KnubiSoft

Київ, Харків

18 листопада 2022 9:22

Богдан Шахов, Java Developer в KnubiSoft

Хочу поділитися своїми враженнями від роботи в компанії Knubisoft.
Я прийшов у Knubisoft як Trainee розробник, не маючи досвіду попередньої роботи в IT і не знав чого очікувати. З найпершого дня я відчув, що я опинився не просто в компанії яка ставить перед собою великі цілі та вдосконалюється з кожним днем (а так безперечно і є), а я відчув, що опинився в великій та дружній сім’ї з неймовірними співвідносинами між всіма її членами. Кожен день в Харьківському офісі був схожий на свято, через те що, КОЖНИЙ працівник нехважаючи на те, чим він займається у компанії готовий тебе вислухати, порадити, допомогти, розповісти усі нюанси та деталі. Дуже подобається можливість напряму розмовляти та задавати питання буквально усім, чи то CTO, чи то HR, чи то досвідчений розробник в якого інколи немає часу навіть пообідати, тут тебе завжди вислухають та допоможуть.
Також, компанія забезпечує тебе всім необхідним для твоєї комфортної праці, від потужних робочих машин та доступу до бескінечної бібліотеки технічних та й не тільки матеріалів, до смаколиків на кухні) Всі в компанії слідкують за твоїм розвитком, дають поради і допомогають впоратися з недоліками.
Організація роботи на всіх проектах, на яких я працював і продовжую працювати, просто неймовірна. Команда завжди згуртована та націлена на результат, PM завжди професійно організовує роботу як усії команди вцілому так і кожної окремої людини. В цій компанії Ви ніколи не залишитеся сам на сам зі своєю проблемою, і це стосується не лише технічної частини. Компанія кожен день розвивається та ставить перед собою нові виклики, після чого їх успішно долає.
Дуже приємним та важливим додатком до всього цього є безкоштовні уроки Англіської всередині компанії, де ви зможете як прокачати себе, так і весело провести час та ближче познайомитися зі своїми колегами!
Окремої згадки заслуговує організація корпоративів та різних тім-білдінгів в компанії. Це завжди весело, яскраво, інколи комічно та по домашньому) На мою думку, в цій компанії дуже яскраво працює правило — «Той хто гарно працює — так само гарно відпочиває».
Якщо Ви готові кожен день плідно працювати та вдосконалювати себе, Knubisoft — це найкраще місце для цього. Тут всі люди націлені на те, щоб Ви стали невід’ємною частиною цієї команди та кайфанули від результати спільної роботи

Богдане, щиро дякуємо за такий детальний відгук!
Раді, що ми рухаємось в одному напрямку і бачимо, що спільні зусилля приносять результати. Бо KnubiSoft важливо, щоб кожен відчував себе частиною команди й мав достатньо умов для спілкування з іншими тіммейтами. Так ми можемо рухатися до спільної мети і покращувати умови роботи.
Щасливі працювати разом з тобою!