22 травня 2022 16:58

Andrii Poliukhovych, Java Developer в active search

всім привіт) це мій перший відгук і моє перше місце роботи у якості джавіста. Все почалося із співбесіди із HR, яка пройшла за розкладом, це було знайомство не тільки зі мною, а із компанією, де я дізнався про відносини і цінності, які мені здалися дуже близькими. Того ж дня я отримав пропозицію на проведення технічної співбесіди, яка пройшла наступного дня, що важливо для мене, рівно за часом і за тривалістю, питання були чіткі та зрозумілі, також був практичний таск, все проходило так спокійно і без тиску, тому я навіть не помітив як пролетіли ті півтори години.
Це не перша моя співбесіда, тому є з чим порівнювати, зв’язок з HR був на чудовому рівні, миттєво відписувала та давала поради, а також були чіткі інструкції, що і як, це дуже важливо, коли ти вперше стаєш на цей шлях. Хочу віддати належне сучасності в підході оформлення на роботу, все просто і модернізовано на рівні «просто заповни». Після того як мені дали офер, про мене не забули, а відразу провели повну екскурсію на рівні хто за що відповідає і хто відповідає за мене, дали всі необхідні інструменти для онбордингу.
Обов’зково залишу наступний відгук, коли вже ближче буду знайомий з механізмами в середині,
проектами та іншими моментами, зараз я повністю розділяю їхні цінності, які є принциповими для подальшого результату і росту. До наступного відгуку)

Підтримали:  Yuliana Hladysh Mariana Hetsko Tetiana Struk

Андрію, дякуємо за відгук і, також, за те, що вибрав нас! Дуже сподіваємось на нашу позитивну і плідну співпрацю :)