22 відгуки

Працюю в компанії майже 1 рік.

За цей час зробили вже багато крутих застосунків які відмінно працюють та розвиваються.
В компанії подобається різноманітність проектів та відкритість до нового. Є бачення розвитку працівника, класна команда професіоналів, які завжди допоможуть у вирішенні будь-якого питання та прикольні плюшки у вигляді соц. пакету, йоги, англійської, корпоративного психолога Netpeak group та гнучкий графік роботи.

Кожний місяць вся компанія збирається на манслі міт де ми обговорюємо результати роботи за місяць, постійний зворотній звʼязок між командою який приводить до поліпшення процесів у компанії. Тут класно, комфортно та прозоро :)

Я працюю в Kiss My Apps вже понад 1,5 роки на посаді Android Developer і дуже задоволений цим досвідом. За цей час ми успішно реалізували кілька цікавих проектів і саме різноманітність задач не дає змоги впасти в рутину.

Проекти підсилюються однією спеціальною фічею — командою дружелюбних та досвідчених професіоналів. Колеги тут дійсно вміють слухати, підтримують та допомагають у вирішенні проблем. На мій погляд, це дуже важлива річ, що надихає мене до роботи над складними проектами.

Не можу не згадати і про відкритість компанії до нових ідей. Тут завжди вислухають і приймають до уваги мої пропозиції та ідеї, що стимулює мене розвиватися у професійному плані.

Всі ці моменти підсилюють топові бенефіти: достойна заробітна плата, соц. пакет, відпустки та гнучкий графік роботи.

Так що, якщо шукаєте місце, де вас будуть цінувати як професіонала і поважати як особистість, Kiss My Apps — саме те, що вам потрібно.

Працюю в КМА 2.5 роки. Можу сказати що це саме той випадок, коли всі навколо жаліються на свою роботу, а ти отримуєш кожен день насолоду.

Процеси зрозумілі і чіткі, а головне що немає процесу задля процесу.
Кожен може вносити свої ідеї і вони будуть почуті, а якщо це доречна ідея — обовʼязково буде втілена. Бо одна з точок росту кампанії — це гнучкість.
Круті додаткові плюшки у вигляді івентів, англійської, йоги і ще багато чого.
Команда професіоналів. З джуна тут роблять сильних професіоналів.
Кожен місяць місяць слухаєш о результатах і думаєш куди ще краще, але ні — з КМА можливо все.

КМА це перс за все про любов до своєї роботи.

Я працюю в КМА вже більше 2 років. Почав на посаді Junior PM, а зараз зрос до позиції Growth Manager.
В компанії багато позитиву. Від класних людей і приємної атмосфери до професіоналізму та цікавих завдань.
Можна выделить окремо:
— класна команда, яка постійно росте і розвивається
— кар’єрний ріст
— прозорість і комунікація. Усі в компанії знають цілі, результати, що і навіщо ми робимо
— нові проекти і напрямки, які допомагають розвиватися
— відсутність бюрократії
— базові потреби завжди задовольняються. ЗП, соціальний пакет, відпустки, дистанційна робота
І можливо найважливіше — тут класно!)

Я працюю в КМА вже майже рік, і можу сказати, що це кайф — приємні люди, зручний формат роботи, цікаві продукти ❤️
Одне з головного для мене, що тут прислуховуються до всіх і ми дійсно створюємо продукти всі разом, це дає можливість покреативити та створювати те, що дійсно подобається.
Не можу не відмітити мій професійний зріст у цій компанії, завдяки кваліфікованій команді, яка завжди готова допомогти та поділитись досвідом.
Класний соц пакет та активності, наприклад ми двічі на тиждень займаємось йогою, це топ 🔥
І це все тільки вершина айсбергу всіх ніштяків компанії)

З працею в KMA, яка раніше була відома як TLM, я зв’язаний уже рік, і цей час дав мені чудову можливість для професійного та особистого зростання. Як інженер-розробник iOS, я з гордістю можу відзначити наступні аспекти моєї роботи та компанії:

Компетентна та досвідчена команда: Мої колеги не тільки володіють високим рівнем професіоналізму, але й виявляють справжню теплоту та дружелюбність, створюючи атмосферу взаємопідтримки та співпраці.
Вибірковий процес найму: В KMA велика увага приділяється як професійним (hard skills), так і особистісним (soft skills) якостям кандидатів, гарантуючи високу якість команди.
Стимулювання ініціативності: Тут цінується проактивність, що дозволило мені, починаючи з позиції iOS розробника, здійснити значний професійний ріст.
Динамічний розвиток компанії: KMA — це місце, де постійно відбуваються зміни та розвиток, надаючи співробітникам перспективи для подальшого кар’єрного зростання.
Відкритий зворотний зв’язок: Є система постійного діалогу щодо якості роботи та можливостей для поліпшення бізнес-процесів.
Прозорість управління: Вище керівництво, включаючи CEO, активно ділиться інформацією про стан справ у компанії, її успіхи та виклики.
Задоволення основних потреб: Заробітна плата, кількість відпусток, соціальний пакет, гнучкий графік роботи та корпоративні заходи — все це на високому рівні.

