KnubiSoft

Київ, Харків

Я працюю в складі команди Knubisoft півтора роки, і за цей час я жодного разу не пошкодувала, що прийняла саме цей оффер.

Комунікація в компанії налагоджена на високому рівні: від першого інтервʼю до регулярних 1-to-1 з ресурс-менеджером. Команда, наче велика сімʼя, радо і гостинно приймає, допомагає, підтримує, надихає. Я працюю віддалено, але HR відділ професійно продумує як офлайн, так і онлайн івенти на різну тематику, тому немає відчуття, що ти чужий серед своїх колег.

Компанія забезпечує постійний професійний розвиток своїх співробітників. Це команда, де ти не боїшся зробити неправильний крок чи запропонувати нову ідею. Knubisoft — це про взаємоповагу, допомогу і злагоджену роботу заради спільної мети. А мої тім-ліди — це кохання з першої розмови)

Окрема подяка команді за активну волонтерську позицію! З перших днів повномасштабного вторгнення і по цей день команда бере участь у волонтерських ініціативах, регулярно здає кров, допомагає закривати потреби військових, медиків та цивільних.

Щаслива бути частиною команди Knubisoft!

Підтримали: Valeriia VolosovaDaria Rusetska

Настю, дякуємо за твої слова!
І раді, що наші цінності збігаються! Бо хочемо будувати класну команду і робити це саме в Україні, тож робимо все можливе для цього

Працюю в цій компанії вже майже рік, тому хотів би поділитися своїми враженнями!
Я доєднався до команди Knubisoft у 2022 році. З першого дня команда мене зустріла з великою теплотою і гостинністю, тому я відразу почував себе частиною колективу.

Knubisoft активно інвестує в навчання і розвиток своїх співробітників, що допомагає нам стати експертами у своїй галузі. На мою думку, навіть за такий короткий період часу я вже багато навчився і отримав можливість здобути нові навички й знання.

Не можу не сказати про наш HR департамент, котрий постійно створює різноманітні заходи та свята, тому після роботи ми маємо змогу дуже гарно провести час з колегами, особливо теплими вважаю посиденьки в Харківському офісі.

Загалом, я дуже радий, що потрапив до команди Knubisoft -)

Стасе, а ми раді, що ти частина команди!
Дякуємо за відгук!

Я доєднався до компанії з Education Center. Це був корисний і цікавий досвід, який дав мені можливість поглибити свої знання. Постійна підтримка з боку Менторства допомогла закрити важкі, та на той час «неможливі» задачі як легка прогулянка.
Далі в роботі я зіткнувся з професійними колегами, які були завжди прийти на допомогу. Було приємно працювати в команді з друзями з Education Center, в постійній підтримці один одного, та пошуку різноманітних рішень тих чи інших задач.
За час роботи в Knubisoft, я розширив свої знання, отримав впевненість у своїх здібностях, отримав багато теплих емоцій.
HR відділ, Ваша команда відіграє критичну роль у створенні та підтримці продуктивного та дружнього робочого оточення, я зіштовхнувся не одноразово, та залишився дуже задоволеним.

Максиме, раді були спостерігати твій розвиток і допомагати на шляху в IT!
Нехай далі буде ще більше досягнень!

Працюю в компанії вже трошки більше року, то ж маю вже сформований відгук про компанію, яким хочу поділитись :) Knubisoft — моя перша компанія в сфері айті. Я прийшла зовсім зелена і без досвіду. Але завдяки моєму менеджеру зараз вже маю багато знань саме у цій сфері і можу сказати, що це був подарунок долі потрапити у таку неймовірну компанію!) Дружня атмосфера, підтримка з боку колег і керівництва, багато івентів від компанії, компенсацій і ще багато чого! Найкращі!!!

Настю, дякуємо за твій відгук!
Щасливі, що ти продовжуєш обирати KnubiSoft на професійному шляху.

Я потрапив в компанію Knubisoft завдяки education centre, який компанія влаштувала для початківців, бажаючих знайти першу роботу. За час, проведений в education center, а також вже в позиції співробітника, я зрозумів, що це компанія, яка дійсно переймається за своїх людей. Також мені подобається те, що ідеологію взаємодопомоги підтримують і несуть в собі всі члени команди, що особливо допомогло мені швидко адаптуватися. Окрім цього, це виражається в прагненні компанії зробити умови праці комфортнішими і зручнішими, бо компанія надає найновішу техніку для роботи, створую комфортні та красиві офіси і різноманітні тімбілдинги. Загалом, я дуже щасливий, що моя перша компанія це Knubisoft!

