Комп'ютерная Академія ШАГ

Одесса, Днепр, Киев, Харьков, Львов, Запорожье, Винница, Мариуполь, Николаев, Полтава, Белая Церковь, Бердянск, Житомир, Ивано-Франковск, Каменское, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Луцк, Мелитополь, Ровно, Северодонецк, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов

10 сентября 2019 9:52

Марина Хринюк

Доброго дня!хочу поділитись своїми враженнями про КА Шаг!мене звати Марина, дізналась про Академію від сестри, яка на той час закінчувала навчання у Рівненській філії Шаг, яка на даний момент працює завідувачем кафедри Комп’ютерна графіка та дизайн у Луцьку! Значним плюсом у навчанні є широкий спектр базових знань, які студенти отримують у ході навчання, професіоналізм викладачів та турбота про кожного студента, а в подальшому допомога у працевлаштуванні!
Команда КА Шаг у Луцьку — це молоді та креативні люди , які націлені на динамічний розвиток та досягнення цілей. За відгуками батьків діти , яких навчаються у Малій комп’ютерній академії , програма навчання цікава, діти вчаться працювати у команді , підвищується успішність у школі!
Для мене Шаг це місце де присутня своя атмосфера , яка надихає та мотивує.