динамичны, а коллеги умеют создавать теплую, непринужденную атмосферу.
Отдельно хочется отметить прозрачность и, в хорошем смысле, предсказуемость менеджмента. Ребята с абсолютно всех проектов и отделов максимально приветливы и отзывчивы.
В профессиональном смысле, компания проявила ко мне огромное доверие, предоставив широкие возможности для развития: прокачки навыков на практике, взаимодействия с заказчиками, участия в принятии решений.
Козак Групп для меня — это команда ребят, с которыми приятно и увлекательно работать — все готовы поддержать и все настроенны на результат.
Козаки — команда, в которую с удовольствием вернусь.
Андрію, щиро дякуємо за такі теплі слова!
Ми надзвичайно цінуємо твій внесок, професіоналізм і підхід до роботи — ти справді став важливою частиною команди.
Раді, що досвід у Kozak Group був для тебе настільки позитивним, і з нашого боку — повна взаємність.
Будемо раді співпраці в майбутньому й із задоволенням побачимо тебе знову серед команди, коли складуться відповідні можливості.
Успіхів тобі в нових проєктах і щиро дякуємо за спільний шлях! 🙌✨
Шкода, що доводиться таке писати, але компанія в особі рекрутера залишила негативний досвід.
Коли я попросив нормальний фідбек, щоб дізнатися про причину відмови, то почав отримувати формальні відписки.
Сподіваюся, що це просто міскомунікація, і я зможу таки отримати фідбек.
Андрію, доброго дня!
Дякую за Ваш відгук та активність у процесі.
Хочу прояснити ситуацію, щоб уникнути непорозумінь.
По даній вакансії ми вже визначили фіналіста й закрили роль, тому не продовжували рух кандидатів після етапу прескріна. Це рішення не пов’язане з Вашими навичками чи досвідом — Ви справили хороше враження на етапі комунікації.
Щодо розширеного фідбеку: оскільки технічного інтерв’ю не було, а прескрін — це лише перший ознайомчий етап, надати детальний аналітичний фідбек ми, на жаль, не можемо. Саме через це могла виникнути міскомунікація.
Щиро дякую за Ваш час і відкритість у спілкуванні.
Буду рада повернутися до контакту, коли з’являться нові можливості, що відповідають Вашому профілю.
Бажаю Вам успіху та гарних подальших можливостей!
Працював у компанії близько року й мав змогу спостерігати, як вона зростає. Проєкти бувають різні: часом — це справжні виклики, часом — спокійна рутинна робота. Особисто для мене такий баланс є найцікавішим: він дає змогу розвиватися і водночас рефлексувати над пройденим шляхом.
Якщо ви вагаєтесь — не варто. Це компанія, яка дійсно заслуговує на увагу. HR, тімліди, проєктні менеджери — завжди відкриті до діалогу, і не було жодної ситуації, яку не можна було б вирішити.
Сподіваюся, наші шляхи ще перетнуться!
Хочу залишити відгук про свій досвід співбесіди в цій компанії на позицію рекрутера.
Мені супер сподобалось (незалежно від того чи буду я там працювати). Після купи інтерв’ю, через які довелося пройти останнім часом, це було, як ковток свіжого повітря. Вперше зустріла такий підхід і реально вражена.
CEO виявився максимально прозорим і чесним, плюс дуже терплячий — видно було, що він справді намагається зрозуміти мої здібності. Юлія теж топ, дуже професійна і responsive. А формат співбесіди взагалі «щось інше» — не просто набір стандартних питань, а інтерактивна розмова.
Я відсіяла багато компаній і зараз шукаю місце, де можу залишитися надовго, і думаю, що компанія теж шукає для себе цей match.
Хотіла поділитися враженнями, бо це перший раз коли я отримала genuine pleasure від комунікації від початку, процесу і підходу до співбесіди.
Короче, якщо шукаєте роботу — точно рекомендую спробувати!
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — це дуже цінно і мотивує команду рухатися далі в цьому ж напрямку!
Незалежно від фінального рішення, ми щиро бажаємо вам знайти саме те місце, де буде комфортно працювати довго і з задоволенням. Ну і будемо раді продовжити наш діалог, якщо відчуємо взаємний match ❤️
Ще раз дякую за відгук — ви зробили наш день трішки кращим! 🌿
Мій відгук — попередження для колег-рекрутерів щодо некоректності підходу цієї компанії.
Мене запросила на
Я очікувала пре-скрін у звичному форматі — щоб зрозуміти, чи цікаві мені вакансія та компанія загалом, і чи є сенс рухатися далі. Натомість ситуація виявилася доволі стресовою й неприємною.