Женю, а ми раді, що ти частина KnubiSoft Team!
Дякуємо за щирий відгук!

Кнубісофт, моя перша компанія
Працюю в ній уже 2 роки, і не шкодую що потрапив саме сюди
Ця компанія дала мені перший досвід, і протягом усього шляху виводить мене як фахівця на вісокий рівень
За цей час, я встиг попрацювати на цікавих проектах, познайомився з багатьма класними людьми, які завжди протягнуть руку допомоги.

Кнубісофт це велика родина
Я радий що я тут

Руслане, раді, що ти обрав і продовжуєш обирати KnubiSoft!
Дякуємо за відгук!

Я працюю корпоративним викладачем англійської мови вже більше пів року і це найкраща компанія, в якій я коли-небудь працювала)) Той самий випадок, коли колектив дійсно дружній, завжди готовий допомогти та підтримати, заохочує розвиватись та рости)) Обожнюю своїх колег, ініціативи компанії, волонтерські збори та просто веселі вечори коли ми всі збираємось разом)) Просто slaaaay!

Інно, щиро дякуємо за відгук!
Щасливі, що ти частина KnubiSoft Team і допомагаєш робити команду краще!

Працюю у компанії майже рік і дуже приємно вразили від самого початку рівень доброзичливості і відкритості людей. Команда наповнена проффесіоналами, які в робочий час можуть бути серйозними профі, а після роботи — веселими товаришами. Я неймовірно радий політиці компанії стосовно розвитку і росту мене як працівника, де я безпоссередньо зацікавлений у своєму розвитку і це заохочують. Я дуже вдячний компанії за можливість працювати з цікавими проектами, рости і насолоджуватися цими процесами!)

Дякуємо за щирий відгук, Петю!
Для KnubiSoft важливо сприяти розвитку тіммейтів і рости разом з ними. Раді, що наші цінності сходяться!

Всім привіт. Працюю тут більше року. HR і Рекрутер відділи просто неймовірні. Завжди прислуховуються і індивідуально підходять до вирішень будь яких питань. Іноді таке враження, що команда робить ідеальні умови саме для мене. Думаю в багатьох моїх колег схожі відчуття. Хоч всі ми різні, підхід завжди індивідуальний. Окремий респект за вклад компанії в припинення існування рф, компанія патріотична і з перших днів підтримує військових і цивільних) Щасливий працювати серед професіоналів зі спільними цінностями.

Марку, щиро вдячні за твій відгук!
Раді, що об’єднуємо спільними цінностями таку круту команду і ти — її частина.

Всім привіт! Працюю вже трохи більше року в Knubisoft і хочу сказати, що тут мені дійсно комфортно та цікаво. Я задоволена клієнтами, з якими працювала, рівнем залученості колег і менеджерів в мою роботу, умовами роботи (мати змогу обирати кожен день офіс чи дом — це важливо). Ну і величезний респект за роботу в напрямку допомоги нашим зброєним силам, а це зараз найпрозоріший спосіб зрозуміти цінності людини або компанії ;)

Марино, дякуємо за твій відгук!
Раді, що у нас справжній метч за цінностями!

Я прийшов у Knubisoft як Trainee розробник, після їх Навчального цетру. З перших днів знайомства з компанією від рекуртерів до колег Сі-рвня розумію, що жодному з них не байдуже що відбувається в самій компанії. Всередині цієї родини розумієш, що будь-які труднощі на роботі можна вирішити, всі спробують допомогти. Всі вкладаються в спільне та і сама компанія намагається забезпечити всіх необхідними речами для комфорту та працездатності. Приємно дивує те, що в компанії практично жодні дії та процеси не лишаються за «ширмою», все пояснюється та нема секретів. Компанія достатньо стрімко розвивається, не дивлячись на тяжкі періоди під час війни, та не кажучу вже про допомогу силам ЗСУ.

Антоне, дякуємо за твій відгук!
Раді, що ти обрав KnubiSoft і долучився до команди!

Класна компанія. Класний досвід.
Двомісячна інтернатура в Knubisoft була насиченою, інтенсивною, максимально сповненою реальної та корисної практики, що надає мануальщику-початківцю конкурентні переваги і розуміння процесів на проєкті.
Щиро дякую команді за час, можливості, комунікацію та стимули!

