KindGeek

Львов, Lviv [KindGeek London HUB]

14 декабря 2019 17:16

Oleh Yakubiv, Project Manager с 2018 года

Пропрацював в компанії 3,5 роки маючи можливість в окремий період часу поєднувати в собі різний стек позицій (зокрема PM, Sales Manager, BA, Account Manager, PMO Lead) і то був для мене колосальний досвід!

Причина припинення співпраці: перехід в іншу сферу діяльності (не ІТ).

Коли я лише прийшов в компанію, то працювало близько 25 людей, на момент завершення моєї кар’єри в KindGeek в компанії нараховувалось більше 100 спеціалістів. Мав змогу бачити як змінюються процеси, люди, проекти, клієнти, як зміщується акцент з кількості на якість — загалом багато чого встиг побачити :)

Проекти різних масштабів, клієнти з різних куточків світу та різних соціальних статусів, команди різного розміру та складу, технології майже завжди (бо не завжди було доцільно) відповідали сучасним трендам.

В KindGeek дуже тепла та сімейна атмосфера, правильні та змістовні цінності, C-Level дбає про своїх працівників та компанію в цілому, Head of Delivery має неймовірний стаж та досвід, піклується про успіх кожного клієнта та проекту. Саме робота напряму з Head of Delivery дала мені дуже багато життєвих уроків, які я й досі використовую незалежно де б я не був. А робота з C-Level давала часто змогу переставати дивитись на світ крізь рожеві окуляри і концентрувати увагу на ключових речах.

Я не можу сказати, що моє життя в цій компанії було ідеальним (бо ідеальних людей, а відповідно і компаній, не існує), але тут, як і всюди, працює просте правило — саме від тебе залежить майбутнє твого оточення і ти або вкладаєшся, щоб кожен день змінюватись самостійно і суспільство навколо тебе відповідно, або дозволяєш йому безконтрольно змінювати себе. В KindGeek дуже цінується ініціатива, в мене було безліч можливостей втілювати свої ідеї та бачення щодо тих чи інших процесів.

Я дуже цінував філософію саду, де працівника розглядають як окремий експонат, який має свої слабкі та сильні сторони — саме сильні сторони старались максимально використовувати, а слабкі — покращувати і не концентрувати на них увагу. Мною не затикали дири і не вставляли в свої рамки: тоді, коли я для себе бачив відмінне, від думки лідерів компанії, майбутнє, моєю думкою не нехтували, але завжди давали вибір. Я відчував, що компанії було важливо, щоб я себе відчував там на своєму місці.

KindGeek назавжди залишився моєю другою домівкою, місцем куди мені хочеться приходити коли я буваю в Львові. Вірю, що ця компанія здатна привносити безліч змін на краще — починаючи з себе, продовжуючи своєї сім’єю, містом, країною, світом.

Є ще багато чого я мабуть міг би розповісти, але то вже й так лонгрід — тому можна за конкретний фідбек звертатись особисто.

Якщо раптом у вас випаде можливість попрацювати тут — заохочую вас роздумувати, щоб скористатись нею. Проте впевніться, що ви точно готові працювати заради здійснення своїх мрій!)