1 відгук

Всім привіт,
Мене звати Дмитро і я працюю в компанії King Billy вже більше трьох років. За цей час ми як колектив пережили дуже багато подій, позитивних і не дуже. Перше місце в номінації краще казино від Ask Gamblers, ковід, купа корпоративів і незабутніх емоцій і зараз війна.
Завдяки King Billy, я для себе відкрив дуже багато нових навичок завдяки тісній співпраці з різними відділами і це дало неймовірний бути моїх навичок та амбіцій в цілому.
Розглядаючи нашу компанію як нове місце роботи ви маєте знати, що це компанія, яка піклюється про кожного та дає різні можливості для розвитку. Та більше всього, це наші люди, з якими працювати одне задоволення і приходячи в офіс у мирні часи або приєднуючись до гугл міт конференції, я завжди радий бачити кожного.
Тому всім кого знаю, великий привіт, всі хто думає приєднатися, не вагайтеся, ми вам будемо раді ♥️

Підтримали: Natalie Sierova