Підтримаю попередній коментар Олени. Я отримав дуже позитивне враження від спілкування з компанією.

Проходив ряд співбесід на позицію Lead Backend Engineer в листопаді 2021го. В процесі всього було 5 інтерв’ю. Кожне інтерв’ю змістовне. Всі з ким спілкувався склали враження професійних і цікавих людей. Після співбесіди отримував швидкий (протягом дня, а інколи годин) фідбек.

Особливо хочу відмітити професійність рекрутера Тетяни. Під час першого відеодзвінка я отримав чітке розуміння культури та цінностей компанії. В подальшому, Тетяна завжди тримала зв’язок зі мною під час та після співбесід, питала про враження від спілкування з різними членами команди, цікавилась моїм комфортом. Загалом, я мав постійне відчуття турботи і комфорту рухаючись по процесу.

В результаті, пропозицію я не отримав, в той же час отримав змістовну комунікацію щодо причин прийняття такого рішення зі сторони компанії, що особливо цінно.

Дякую компанії за приділений час і бажаю успішних наймів та стрімкого розвитку! Мені близькі цінності, що сповідує Koyfin і я щиро хочу щоб подібних бізнесів ставало все більше в Україні.

Підтримали: Tatiana Matiaschuk

Олександр, дуже дякую за такий позитивний і глибокий фідбек! Особливо приємно отримувати його від людини зі схожими цінностями.

Хотіли б взаємно подякувати за вашу участь у процесі. І ще раз відмітити, що ви, без перебільшень, були одним із найкращих кандидатів, з якими нам вдалось поспілкуватись і фінальне рішення було надзвичайно складним.

Дуже дякую за ваші побажання:)
Бажаю і Вам подальшого розвитку та досягення тих великих та надихаючих цілей, які ви ставите перед собою!

Спілкування з компанією Koyfin принесло мені винятково позитивний досвід.

В лютому-березні 2020 проходила декілька етапів інтерв’ю на позицію тестувальника. Мене приємно здивувала готовність ректурера та тест ліда відповісти на мої запитання ще до першого етапу інтерв’ю, що є рідкістю, на мою думку. Окремо хочу відмітити грамотний опис вакансії, який відображає цінності та потреби компанії в стилі rapid software testing, а не порожній звук.

Особливо мене здивувало, що на передостанньому етапі інтерв’ю в мене була можливість ознайомитись з чим саме я буду мати справу. В моєму досвіді це перша компанія, яка проводила
інтерв’ю в такому інформативному форматі для кандидата протягом близько двох годин. Відгуки про всі етапи отримувала вчасно, як і домовлялись. На останньому етапі є можливість задати запитання засновниками компанії.

Взагальному, такий формат інтерв’ю для тестувальників відгукується в мені (хоча я і не прийняла оффер). Здивована, що мій коментар про компанію перший :)

Дякую ректуреру Тетяні та тест ліду Руслану за проявлений професіоналізм.
Щиро бажаю успішних наймів!

Олена, дякуємо за ваш відгук! :) Він дійсно важливий і цінний, адже процес має бути комфортним та інформативним для обох сторін. Було справді приємно поспілкуватись!