Коли я уточнила у Юлії, чому формат так відрізняється, вона відповіла, що наразі у неї інші пріоритетні вакансії, тому з рекрутерами спілкується СЕО. Це, за її словами, їхній «новий підхід».
Можливо, для когось такий формат буде прийнятним, але для мене — ні. Залишився неприємний післясмак і відчуття некоректності.
Висновок:
— Компанія на старті показує непрозорість і неповагу, велика ймовірність, що далі в роботі буде те саме.
— В цій компанії неетичне поводження з персональними даними (приклад з реальним резюме та профілем на лінкедін).
Олю, дякуємо за ваш відгук і за те, що поділилися досвідом. Нам прикро, що формат зустрічі виявився для вас неприємним. Ми відкриті до експериментів, тому наразі тестуємо різні підходи й шукаємо оптимальний формат, адже пошук нового завжди призводить до розвитку та покращення поточного процесу.
Приклад резюме був використаний за згодою кандидата. Приховані або особисті дані ми не розголошували, адже інформація є у відкритому доступі й сам кандидат зробив її публічною через соціальну мережу. Водночас ми розуміємо, що це могло бути неочевидно.
Щодо запису: система надсилає в автоматичному режимі повідомлення на пошту до зустрічі, і при його отриманні завжди є можливість відмовитися від запису або попросити вимкнути його під час зустрічі. Ми обов’язково зробимо цей процес прозорішим та зрозумілішим. Запис вашої зустрічі вже видалено.
Ми врахували всі ваші зауваження і переглядаємо процеси, аби подібних ситуацій не виникало в майбутньому, оскільки прозорість процесів для нас важлива, і такі відгуки дозволяють покращити існуючі процеси.
Дякуємо за відвертість — ваш фідбек допомагає нам ставати кращими.
Працюю Head of Sales у Kozak Group вже близько двох років і хочу поділитися, чому ця компанія для мене особлива.
З перших днів мене вразила атмосфера: тут цінують ініціативу та дають свободу дій. Можна пропонувати ідеї, впроваджувати власні підходи в стратегію продажів і отримувати підтримку від колег та керівництва, а не натрапляти на бюрократію.
Процеси та інструменти організовані чітко, але без зайвого тиску: є зрозумілий план, CRM та логічна структура роботи. Це дозволяє більше часу приділяти головному — продажам, комунікації з клієнтами та їхнім результатам.
І, що важливо, Kozak Group постійно розвивається: запускає нові продукти, тестує підходи, шукає можливості для зростання. Приємно бути частиною команди, яка не стоїть на місці, а розвивається разом із тобою.
Щиро рекомендую Kozak Group тим, хто цінує драйв, командну роботу та можливість реально впливати на результат. Це саме те місце, де можна вирости, досягти цілей і робити це в атмосфері довіри та взаємоповаги.
Працював у компанії з 2022 по 2025 рік. За цей час мав нагоду долучитися до низки різноманітних проєктів, кожен з яких був по-своєму цікавим і технічно насиченим. Особливо хочу відзначити високий рівень професіоналізму тімлідів — завжди відкриті до діалогу, готові підтримати і поділитися досвідом.
Розвиток у Kozak Group відбувається природно і швидко — не встигаєш озирнутись, як вже береш на себе більше відповідальності, зростаєш і як фахівець, і як особистість.
HR-команда та
Період роботи у Kozak Group згадую з теплом. Це дійсно була не просто робота, а команда, до якої приємно було належати.
Працюю в компанії з 2020 року як Magento 2 Full-stack розробник. Були тільки цікаві проєкти!
На моєму проєкті — дуже сильна команда, з якою приємно працювати. Є можливості для професійного росту, часто проводимо технічні колаборації, брейнштормінги, активно прокачуємо скіли.
Тімліди, PM і HR — професіонали своєї справи, атмосфера в компанії дружня.
Можу рекомендувати цю компанію.
Працюю в компанії вже 2 рік, все класно, дуже дружній колектив і всі прислухаються до побажагь :)
Вітаю, панове. Я розумію обставини на ринку. В переліку вказаних локацій у вакансії є Україна. В описі вакансії згадується офіс в Києві. Отримав відмову через моє проживання в Києві. Претензій, з огляду на ситуацію з політикою стосовно України багатьох замовників, не маю. Будь ласка, зверніть увагу на точність публікації актуальних вакансій та деяку дивну культурну невідповідність назви і прокламації Києва на головній сторінці із пропозицєю. Дякую за увагу
Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.
Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.
12 відгуків
RSS