KnubiSoft

Київ, Харків

13 грудня 2022 13:03

Oleksii Khoriev, Java Developer

Вже майже рік, як я працюю у Knubisoft, тож хочу поділитися своїми враженнями від роботи в цій компанії.
Ще на етапі співбесіди менеджер у подробицях розповів про цінності і цілі компанії, і я зрозумів, що хочу бути частиною цієї команди.
З першого дня у офісі я дійсно відчув себе, як у великій дружній родині. Всі дуже відкриті і готові допомогти у будь-якому питанні.
За цей час я взяв участь у роботі над декількома проєктами. Якщо виникали якісь труднощі, міг легко «постукатись» до будь-кого у компанії і отримати фахову відповідь.
У компанії зроблено все для розвитку: безкоштовна англійська, технічна бібліотека, постійні івенти від лідів, де можна поставити питання та ще більш детально зрозуміти, чим займається окрема ділянка великого механізму IT- компанії. Також постійні комунікації з ресурс-менеджером, фідбеки якого допомогають скоординовувати мій розвиток у компанії.
Це робота мрії!! Я щасливий працювати з такими людьми і бачити розвиток компанії!

Олексію, дякуємо за твій відгук!
Щасливі знати, що цей рік роботи допоміг переконатися, що ми рухаємося в одному напрямку. Раді продовжувати плідно працювати разом!