Ангеліно, дякуємо за щирий відгук!
Дуже раді, що навчання виявилося корисним і впевнені, що це тільки початок твоєї неймовірної кар’єри!

Вже майже рік, як я працюю у Knubisoft, тож хочу поділитися своїми враженнями від роботи в цій компанії.
Ще на етапі співбесіди менеджер у подробицях розповів про цінності і цілі компанії, і я зрозумів, що хочу бути частиною цієї команди.
З першого дня у офісі я дійсно відчув себе, як у великій дружній родині. Всі дуже відкриті і готові допомогти у будь-якому питанні.
За цей час я взяв участь у роботі над декількома проєктами. Якщо виникали якісь труднощі, міг легко «постукатись» до будь-кого у компанії і отримати фахову відповідь.
У компанії зроблено все для розвитку: безкоштовна англійська, технічна бібліотека, постійні івенти від лідів, де можна поставити питання та ще більш детально зрозуміти, чим займається окрема ділянка великого механізму IT- компанії. Також постійні комунікації з ресурс-менеджером, фідбеки якого допомогають скоординовувати мій розвиток у компанії.
Це робота мрії!! Я щасливий працювати з такими людьми і бачити розвиток компанії!

Олексію, дякуємо за твій відгук!
Щасливі знати, що цей рік роботи допоміг переконатися, що ми рухаємося в одному напрямку. Раді продовжувати плідно працювати разом!

Всім привіт !
Хочу залишити свій відгук про компанію)
У Knubisoft я вже працюю більше року ,що я хочу сказати ?)
Що це найкраща робота у моєму житті!Я прийшла зовсім зелена ,на посаду HR ,але мій Head of HR ,просто взростила мене ,за що я дуже вдячна.В компанії накращі менеджера ,коммунікація ,люди,емоції,офіси.Найголовніше що завжди є куди рухатись ,для цього тобі дають всі інструменти і декілька шляхів для росту .Навіть війна не похитнула всі ці якості і цінності компанії,а навпаки навіть при таких умовах компанія стала ще більше розвиватись ,планувати та рости,та допомогати нашій армії,про це взагалі можно написати окремий відгук,бо цееее така віддача !
В мене не вистачить слів та емоцій для того щоб описати як я кайфую від роботи у Knubisoft!
Дуже дякую,щаслива що прийшла саме у цю компанію!

Валеріє, дякуємо за твій фітбек!
Ми також дуже раді, що ти частина команди. І віримо, що попереду нас чекає ще багато важливих перемог разом!

Хочу поділитися своїми враженнями від роботи в компанії Knubisoft.
Я прийшов у Knubisoft як Trainee розробник, не маючи досвіду попередньої роботи в IT і не знав чого очікувати. З найпершого дня я відчув, що я опинився не просто в компанії яка ставить перед собою великі цілі та вдосконалюється з кожним днем (а так безперечно і є), а я відчув, що опинився в великій та дружній сім’ї з неймовірними співвідносинами між всіма її членами. Кожен день в Харьківському офісі був схожий на свято, через те що, КОЖНИЙ працівник нехважаючи на те, чим він займається у компанії готовий тебе вислухати, порадити, допомогти, розповісти усі нюанси та деталі. Дуже подобається можливість напряму розмовляти та задавати питання буквально усім, чи то CTO, чи то HR, чи то досвідчений розробник в якого інколи немає часу навіть пообідати, тут тебе завжди вислухають та допоможуть.
Також, компанія забезпечує тебе всім необхідним для твоєї комфортної праці, від потужних робочих машин та доступу до бескінечної бібліотеки технічних та й не тільки матеріалів, до смаколиків на кухні) Всі в компанії слідкують за твоїм розвитком, дають поради і допомогають впоратися з недоліками.
Організація роботи на всіх проектах, на яких я працював і продовжую працювати, просто неймовірна. Команда завжди згуртована та націлена на результат, PM завжди професійно організовує роботу як усії команди вцілому так і кожної окремої людини. В цій компанії Ви ніколи не залишитеся сам на сам зі своєю проблемою, і це стосується не лише технічної частини. Компанія кожен день розвивається та ставить перед собою нові виклики, після чого їх успішно долає.
Дуже приємним та важливим додатком до всього цього є безкоштовні уроки Англіської всередині компанії, де ви зможете як прокачати себе, так і весело провести час та ближче познайомитися зі своїми колегами!
Окремої згадки заслуговує організація корпоративів та різних тім-білдінгів в компанії. Це завжди весело, яскраво, інколи комічно та по домашньому) На мою думку, в цій компанії дуже яскраво працює правило — «Той хто гарно працює — так само гарно відпочиває».
Якщо Ви готові кожен день плідно працювати та вдосконалювати себе, Knubisoft — це найкраще місце для цього. Тут всі люди націлені на те, щоб Ви стали невід’ємною частиною цієї команди та кайфанули від результати спільної роботи

