23 жовтня 2022 16:33

Arsen Lulukian, Front-End Developer

Виконував тестове завдання до цієї компанії. Обіцяли перевірити та надати фідбек. У результаті — тестове виконано у необхідні сроки, а у відповідь — повний ігнор на протязі 10 днів(навіть не сказали, що тестове прийняте до перевірки). Після мого уточнення мені просто відмовили, ніякого фідбеку, навіть не перевіряли я впевнений.

Підтримали:  Nelia Sameliuk

Доброго дня, дякуємо за ваш фідбек, ваша небайдужість важлива адже вона допомагає нам розвиватися.
Стосовно вашої ситуації, перевірка вашого тестового випала на період коли ейчар з яким ви спілкувалися не був присутній на робочому місці, а платформа Джинні, на якій велась комунікація не передбачає можливість іншим менеджерам втручатися в діалоги одне одного. Відповідь вам була надана в порядку черги серед інших кандидатів котрі також очікували фідбек. В силу великої кількості останніх відгук був скорочений та узагальнений, якщо вам необхідний детальний фідбек від техспеціаліста який перевіряв роботу — ви могли попросити про це в повідомленні.
Ви все ще можете попросити про фідбек через чат на платформі джинні, якщо це для вас важливо.
Сподіваюсь відповідь була для вас корисною.
Гарного дня, бережіть себе