9 липня 2021 13:01

Zinovii Terletskyi, Front End Developer в N-iX

Пропрацював в компанії майже 2 роки і вирішив залишити відгук для майбутніх гіків — KindGeek це чудовий вибір тому що:
1. Керівники компанії приємні, адекватні люди, які будують компанію з розрахунку на те, щоб людям було комфортно працювати. Саме тому тут немає бюрократії, немає ніяких трекерів, скринінгів екрана, та іншого трекання активності. До вас буде повна довіра і жодного тиску.

2. Бухгалтерія — одна з найкращих що мені колись доводилось бачити, це ті люди які підуть на зустріч: потрібна допомога з оплатою подаків? легко! В субботу ввечері? ок без проблем, я не вмію взагалі подавати звітність — зробимо колл і через тімьювер допоможемо. Нагадають коли і що потрібно буде оплатити, подати, відправити, підскажуть і покажуть що треба — самі все зроблять. В KindGeek у Вас не буде з цим ніяких проблем ( пишу по своїм відчуттям )

3. Відношення компанії ( напишу тільки за те, що знаю, а саме відношення — до девелоперів ) підчас тотального каратину, і коли девелоперів просто звільняли пачками, проекти закривались і людям зрізали зп — на KindGeek такого не було, KindGeek одні з перших компанії які перейшли на ремоут, навіть коли мої знайомі ще працювали з офісу — ми вже перестали ходити в офіс, тому що карантин і компанія думала про твоє здоровья, була організована доставка за кошти компанії всього що потрібно було, від моніка до пуфа.

4. Виплата зп була в день в день, за 2 роки ніколи більше 2-ох днів від зазначенного дня зп — я не чекав, звісно кошти могли прийти в неділю ввечері на рахунок, але затримок навіть на 3 дні за всі 2 роки — такого не було, а коли потрібно було в цей місяць оплачувати податки — кошти завжди приходили на пару днів швидше.

5. Проекти: те що я чув і по своєму проекту, на якому був майже 2 роки — завжди використовуються нові технології, ніколи не чув на KindGeek що хтось сидить на легасі проекті і фіксає щось не зрозуміле. Актуальні стеки технологій, адекватні проекти без легасі, постійно нові проекти і постійно розширення під нові проекти, компанія розвивається.

З мінусів ( ну а як же без них, мені за цей відгук ніхто не платив, тому пишу як є)) )
6. Офіс — він не в самому кращому місці, але офіс чистий і затишний і все що потрібно є ( кава і до кави, перекус і тд ) але хотілось би більш комфортніший район (сусідство з хостелом і колією де постійно гул і шум не ок ) P.S на скільки я знаю планується відкриття міні офісів по всьому Львову що має змінити цей мінус на плюс :)

7. Техніка. Ну тут нажаль є певні проблеми, ноути не першої свіжості, про мак навіть не думайте, на них черга:) і просувається вона дуже довго. Моніки адекватні, чув від QA були скарги на те що є певна затримка девайсів для тестування, приходилось на своїх тестити. Працював я на своєму маці, тому що на офісному не комфортно ( вони ± потужні, але це лептопи 2016/17 років, які від 2кг та і паршива TN матриця, але всюди SDD + i5 від 3/4 покоління. Для робити зійде , якщо просто підключити до монітора і перефірію, але звісно це не є ок, і потрібно над цим ще працювати.

Та і все, що тут ще можна сказати — дуже круте місце де комфортно було працювати, адекватне ставлення, адекватні люди в компанії, допомагають в розвитку: будують плани по твоєму шляху від junior -> middle -> sinior. Оплата вчасна, перегляд зп адекватний — після погодження прибавку отримав в тому же місяці і ніхто не казав що потрібно побудувати новий бюджет і тд — отримав одразу з наступною виплатою.