Богдане, щиро дякуємо за такий детальний відгук!
Раді, що ми рухаємось в одному напрямку і бачимо, що спільні зусилля приносять результати. Бо KnubiSoft важливо, щоб кожен відчував себе частиною команди й мав достатньо умов для спілкування з іншими тіммейтами. Так ми можемо рухатися до спільної мети і покращувати умови роботи.
Щасливі працювати разом з тобою!

Усім вітання!

Хочу написати кілька слів про шлях, котрий я пройшов разом з KnubiSoft.
Все почалося з моменту спілкування з рекрутинг командою, яка з самого початку справила чудове враження та професіоналізм.
Наступним етапом було технічне інтерв’ю з тех лідом команди Артемом, яке пройшло в дуже приємній атмосфері, питання ставилися чітко і зрозуміло, відразу було видно, що спілкуєшся справді з професіоналом своєї справи.

Після прийняття офера компанія забезпечила новим і потужним ноутом та комфортним робочим місцем в офісі з якісними меблями, що не менш важливо для продуктивної роботи.
Вже на початку виділялася атмосфера всередині компанії і відкритість людей, де дійсно кожен був готовий допомогти вирішити питання, що накопичилися.

Щодо технічної частини, то тут все ще цікавіше. Всі з ким я працював у тих чи інших командах мали високу експертизу у своїх напрямках, що дозволяло дуже сильно прокачатися технічно. Якщо виникають питання щодо тех частини, то можна підійти не тільки до тімейту, а до будь-якого співробітника зі свого відділу.
Тут можна спокійно звернутися навіть до Олексія CTO, який допоможе покроково вирішити проблему і якщо потрібно, намалювати схематично та пояснити більш детально, якщо після пояснень виникне ще низка питань, можете так само повторно звернутися по допомогу і вам за це нічого не скажуть, все це завдяки відкритості та повазі один до одного.

Безкоштовні курси англійської на яких панує своя атмосфера та всебічне спілкування з професійними викладачами, які не менше за вас хочуть, щоб кожен став краще.
Так само хочу виділити веселі та атмосферні корпоративи, організація яких завжди на високому рівні і на які дійсно хочеться прийти.

Мені було приємно пройти цей шлях разом з KnubiSoft, компанія допомогла мені прокачати скіли і дала можливість розвиватися всебічно у колі чудових людей, дякую їй за це! Готовий порекомендувати цю компанію, тут вам завжди будуть раді.
Хочу побажати KnubiSoft розвиватися й далі з такою шаленою швидкістю як зараз, та все більше набирати темп. Успіхів guys!)

Нікіта, дякуємо тобі щиро за відгук! Ми були не менш раді дати тобі цю можливість для розвитку, підтримувати і бачити, як швидко ти ростеш.
Для нас дуже важливо, щоб робоче середовище допомагало розвиватися всебічно: і з технічної точки зору, і з боку софт скілів. Ми докладаємо до цього значних зусиль і дуже радіємо, коли ці зусилля перетворюються у такий зворотній зв’язок від наших тіммейтів.
Бажаємо успіхів!

