1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Виконував тестове завдання до цієї компанії. Обіцяли перевірити та надати фідбек. У результаті — тестове виконано у необхідні сроки, а у відповідь — повний ігнор на протязі 10 днів(навіть не сказали, що тестове прийняте до перевірки). Після мого уточнення мені просто відмовили, ніякого фідбеку, навіть не перевіряли я впевнений.

Доброго дня, дякуємо за ваш фідбек, ваша небайдужість важлива адже вона допомагає нам розвиватися.
Стосовно вашої ситуації, перевірка вашого тестового випала на період коли ейчар з яким ви спілкувалися не був присутній на робочому місці, а платформа Джинні, на якій велась комунікація не передбачає можливість іншим менеджерам втручатися в діалоги одне одного. Відповідь вам була надана в порядку черги серед інших кандидатів котрі також очікували фідбек. В силу великої кількості останніх відгук був скорочений та узагальнений, якщо вам необхідний детальний фідбек від техспеціаліста який перевіряв роботу — ви могли попросити про це в повідомленні.
Ви все ще можете попросити про фідбек через чат на платформі джинні, якщо це для вас важливо.
Сподіваюсь відповідь була для вас корисною.
Гарного дня, бережіть себе

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії KIT GLOBAL