Klickly

Київ, Санта-Моніка (США)

Спілкувався з QA Team Lead’ом — Олександр Т. з приводу позиції Senior Manual QA, домовились про тестове завдання. Олександр сказав що немає дедлайну коли потрібно здати тестове, буде братись до уваги скільки виконувалось завдання, я відповів що виконаю тестове і відправлю в понеділок (умовно кажучи).
Відправив тестове у вівторок (прострочив виконання на 1дн), оскільки так мені було зручніше, а дедлайну як такого не було, на що Олександр відповів що тестове дуже довго робилось (уточнюю, Олександр навіть не відкрив мій файл в якому було вказано час виконання 2год10хв), і після цього звісно ігнор.

Пройшло вже більше 2х неділь, фідбеку ніякого не отримав лише потрачений марно час і підтверджені чутки що тестові в 85% ніхто не дивиться, а спеціаліст гає час)
Може компанія і крута, я хз)
Висновок — не робіть тестове для цієї компанії.

Добрий вечір, Андрій. Проаналізував ваш коментар, я знайшов нашу переписку в LinkedIn, додам декілька деталей, що ви не згадали. Завдання не може даватися без дедлайну, тому вам було сказано, що чим раніше буде виконано тим краще, так як завдання є дуже коротким. Ви пообіцяли зробити його і надіслати мені в Неділю, це через декілька днів після отримання, але так і не прислали і не попередили, що не зробите і прислали на декілька днів пізніше, що також не додає підтвердження до того, що ви швидко його виконали. Такий підхід до виконання завдання не відповідає нашим критеріям відбору і ми залишаємо право за собою не приймати його.

Також, ви не один виконували тестове завдання, були інші кандидати, які надіслали результати вчасно, як обіцяли, всі ці завдання були перевірені і отримали відгук, дехто з них був запрошений на співбесіду.

Бажаю вам успіху в пошуках!

Працюю manual QA engineer вже майже півтора року, моя перша робота. Відсутність досвіду не завадила отримати позицію. Дуже хороший обнординг пакет, багато уваги приділяється знайомству з продуктом і робочим процесом взагалі. Колектив бомба, невеликий, люди довго працюють. Класно налаштована комунікація. Все вирішується оперативно, просто і без бюрократії. Сео, ліди і пм приділяють багато уваги кожному, можна прямо звертатись з будь-яким питанням. Для QA є можливість познайомитись з автоматизацією. Вільний графік відпусток і загалом робочого дня, години можна обирати які зручно. Зп вище ринку, перегляди і бонуси, виплачується в $ без затримок. Багато активностей, регулярні тім-білдінги за внутрішньою ініціативою команди, тім-фан на дзвінках) Є можливість розвиватись, залучено багато інструментів і часто імплементується щось новеньке. Додатковий плюс це відділена робота.

Работаю в Klickly с конца 2019 года, FE developer.
Что могу сказать: замечательный коллектив, хорошее отношение к сотрудникам, рабочий процесс хорошо налажен — работать интересно и комфортно. Компания предоставляет возможность для проффесионального роста — соответственно растёт и зп, причём задержек за всё время не было. В целом, работа здесь у меня вызывает только положительные эмоции!

Підтримали: AlexanderSergiy Aygustov

Работал в Klickly пол года на позиции QA Automation.
Из положительных моментов могу отметить коллектив и топ-менеджмент, штат сотрудников небольшой — классные ребята, хорошие специалисты и многие работают в компании уже очень давно, стараются делать продукт лучше, рабочие процессы и коммуникация налажены хорошо. Пользуются современными технологиями при разработке продукта, зп выше рынка, есть пересмотры и выплачивали ее без задержек и в $. На время написания коммента работа только удаленная и это был большой плюс для меня. Больничные оплачивались полностью но без страховки от компании. Из особенностей, будьте готовы к вечерним митингам, до 7 — 8 вечера, но днем можно отлучаться по своим делам, так что спланировать свой день можно, главное чтобы работа была сделана. Компания оставила после себя положительные эмоции и воспоминания =)