Мій перший відгук про першу компанію в якій я проходив навчання в якості Java Trainee)
Не дивлячись на те, що я успішно дійшов до кінця навчання (показник десь близько 50% хто витримав встановлений темп, якщо я правильно порахував), але справедливо не пройшов далі через брак необхідних технічних навичок ( працюю над ними як і обіцяв :) ) у мене буде дуже об’єктивно-суб’єктивний і головне позитивний коментар цій компанії!
Перші позитивні враження які я отримав від спілкування з командою КнубіСофт збереглися навіть зараз, коли я вже завершив своє навчання. Посудіть самі: 3 місяці безкоштовного навчання в режимі зустрічей онлайн 3 рази на тиждень, де ти спілкуєшся і можеш задати питання СТО — Олексію Гнідашу, особисто, бачиш як створюється ним код, отримуєш безцінний досвід, слухаєш питання інших і відповіді на них; в режимі 24/7 ти отримуєш фідбек від інших трейні і особисто СТО, який відповідає на твої повідомлення в слаку і пише щоб ти не переживав і писав йому ще)))
Ба більше, тебе знайомлять з членами команди, дають уявлення над якими проектами працює команда і що чекає попереду. Заслуговує окремого дякує HR — Даша і PM — Льоня і ще багато-багато членів команди Кнубі з якими я мав честь познайомитись під час навчання. Добре коли перший відгук і перше враження позитивні від компанії, яка підіймає планку «гарно» для наступних компаній. Відчуваю, що коло моїх гарних зв’язків виросло і, мабуть, точка.... Щоб не перехвалити ))) Тільки вперед і ще якісніше ✌️😎

Підтримали: Sofiia Panasiuk

Олексію, дякуємо за щирий відгук!
Для нас дуже важливо дати нашим трейні не лише суху теорію, а й практичні навички. А щоб це було ще й ефективно, завжди даємо кожному фітбек. Віримо, що комбінація якісної комунікації і обміну досвідом допомагають професійно рости.
Ми захоплюємося тим, як сильно ти виріс, і впевнені, що ще не раз почуємо про твої професійні досягнення. Бажаємо успіхів і ще раз дякуємо, що обрав KnubiSoft!

Добрий день Everybody.
Хочу написати декілка слів о KnubiSoft. По перше це компанія з неймовірною енергетикою, кожен хто є у цій команді заряджая шаленими емоціями, завжди раді допомогти, підтрімати, дати якісь підказки та просто поржати на кухні, і немає різниці це хлопець з твого проекту, або хтось з топ-менеджменту, мікроклімат та атмосфера ШАЛЕНА.
Чому я пишу саме це, бо ця компанія прийняла мене без досвіду, дала мені зрозуміти що де й коли.

Підтримали: Sofiia PanasiukDaria Rusetska

Зауре, дуже раді що ти був у нашій команді і ще більш раді, що побачили твій професійний ріст за цей час! Дякуємо за твій відгук! Для KnubiSoft важливо бути також майданчиком для розвитку кожного з тіммейтів, проводити івенти, які допомагатимуть розвивати софт і хард скіли та обмінюватися досвідом.
Ще раз дякуємо і бажаємо нових звершень!

Моє знайомство з KnubiSoft почалось 8 місяців тому, фактично в минулому житті, і почалось воно буквально разом з моїм стартом в спеціальності. Я прийшла в Java Trainee центр з малесеньким стеком технологій, але з величезними планами на майбутнє і непоганими софт скілами. Було важко, доводилось прикладати багато зусиль, але це того варте. Нас поставили в жорсткі умови, коли потрібно розвиватись і вдосконалювати свої навички кожну секунду, при цьому, нас ніколи не позиціонували як конкурентів, з першого дня ми були колегами і товаришами.
Напевно, найважче в будь-якій компанії — це побудова здорових выдносин в колективі. Мені імпонує те, що навіть трейні може звернутись по допомогу до CTO і не боятися поставити будь-які запитання, а всі процеси максимально прозорі і відкриті. В цьому плані KnubiSoft зробив неймовірний ривок за останні 6 місяців: впровадження CRM систем, створення цілої низки внутрішніх документів, в яких зібрано максимум корисної інформації, неймовірний рівень русурс менеджменту, де твій менеджер — це суміш хрещеної феї і персонального лайф коуча, постійні tech talks і крутецькі road maps в стилі «від трейні до сеньйора». В сукупності — це вже набагато більше, ніж пропонують зараз інші компанії, тому за здоровою атмосферою і швидким розвитком я рекомендую приходити саме сюди.
Але в роботі розробника важлива не тільки сама компанія, а й проект та команда з якою ти працюєш. В двох словах: «Це пожежа!» Зараз ми розробляємо Cost optimization testing tool — продукт, який дозволяє писати тестові no-code сценарії для UI, Api, взаємодіїї з різними базами даних, ми імплементували мобільне тестування і багато іншик крутих фіч.
Я в неймовірному захваті від свого проекту, від стеку технологій з якими ми взаємодіємо і від своєї команди — вони всі просто котики.