Я Працюю в КМА ( раніше TLM ) на посаді QA Engineer більше року, та це моє перше знайомство зі світом ІТ.
Я дуже задоволений всім, що є в цій компанії:
— дуже круто налаштовані всі процеси
— Якісна та своєчасна допомога з усіх питань, що виникають
— Реалізація різноманітних ідей
— Дуже гідний соц. пакет
— Є можливість розвитку в компанії практично у будь-якому бажаному напрямку.

В цілому в КМА все прагне максимального максимуму, при цьому враховується якість як продукту, так і дбайливе ставлення до фахівців.

Це не перша моя айті компанія, але вона дісно вирізняєтсья серед конкурентів!
Всі дуже приємні, ввічливі, хоча втємні та веселі. Сильні команди реальних експертів, які можуть допомогти зростати або щось підказати. Дуже приємне ком’юніті та здорове ставлення до працівників (особливо хочеться відмітити СЕО, що починає кожен манслі міт з нагадуваннь турбуватися про ментал хелс та ходити у відпустки)!
Приємно, що тут і дають зростати і чують своїх співробітників і не перевнтажають їх до вигорання. Також радує підхід без мікроменджменту! Від тебе чекають результатів та тобі довіряють

Я працюю в КМА вже 3 роки на посаді іOS Developer’a.
За цей час ми розробили багато прикольних застосунків у різних нішах, деякі займають перші місця рейтингів в AppStore. Компанія дуже ретельно відноситься до відбору співробітників тому вся команда максимально професійна. Ніякої бюрократії та марнотратства часу, всі питання вирішуються дуже швидко.
Окремий респект СЕО — таких керівників я ще не зустрічав хоча працював в багатьох компаніях, американських та європейських.
Ніяких затримок зп за весь час роботи, соц пакет, дуже гнучкий графік, віддалена робота та карʼєрний зріст — це тільки частина ніштяків у Kiss My Apps ;)

Хочу поділитися враженням від роботи в KMA
Працюю в компанії майже півтора роки і хочу сказати що процес роботи налаштований на максимально високому рівні.
-Крута команда яка завжди прийде на допомогу у вирішенні того чи іншого питання.
-Можливість карʼєрного зросту та апгрейд своїх хард та софт скілів.
-Крутий соц. пакет та достатня кількість відпустки.
Вітається проактивність та думки стосовно покращення процесів.
В компанії більше 20 додатків що дає змогу працювати в форматі шеринг ресурсу та кожен раз пробувати щось нове і не залишатись на чомусь одному.
Все налаштовано максимально прозоро для комфортної і якісної роботи співробітника.

Працюю вже чотири роки у KMA (раніше називався TLM) тож думаю можу залишити доволі компетентний відгук
— Кваліфікована, досвідчена та привітня команда
— Ретельний відбір новачків, як по hard так і по soft скілам
— Заохочення проактивності та можливість карьєрного росту. Я й сам спочатку прийшов просто як iOS dev, але завдяки проактивності та довівши свою кваліфікацію зріс до ліда
— Компанія стрімко розвивається та зростає, тож можливість подальшого зростання завжди є
— Постійний звороній звʼязок у обидві сторони, як щодо якості роботи робітника, так щодо можливих поліпшень процесів у компанії
— Прозорість та розуміння всього що відбувається у компанії, які успіхи чи невдачі, які плануються зміни і тд — CEO та менеджмент відділів щомісячно діляться показниками та результатами
— Усі базові потреби також на висоті — заробітня плата, кількість відпускних, соц пакет, гнучкий графік та тімбілдінги

Я работаю в TLM на данный момент больше 4 лет, за это время компания в разы выросла и не снижает темпы

— Достойная заработная плата
— Возможность развития и внесение своих идей (покажите что ваша идея достойна внимания и она возьмется в работу)

— Постоянные улучшения для работы (сбор фитбеков по работе и открытое обсуждение что мы можем изменить, принимаются и оцениваются все идеи от коллег)

— Социальный пакет

— Гибкий график работы, есть возможность работать удаленно или в офисе

— Отличный коллектив профессионалов, слаженная работа и нет недосказанностей

— Прозрачность, на месячных митингах мы обсуждаем наци цели и пути нашего развития

— И не будем забывать про отдых, компания регулярно организовывает тимбилдинги или ивенты, в которых мы можем узнать что-то новое или же просто расслабиться

Хочу поділитися своїми враженнями про роботу в компанії Tonti Laguna Mobile.

З самого початку моєї роботи тут, я був вражений дружньою та відкритою атмосферою, яка панує в колективі. Кожен співробітник готовий допомогти та підтримати один одного, що створює ідеальні умови для професійного зростання та розвитку.

Керівництво компанії Tonti Laguna Mobile завжди ставить інтереси співробітників на перше місце, надаючи можливості для навчання та розвитку навичок. Завдяки цьому, я зміг значно покращити свої професійні якості та досягти успіхів у своїй роботі.

