1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Всім привіт,
Мене звати Дмитро і я працюю в компанії King Billy вже більше трьох років. За цей час ми як колектив пережили дуже багато подій, позитивних і не дуже. Перше місце в номінації краще казино від Ask Gamblers, ковід, купа корпоративів і незабутніх емоцій і зараз війна.
Завдяки King Billy, я для себе відкрив дуже багато нових навичок завдяки тісній співпраці з різними відділами і це дало неймовірний бути моїх навичок та амбіцій в цілому.
Розглядаючи нашу компанію як нове місце роботи ви маєте знати, що це компанія, яка піклюється про кожного та дає різні можливості для розвитку. Та більше всього, це наші люди, з якими працювати одне задоволення і приходячи в офіс у мирні часи або приєднуючись до гугл міт конференції, я завжди радий бачити кожного.
Тому всім кого знаю, великий привіт, всі хто думає приєднатися, не вагайтеся, ми вам будемо раді ♥️

Підтримали: Natalie Sierova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.