Підтримали: Daria Rusetska

Дякуємо за твій відгук, Даріно. Раді чути, що твій досвід складається зі стількох позитивних вражень! KnubiSoft вірить, що відкритість — запорука єдності колективу й ефективної роботи над проєктами.
Щасливі мати змогу бачити твій розвиток і впевнені, що це далеко не межа! Тому всіма способами будемо допомагати рости і ставати кращою спеціалісткою!

Кращого ставлення до працівників я ще не зустрічала ні в одній компанії. Дуже уважне ставлення с боку керівництва. Компанія намагається і робить так, щоб кожному працівнику було максимально комфортно, прислухається до побажань, шукає різні шляхи вирішення проблем, які можуть трапитися і на проекті, і в колективі. Прозорість, відкритість компанїї приваблює закордонних клієнтів, навіть у такий важкий час для України. Тому без роботи сидіти не будете. Немає контролю як на заводі, дуже довірливе ставлення керівництва, комфортні умови праці, висока конкурентноспроможна оплата праці. Компанія завжди йде на зустріч робітнику. Компанія піклується про те, щоб на проектах було комфортно працювати. Навіть коли почалася війна, компанія не звільняла своїх працівників, які сиділи без проекту. Це каже про те, що тут цінується людський ресурс, що піклуються і не кидають своїх у біді, як би важко не було. Важкі часи переживаємо разом і разом зростаємо. Дуже класні емоції та враження. Навіть не вагайтесь коли отримаєте оффер.

Підтримали: Sofiia PanasiukDaria Rusetska

Яно, щасливі знати, що у тебе такі яскраві враження від роботи! KnubiSoft піклується про підвищення якості праці, адже нам дуже важливо, як кожен співробітник почувається у колективі. Дякуємо щиро за твій відгук! Сподіваємося, твоя декретна відпустка пройде чудово, а вже після — чекатимемо тебе знову у команді.

Працюю рекрутером в KnubiSoft вже рік(як же швидко плине час). На моїх очах конманія зростає, процеси стають більш автоматизованими та розвиненими. Ми пережили ковид, війну та релокацію, мені допомагали на кожному етапі, тому можу вважати цю компанію своєю вдачею. Я бачу злети та падіння і тепер вже стала як частина корабля. За цей час я шалено виросла у своїх очах і все завдяки моєму ліду Даші та потрясній команді. Я бачу з якою старанністю підбирають людей у ​​компанію щоб усім було комфортно працювати, бачу як ростуть наші трейні яких я співбесідувала ще пів року тому, бачу з якою пристрастю люди підходять до своєї роботи. Дякую вам за цей рік!

Підтримали: Sofiia PanasiukDaria Rusetska

Марино, дякуюємо за твій відгук! Особливо приємно розуміти, що ти відчуваєш командну єдність. Для нас важливий комфорт і спільний розвиток, тож вдячні, що докладаєш своїх зусиль до цього. Раді працювати разом задля нових злетів!

Працювала в KnubiSoft майже рік контент-менеджером. Як в професійному, так і в індивідуальному аспектах, компанія дала мені неймовірні можливості для розвитку. Я розуміла, що і як маю зробити в який термін. Якщо в мене виникали питання — не було ніяких проблем з тим, щоб все прояснити, забукати кол з потрібною мені людиною, ким би вона не була. Мої ідеї завжди сприймалися з теплом та ентузіазмом, навіть якщо вони були недоробленими та «сирими».

В компанії дуже розвинена внутрішня комунікація, тому усі процесі чіткі та зрозумілі, і завжди є, над чим посміятися у телеграм флуділці) Загалом, високий рівень проджект менеджменту дає можливість розвиватися в своїй сфері та продуктивно працювати, а високий рівень «ейчарінгу» забезпечує життєвий комфорт та відчуття єдності в команді.

Підтримали: Sofiia Panasiuk

Настю, дякуємо за відвертий відгук! Раді знати, що було комфортно, адже для нас важливий простір для розвитку співробітників і зручні умови роботи! Впевнені, що далі ваш професійний розвиток буде ще стрімкішим

Проработала в KnubiSoft год, после которого остались очень хорошие впечатления.
В компании созданы все условия для комфортной и продуктивной работы. Сюда я включаю не только технический аспект, но и саму атмосферу. Это одна команда, в которой тебе в случае сложностей всегда помогут, объяснят, поддержат. Компания даёт возможность карьерного роста и профессионального развития, а также возможность пробовать себя в новых направлениях.
Кроме того, очень важным нахожу доверие и всестороннюю поддержку топ-менеджмента, который всегда с пониманием относится к сотрудникам и идёт навстречу, а также смог быстро адаптировать и наладить процессы в компании после начала войны, что показывает их профессионализм и надёжность.
Если есть желание и готовность развиваться и расти профессионально, то в KnubiSoft вы точно сможете их реализовать.

