Відгукувався на вакансію компанії в листопаді на djinni, відповіді не отримав

Дивний відбір, написав відгук на вакансію, відповіли типу тільки з України, я відповід що не проблема бо я тимчасово не в Україні але спочатку потрібно дійти хоча б до оферу, щоб вирішувати, який сенс якщо роботи немає чи не буде, знові пишуть що не розглядають релокейт, але до чого тут релокейт, звідки ви взагалі приплели сюди релокейт, я що писав що я громадянин якоїсь іншої країни чи просив якісь гроші для приїзду? А далі в принципі хр було вже впадлу розбиратись тому відгук вона перевела в статус «не підійшли один одному». Але так можно собі дозволити не паритись і не вникати в суть розмови, з такою кількістю відгуків.

Омг які ви недолугі, взяли щей скаргу накатали за повідомлення. Стидоба а не компанія.

Проходила практику в Компанії Kitsoft на позиції QA, в період з 01.10.22 по 14.10.22 під керівництвом QA Team Lead Беззубця Ярослава.
Виконувала тестування бізнес-процесів веб-проекту Дія. Проект загалом був дуже цікавим та складним.
Сподобалось бути частиною колективу, і робити свій внесок в покращення продукту, яким користуються мільйони співвітчизників.
Дякую компанії Kitsoft, та Ярославу, за надану можливість попрактикуватись на позиції QA, та покращити власні навички.

Проходив практику в Компанії Kitsoft на позиції manual QA, в період з 16.10.22 по 26.10.22 під керівництвом QA Team Lead Yaroslav Bezzubets.

Працювали над тестуванням нової функціональності веб-порталу Дія. Дуже приємно усвідомлювати, що ти доклав руку і зробив свій внесок у якість такого крутого проєкту.

Вдячний компанії Kitsoft, і особливо Ярославу, за надану можливість попрактикуватися на позиції manual QA, і поліпшити власні навички у роботі.
Було дуже корисно)

Це не компанія, це сімя. І це потрібно розуміти коли ти потрапляєш сюди ти маєш віддатися і працювати, іноді це не робочі години. Але в цілому коли ти працюєш над такими глобальними продуктами якими користуються мільйони твоїх співвітчизників, твої крила виростають і ти почуваєш себе людиною яка не прожила своє життя просто так!
Тільки позитивні емоції від роботи, від людей, від менеджменту.
Надіюся ще по працюємо!)

Пропрацювала в Kitsoft на позиції HR менеджера майже рік, але пішла в зв’язку з переїздом до іншої країни. Що можу сказати про Kitsoft. Kitsoft — це місце де ти не відчуваєщ себе як на роботі, скоріше в комапанії друзів з якими ви працюєте над чимось дійсно важливим і робите свій внесок у розвиток держави Це місце де тебе чують, керівництву дійсно важлива твоя думка, місце де ініціатива не карається а підтримується.

Працювала в компанії рік. Вперше мала досвід віддаленої роботи. Працювала віддалено за власним бажанням.Так мені було зручно, більше часу залишалося для родини. Колектив дружній та відданій своїй справі. Кожний пишається тим, що він робить. У компанії прислухаються до думки кожного, хто хоче змінити щось на краще. Кожен член команди намагається досягти успіхів не тільки виконавши свою роботу, а допомогти всій команді досягти поставленої мети. Також у компанії є програма розвитку кожного співробітника. Тож, хто має бажання рухатися вперед — Для цього надаються усі можливості. Окрема увага приділяється розвитку внутрішніх потреб фірми. Для цього приділяються щотижневі зустрічі та час на реалізацію. Проекти дуже цікаві та різноманітні. Але настав час мені рухатися далі. KITSOFT — Ви чудові. Дякую вам, за те, що дали можливість бути частинкою Вашого колективу )

В компании проработал 3 с небольшим года. За это время смог качественно прокачать свои знания на абсолютно новый уровень. Хотелось поблагодарить компанию и коллектив за непередаваемую атмосферу, благодаря которой, каждое утро хотелось поскорее приступить к работе. Также хотелось бы поблагодарить руководство за возможность проявлять инициативу и реализовать свои идеи.

Работаю в компании больше 10 лет, за это время выросла от обычного дизайнера, до дизайн-директора, под моим руководством работает 7 человек. Компания — идеальное место работы для тех, кто не любит галеры и хочет делать действительно интересные проекты, брать на себя ответственность и видеть результат, которым можно гордиться.

Работаю в Kitsoft на позиции QA почти 2 года. Компания способствует развитию и позволяет стать очень уверенным специалистом.
— Много проектов, мелкие и крупные, начинающие и достаточно старые.
— Много интересных, и сложных задач, которые не дают застаиваться на месте, и стимулирую развиваться.
— Очень дружный сплоченный коллектив, в том числе и руководство, которое всегда относиться с пониманием, и идет навстречу даже во вред себе.
— Плавающий график, возможность работать с дома, спортзал, английский, оплачиваемые курсы.
Пока все очень нравиться. Это правда место, которое не хочется покидать.

Работала в компании на позиции ПМ .
Отличная компании для тех у кого высокий уровень социальной ответвенности ( можно работать над государственными проектами и влиять на качество сервисов государства — в моем случае это было сильным мотиватором) .
Минимум бюрократии внутри , хорошая дружественая обстановка — makes you feel yourself like home. Есть сильные технические специалисты у которых можно учиться , много новых проектов на новых стеках технологий — отличный опыт для разработчиков .
Мне очень нравилась открытось руковотства компании к моим инициативам и желанию чтото изменить .
Лучший момент компании — это колектив , все молодые , проактивные и очень комфортные в работе люди . Еще и офис в центре города )

Компания оставила очень плохое впечатление. Проходил собеседование, мне назначили срок решения и 4 раза его переносили. 4 раза !!! Рекрутер сказал, что это нормально для компаний. НЕ ТРАТЬТЕ СВОЕ ВРЕМЯ из-за того что ПМ сомневается то ли да, то ли нет. Всем удачи