Комп'ютерная Академія ШАГ

Одесса, Днепр, Киев, Харьков, Львов, Запорожье, Винница, Мариуполь, Николаев, Полтава, Северодонецк, Белая Церковь, Луцк, Кропивницкий, Сумы, Краматорск, Ужгород, Каменское, Черновцы, Херсон, Кременчуг, Хмельницкий, Бердянск, Ровно, Ивано-Франковск, Черкассы, Кривой Рог, Мелитополь, Житомир, Тернополь, Чернигов

21 сентября 2019 20:11

Ярослав Характерник, Golang Developer в Evrius

Псевдо академія яка накручує відгуки робітниками або ж ботами

За більше ніж 8 років у сфері жодного колеги з цієї псевдо академії, хоча встиг попрацювати в 7-ми різних компаніях

Зазвичай коли було багато резюме на вакансію то резюме студентів з псевдо академії ігнорували
В 2013 році працював в компанії T4web до нас прийшов студент з академії і без досвіду роботи хотів $1000, йому відмовили із-за відсутності достатньої кількості знань

Академія встигла засвітитись в погрозах в темі Вільна Каса!

Як пише один з робітників академії Дмитро Корчевський цитата:

Почти все студенты приходят к нам после попыток обучиться самостоятельно на ютубе и других ресурсах. Это не так просто как кажется

Є чудовий гарвардський курс CS50 на 25 годин

В ІТ постійно треба вчити нове самому і якщо вже CS50 складний то краще вибрати іншу сферу

7 комментариев

Ярослав — откуда такая псевдо забота об абитуриентах ? Вам платят за каждый негативный пост ?

Поддержали: Марина Хринюк

Владимир, конечно Ярославу платят. И мне тут платят. Да и всем завсегдатаям ДОУ приплачивают, чтобы мы на форуме сидели, и писали вам негативные отзывы.

Підозрювати в тому, чим самі займаєтесь, очікувано

Ярослав, если вы не в курсе, то здесь пишут отзывы о компании те, кто в ней работали или работают. Вы никакого отношения к ШАГу не имеете. Зачем тогда вы это делаете?

Бо ви абітурієнтів за ідіотів вважаєте

поверьте молодой человек — не все люди думают так как вы)

Поддержали: Марина Хринюк

Володимир, звісно, ось ви прикладу спілкуєтесь шаблонами, щоб простіше донести свою думку і тому замість покращення якості навчання в псевдо академії ВШАГ, займаєтесь накруткою коментарів на DOU