Комп'ютерная Академія ШАГ

Одесса, Днепр, Киев, Харьков, Львов, Запорожье, Винница, Мариуполь, Николаев, Полтава, Белая Церковь, Бердянск, Житомир, Ивано-Франковск, Каменское, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Луцк, Мелитополь, Ровно, Северодонецк, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов

30 сентября 2019 20:50

Ярослав Характерник, Golang Developer в Evrius

Верхні відгуки в основному позитивні, але ж ви досвідчений учень або мати, вас складно обманути і хочете знайти які бувають проблеми

Я вам допоможу, хвалебні оди пишуть директори філіалів, заступники директорів або ж маркетологи і PR менеджери, їх відгуки можете пропустити, якщо коротко то пишуть, що ідеальна компанія

Diana Dyachenko та Dmitry Yegorov навіть однаково пишуть:

каждый день вижу, как достигают результатов взрослые люди, которые шли в

і цей текст в обох коментарях, в першому і в другому

Що? Ви теж це помітили, сьогодні 30 вересня 2019 року і за сьогодні написали 6 позитивних відгуків працівники академії, які ж швидкі, а як люблять працювати

Добре, добре ось є відгук від студента за 26 вересня 2019 року, а як позитивно починає свій відгук:

Как бывший студент сего «заведения» рекомендую держаться от него как можно дальше

А ось ще позитивний відгук від 3 липня 2018 року

Розповім трошки про себе, мене звати Ярослав, мені подобається читати DOU, дивитись різні статистики по винагороді, рейтинги мов програмування, тенденції

А хочете почитати про погрози, то ось ШАГ — Вільна Каса!

1 комментарий

Так бы они учили как на деньги разводят доверчивых граждан