Компанія також пропонує привабливі умови праці, включаючи гнучкий графік роботи, гідну заробітну плату та соціальний пакет. Це дозволяє мені зосередитися на своїх завданнях та досягненні результатів, не турбуючись про фінансові питання.

Працюю в TLM вже два роки на посаді менеджера по продукту.

Окремо хотів би відмітити колектив. Тут надзвичайно професійна та відкрита команда, яка прокачує тебе і допомагає ставати краще.

Компанія швидко росте, але при цьому залишається гнучкою. Усі процеси побудовані прозоро, а думку співробітників справді цінують та прислухаються до неї.

Завдяки цікавим задачам та амбітним цілям ти постійно вчишся чомусь новому та зростаєш професійно.

У 2020 році прийшла в TLM на позицію асистента СЕО, зараз працюю на посаді Special PM

Дуже ціную компанію за:
— Свободу в її доброму розумінні (від гнучкого робочого графіку до професійного росту)
— Компетентість кожного (максимально адекватний, професійний менеджмент та команда)
— Можливість пропонувати та втілювати свої ідеї (від креативів до продуктів)
— Турботу (соц пакет, корпоративні заходи, підтримка з боку команди та керівника)
— Відкритість та прозорість (СЕО ділиться місячними показниками та результатами, PM розробки щотижня розповідає про все, що було зроблено та ні)

Тож за рік роботи в ПМом ТЛМ можу виділити декілька моментів

— З точки зору професійного росту атмосфера постійно спонукає до розвитку, бо це компанія мультипродуктова, багатопоточність процесів потребує послідовності та прозорості, а постійний стрімкий ріст живить загальний драйв
— Тут завжди почують агрументовану позицію і зкорегують курс відповідно до неї
— Кожен може впливати і впливає на загальний успіх, проактивність заохочується
— Постійний зворотній звязок про вклад кожного, це особливо важливо особисто мені
— Рішення приймаються швидко та вдумливо, без непотрібної бюрократії
— У разі проблем тебе підтримають і запропонують допомогу
— Колектив привітний, дуже швидко з’являються спільні теми для жартів та взагалі для комфортного спілкування
— Є можливість росту всередині компанії, причому можна міняти спеціалізацію, якщо хочеш

Загалом ТЛМ — це про постійний драйв, ріст та нові виклики. Нудно точно не буде:) Потрапити сюди не просто, але якщо вдастся — то отримаєте серед усього крутий професійний ріст

Вирішила написати відгук після року роботи в компанії. Такий період дає повноцінне враження від компанії, починаючи з команди і закінчуючи процесами та загалом підходом компанії до вибудовування відносин з людьми.

Працюю в TLM вже 3 роки й це найцікавіші, та насичені враженнями 3 роки за весь мій час праці в IT

Прийшов в компанію на позицію manual QA, наразі я Project Manager усієї розробки.

Що можу розповісти про TLM:

— Дуже дружній колектив який усьому вам допоможе, щоб реалізувати ваші амбітні плани
— Вашу думку якщо вона чітко сформульована завжди візьмуть до уваги
— Можливість впливати безпосередньо на продукти та процеси компанії (в межах здорового глузду)
— Більш ніж 20 реалізованих додатків різного направлення, кожен може знайти для себе щось цікаве
— Процеси будуються та імплементуються не заради процесів, а за для того, щоб усім було комфортно працювати

Якщо ви амбітні, та не боїтесь працювати заради реалізації своїх ідей та ідей своїх колег тоді TLM це саме та компанія яка вам допоможе в досягнені цієї мети

Підтримали: Natalia Syngaivska

Пройшов рік після мого приєднання до компанії, тому вирішив залишити тут свій відгук. Можливо для когось стане у нагоді.

Зараз я продакт додатку для рослин Botan.

На мою думку, головними перевагами ТЛМ є амбітність, адаптивність та адекватність керівництва. Останнє слово тут завжди за здоровим глуздом.

Працювати цікаво, оскільки челенджів все більше і більше, бо темп росту компанії є швидким.

Відчуваю себе на якісно іншому рівні, ніж був рік тому. Постійний knowledge sharing, який тут є частиною культури, дуже цьому сприяє.

Работаю в TLM почти год и вот минимум 3 причины, по которым мне нравится здесь работать:

1. Большой выбор проектов под iOS, Android, Web. Можно подключиться к уже имеющимся или реализовать новые идеи.

2. Все коллеги — спецы своего дела. А из-за серьезного отбора, текучка минимальная.

3. Возможность работать удаленно или в офисе.

Если вы не настроены серьезно работать, то карьера в TLM или в любой другой компании Netpeak вам вряд ли подойдёт :)

Работаю в компании iOS разработчиком уже более года. Устроиться работать в TLM довольно таки непросто, но если вам это удастся вас ждет очень интересное приключение по разработке различных мобильных приложений с командой профессионалов, а компания предоставит вам все необходимые для этого ресурсы.