2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Дякую HR та рекрутеру за зворотній зв’язок.

Підтримали: Yulia Kaiunko

Вітаю, панове. Я розумію обставини на ринку. В переліку вказаних локацій у вакансії є Україна. В описі вакансії згадується офіс в Києві. Отримав відмову через моє проживання в Києві. Претензій, з огляду на ситуацію з політикою стосовно України багатьох замовників, не маю. Будь ласка, зверніть увагу на точність публікації актуальних вакансій та деяку дивну культурну невідповідність назви і прокламації Києва на головній сторінці із пропозицєю. Дякую за увагу

Михайле, дуже дякую за відгук!
Компанія маштабується, тому досить багато вакансій і локацій відповідно (як в Україні, так і в Європі). Сподіваюся, що зможемо запропонувати Вам цікавий проект найближчим часом.
Мирного неба! Слава Україні!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.