Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

Спілкування з компанією Koyfin принесло мені винятково позитивний досвід.

В лютому-березні 2020 проходила декілька етапів інтерв’ю на позицію тестувальника. Мене приємно здивувала готовність ректурера та тест ліда відповісти на мої запитання ще до першого етапу інтерв’ю, що є рідкістю, на мою думку. Окремо хочу відмітити грамотний опис вакансії, який відображає цінності та потреби компанії в стилі rapid software testing, а не порожній звук.

Особливо мене здивувало, що на передостанньому етапі інтерв’ю в мене була можливість ознайомитись з чим саме я буду мати справу. В моєму досвіді це перша компанія, яка проводила
інтерв’ю в такому інформативному форматі для кандидата протягом близько двох годин. Відгуки про всі етапи отримувала вчасно, як і домовлялись. На останньому етапі є можливість задати запитання засновниками компанії.

Взагальному, такий формат інтерв’ю для тестувальників відгукується в мені (хоча я і не прийняла оффер). Здивована, що мій коментар про компанію перший :)

Дякую ректуреру Тетяні та тест ліду Руслану за проявлений професіоналізм.
Щиро бажаю успішних наймів!

Поддержали: Tatiana Matiaschuk

Олена, дякуємо за ваш відгук! :) Він дійсно важливий і цінний, адже процес має бути комфортним та інформативним для обох сторін. Було справді приємно поспілкуватись!