Комп'ютерная Академія ШАГ

Одеса, Дніпро, Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Біла Церква, Бердянськ, Житомир, Івано-Франківськ, Кам'янське, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Мелітополь, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів

10 вересня 2019 13:48

Инна Кондратюк, Директор в Комп`ютерна Академія ШАГ

Для мене Академія ШАГ — це щаслива і сама успішна частина мого життя! Працюю директором у філіалі м.Луцьк з початку відкриття Академії у нашому місті.
Моя історія розпочалась з того, що у 2012 році донька закінчувала державний ВУЗ за спеціалізацією Комп’ютерна графіка і дизайн.
Я була неприємно шокована тим, що за період навчання там ні вона, ні її друзі не знали жодної графічної програми, провчившись 5 років на денній формі. Чесно кажучи, з моменту усвідомлення мною проблеми, яка є не лише проблемою моєї сім’ї а і нашого усього суспільстава — розрив, а правильніше прірва між знаннями, які ми отримуємо у ВУЗах і практичними навиками, які ми б мали там отримати для забезпечення собі хоча б функції заробітку на хліб насушний, не говорячи вже про якийсь подальший професійний розвиток і самореалізацію, моє материнське серце не знало вже спокою.
Задавалась постійно питанням — Чи є у нас в державі навчання, яке б давало у першу чергу практичні знання , необхідні ринку праці (говорю про Іт-освіту і про напрямок комп’ютерної графіки зокрема)???
Як маму турбувало питання — що моя дитина має таки робити у житті , просидівши 5 років у виші?
Все змінилось і я отримала відповіді на всі свої питання з моменту знайомства з власником Академії, Дмитром Олександровичем Корчевським. Надихнулась ідеєю надати можливість не лише за ради своєї доньки а і для усього підрідростаючого покоління і молоді міста та області отримати повноцінну професійну Іт-освіту, яка вже знаю із власного досвіду не лише директора, але і мами , гарантує роботу!!!
Доказом того , що все у нас вийшло, є вже більше 1000 студентів за 5 років. Я прокидаюсь щодня з відчуттям того, що потрібна людям, своїм землякам , є частиною великої місії і щасливою мамою, бо донька сьогодні робить цей світ прекрасним, увійшовши спочатку а двері Академії ШАГ!
Вчиться в Академії мій похресник і багато моїх знайомих та їх дітей. Для мене це — гордість!
Думаю, що найкращий показник якості освіти закладу, це готовність віддати туди своїх найдорожчих у світі людей — дітей в внуків!
А наступного року прийде у Академію ШАГ вже мій внук!!!!