Підтримали: Anastasiia KhakhamidiDaria Rusetska

Дуже дякуємо за такий розгорнутий коментар! З вашим фідбеком та допомогою сподіваємося ще більше оптимізувати процеси, щоб наша команда почувалася стабільно в будь-яких ситуаціях.

Работаю в компании KnubiSoft почти 2 года. Очень нравится коллектив, все дружные и всегда готовы помочь. Также могу отметить, что развиваться как разработчику очень комфортно и эффективно. Участвуешь как во внутренних проектах так и с клиентами. Есть всегда куда расти как карьерно так и по знаниям. Все эти векторы являются возможными для роста в компании.

Підтримали: Anastasiia KhakhamidiDaria Rusetska

Розвиток наших розробників — наш приоритет, намагаємося надавати для цього всі можливості) Дякуємо за відгук, раді, що ви це помічаєте!

Відпрацював в компанії KnubiSoft 8 місяців. Залишились дуже приємні враження від роботи у команді та лояльності топ-менеджменту. На фоні минулої компанії зловив дуже серйозний контраст, тому що тут зустрів гарне ставлення до себе та індивідуальне вирішення проблем. ПМ чудово розрулював питання з замовниками, гострі кути завжди були обтесені.
Моя тіма була доволі професійна, з класною комунікацією всередині.
Кожен намагався вирішити питання максимально швидко.
Фінансова сторона зростала без додаткових розмов та торгів. Вважаю дуже крутим, коли власники компанії розуміють ринок і оцінюють співробітника тверезо по його хард і софт скілам.
Дійсно, співпрацю з цією компанією я згадую доволі тепло, можливо, наші шляхи ще зійдуться)

Підтримали: Daria Rusetska

Дуже дякуємо за щирий та розгорнутий відгук! Також будемо раді можливості працювати з Вами в майбутньому.

Работаю в компании KnubiSoft сейлз менеджером 2 года и хочу поделиться своим положительным опытом для тех, кто сомневается в выборе. Это мое второе место работы, поэтому есть с чем сравнить. Мне очень нравится как происходит коммуникация внутри компании, дружная и комфортная для работы атмосфера, невероятная поддержка и доверие C-level-а, что очень помогает в профессиональном развитии. Все без исключения ребята, с которыми я общалась по рабочим процессам, всегда готовы помочь решить вопрос максимально оперативно и такая командная работа просто необходимое условие для успешного процесса продаж. Могу сказать точно, что компания ориентирована на клиентов и гибкая, что также большой + в продажах! Когда я выбирала место работы, мне попадались и негативные отзывы, но ничего общего с сегодняшней реальностью и прогрессом компании они не имеют.

Спасибо за отзыв! Мы стараемся поддерживать теплую атмосферу в команде и двигаться вперед с Вашей помощью.

В KNUBISOFT уже почти 2 года. Была возможность поработать и на внутренних проектах компании, и на клиентских. Профессионально есть куда развиваться и, что самое главное, компания дает такую возможность. Команда комфортная, есть с кем не только интересно пообщаться, чтобы скоротать время за обедом, но и посоветоваться по рабочим моментам. Офис в центре — добираться удобно, техника на уровне, руководство в постоянном контакте, вознаграждение вовремя, бухгалтерский сервис, все необходимые плюшки есть. Все подходит для комортфной работы и развития.

Благодарим за отзыв! Мы ценим сотрудничество с Вами и хотим добиться большего вместе.

Усім вітання!

Незабаром буде пів року як я стала частиною команди KNUBISOFT. Це моя перша робота, тому порівнювати з іншими роботодавцями на ринку не беруся. Утім, поділюсь тим, що подобається та мотивує працювати в компанії. Багато речей є цілком буденним, але саме з них, врешті, і складається комфорт у роботі. По-перше, я ще навчаюсь в університеті і не завжди маю змогу працювати «full-time». У компанії ставляться до цього з розумінням та дають мені можливість у дні навчання працювати віддалено або не повний день, або брати вихідні. По-друге, дуже подобається, що компанія значну увагу приділяє роботі зі спеціалістами-початківцями. Технічний директор та інші фахівці команди проводять різні тренінги для новачків по технологіях та бізнесу, а також «one2one», щоб допомогти краще зрозуміти потреби замовників та очікування від роботи по проєктах. До речі, проєкти, в більшості випадків, цікаві та допомагають «прокачатися». Хоч і працюю в компанії не так давно, але уже мала змогу попрацювати на британському та американському FinTech проєктах, у тому числі отримала досвід безпосередньої роботи з замовником.

