2 грудня 2021 12:57

Oleksandr Pikovets, Senior Software Engineer в Fintastic AI

Підтримаю попередній коментар Олени. Я отримав дуже позитивне враження від спілкування з компанією.

Проходив ряд співбесід на позицію Lead Backend Engineer в листопаді 2021го. В процесі всього було 5 інтерв’ю. Кожне інтерв’ю змістовне. Всі з ким спілкувався склали враження професійних і цікавих людей. Після співбесіди отримував швидкий (протягом дня, а інколи годин) фідбек.

Особливо хочу відмітити професійність рекрутера Тетяни. Під час першого відеодзвінка я отримав чітке розуміння культури та цінностей компанії. В подальшому, Тетяна завжди тримала зв’язок зі мною під час та після співбесід, питала про враження від спілкування з різними членами команди, цікавилась моїм комфортом. Загалом, я мав постійне відчуття турботи і комфорту рухаючись по процесу.

В результаті, пропозицію я не отримав, в той же час отримав змістовну комунікацію щодо причин прийняття такого рішення зі сторони компанії, що особливо цінно.

Дякую компанії за приділений час і бажаю успішних наймів та стрімкого розвитку! Мені близькі цінності, що сповідує Koyfin і я щиро хочу щоб подібних бізнесів ставало все більше в Україні.

Підтримали:  Tatiana Matiaschuk

Олександр, дуже дякую за такий позитивний і глибокий фідбек! Особливо приємно отримувати його від людини зі схожими цінностями.

Хотіли б взаємно подякувати за вашу участь у процесі. І ще раз відмітити, що ви, без перебільшень, були одним із найкращих кандидатів, з якими нам вдалось поспілкуватись і фінальне рішення було надзвичайно складним.

Дуже дякую за ваші побажання:)
Бажаю і Вам подальшого розвитку та досягення тих великих та надихаючих цілей, які ви ставите перед собою!

Підтримали: Oleksandr Pikovets