В цілому атмосфера у компанії дружня, у мене завжди є можливість звернутися до колег за порадою чи допомогою. Також імпонує затишний офіс у центрі міста, до якого зручно добратися громадським транспортом, а також можливість відвідувати курси з англійської мови, які оплачує компанія.

Як і писала раніше, не знаю, як «приймають» початківців у інших компаніях, але те, як це відбувається в KNUBISOFT, мені подобається. Всім удачі в пошуках!

Дуже дякуємо за Ваш відгук! Нам важливо створювати дружню атмосферу для наших співробітників та надавати їм кращі можливості для розвитку.

В компании чуть больше 6 месяцев. Пока все нравится. Много разных проектов и есть возможность выбрать, клиенты не напрягают. Хорошая, отзывчивая команда и руководители. Я стартанул как Java разработчик и радует что в команде много ребят по Java стеку и есть с кем обмениваться знаниями и опытом, чтобы улучшать свой уровень. Есть занятия по английскому языку, которые оплачивает компания, корпоративы. Уютный офис в центре рядом с метро, дают Макбуки для работы. Есть ребята, которые в компании доросли до тех лидов — можно рассчитывать на долгосрочную карьеру. Могу рекомендовать для тех, кто ищет комфортное место работы с возможностью роста.

Спасибо за отзыв и рекомендацию! Рады предоставлять вам возможности для развития и получать фидбек.

Great team with a plenty of professionals. Good work conditions inspire to make a perfect product))

Думаю, мой отзыв будет интересен в первую очередь, как отзыв удаленного сотрудника:

Я занимался поиском клиентов и развитием направления embedded systems development.

Плюсы
Опыт и менторство — как в работе с клиентами, так и с методиками продаж внутри компании. Есть чему поучиться у коллег и партнеров. Обратная сторона — нужно и самому быть достаточно развитым в профессиональном плане, чтобы поспевать за коллегами.
Гибкий график — была возможность изначально согласовать удобный график и корректировать его по ходу работы. Всегда была возможность взять отгул.
Деловое отношение — очень профессиональный подход к ведению проекта, менеджменту и работе в целом. Особенно приятно, что все платежи производились четко в срок. Видно, что компания заботиться о своем имидже как по отношению к сотрудникам, так и к клиентам.

Минусы
Бюрократия — некоторые процессы не всегда сразу понятны. Иногда нужно продавливать решения. Это не всегда удобно, но я полагаю, что обусловлено прошлым опытом и потому обязательно к выполнению.

Заключение
Рекомендую как место работы и как компанию-партнера!

Особенно приятно делать этот отзыв в канун Нового Года! Всех ребят с наступающими праздниками!

Підтримали: Yakov Limanskiy

Я работаю руководителем отдела продаж в компании. На мой взгляд самое важное в нашей компании это то, что все, кто здесь работают — специалисты высокого уровня и фанаты своего дела. Все знают зачем они здесь. Ведь это очень важно — работать в атмосфере слаженности и любви к своему делу.

Тружусь здесь уже 3 года! Руководство всегда замечает и достойно оценивает мою работу и это не может не мотивировать. Помню как проходил собеседование весело и не напряжно, это выделяло данную компанию среди других в лучшую строну. А за 10 лет повидал много)) Очень теплые отношения в коллективе, компания старается сделать максимум для своих сотрудников! Я рад что я здесь)))

В компании KnubiSoft работаю уже 10 месяцев и скажу, что я довольна всем! Компания соответствует всем ожиданиям и делает всё возможное для того, чтобы работа была максимально комфортная. Отдельный огромный плюс — это коллектив. Тут все как одна семья, друг другу помогаем и поддерживаем. Отличная компания для развития себя как специалиста.

Как бывший клиент Кнубисофта я должен сказать что совершил большую ошибку когда выбрал их и заплатил им деньги.

Вакансії KnubiSoft