Пропрацював в компанії 3,5 роки маючи можливість в окремий період часу поєднувати в собі різний стек позицій (зокрема PM, Sales Manager, BA, Account Manager, PMO Lead) і то був для мене колосальний досвід!

Причина припинення співпраці: перехід в іншу сферу діяльності (не ІТ).

Коли я лише прийшов в компанію, то працювало близько 25 людей, на момент завершення моєї кар’єри в KindGeek в компанії нараховувалось більше 100 спеціалістів. Мав змогу бачити як змінюються процеси, люди, проекти, клієнти, як зміщується акцент з кількості на якість — загалом багато чого встиг побачити :)

Проекти різних масштабів, клієнти з різних куточків світу та різних соціальних статусів, команди різного розміру та складу, технології майже завжди (бо не завжди було доцільно) відповідали сучасним трендам.

В KindGeek дуже тепла та сімейна атмосфера, правильні та змістовні цінності, C-Level дбає про своїх працівників та компанію в цілому, Head of Delivery має неймовірний стаж та досвід, піклується про успіх кожного клієнта та проекту. Саме робота напряму з Head of Delivery дала мені дуже багато життєвих уроків, які я й досі використовую незалежно де б я не був. А робота з C-Level давала часто змогу переставати дивитись на світ крізь рожеві окуляри і концентрувати увагу на ключових речах.

Я не можу сказати, що моє життя в цій компанії було ідеальним (бо ідеальних людей, а відповідно і компаній, не існує), але тут, як і всюди, працює просте правило — саме від тебе залежить майбутнє твого оточення і ти або вкладаєшся, щоб кожен день змінюватись самостійно і суспільство навколо тебе відповідно, або дозволяєш йому безконтрольно змінювати себе. В KindGeek дуже цінується ініціатива, в мене було безліч можливостей втілювати свої ідеї та бачення щодо тих чи інших процесів.

Я дуже цінував філософію саду, де працівника розглядають як окремий експонат, який має свої слабкі та сильні сторони — саме сильні сторони старались максимально використовувати, а слабкі — покращувати і не концентрувати на них увагу. Мною не затикали дири і не вставляли в свої рамки: тоді, коли я для себе бачив відмінне, від думки лідерів компанії, майбутнє, моєю думкою не нехтували, але завжди давали вибір. Я відчував, що компанії було важливо, щоб я себе відчував там на своєму місці.

KindGeek назавжди залишився моєю другою домівкою, місцем куди мені хочеться приходити коли я буваю в Львові. Вірю, що ця компанія здатна привносити безліч змін на краще — починаючи з себе, продовжуючи своєї сім’єю, містом, країною, світом.

Є ще багато чого я мабуть міг би розповісти, але то вже й так лонгрід — тому можна за конкретний фідбек звертатись особисто.

Якщо раптом у вас випаде можливість попрацювати тут — заохочую вас роздумувати, щоб скористатись нею. Проте впевніться, що ви точно готові працювати заради здійснення своїх мрій!)

Ввели в оману позитивні відгуки про цю компанію, тепер повністю змінила свою думку про неї.
Була на співбесіді на KindGeek За кілька днів отримала позитивний відгук. Рекрутерка обіцяла зв’язатись щодо подальших кроків. На тому все й закінчилось — сама не зв’язується, на пошту на відповідає, на LinkedIn не відповідає.
Ігнорувати людину, коли вона витратила на вас свій час, як мінімум, непрофесійно. Тим більше, якщо вона вже отримала позивний відгук, вона на щось надіється. Варто було потрудитись і написати, що «ви нам не підходите», «знайшли іншого кандидата» чи іншу стандартну відмазку.
Не рекомендую.

Дякуємо за відгук! Ми щодня стараємось вдосконалюватись, тому будь-який зворотній зв’язок є важливим для нас.

Був колись на співбесіді, питання ставилися коректні та за темою, процес співбесіди сподобався. Фідбек не надсилають, хоча обіцяють надіслати його мало не наступний день (стандартна історія). Пропонують тестове завдання, яке, за їхніми словами, робиться кілька днів, але треба зробити за 4 години, що дуже доставляє.

Поддержали: Иван Довгай

Проходив співбесіду у цій компанії. Мене дуже вразило ставлення інтервьюерів до кандидатів! Під час проходження співбесіди були задані лише «валідні» запитання, відповідь прийшла дуже швидко (чого ви навряд очікували б від будь-якої компанії). Відразу помітно, що в компанії працюють компетентні, та й взагалі круті люди :) дуже дякую вам за такий крутий експіріенс!

Був тут на співбесіді, яка була більше схожа на екзамен — полінувались навіть відписати щось

Поддержали: Andrii StefanskyiNataliia Kharabaruk

Не був гіком, життя не бачив! Класна компанія в якій я швидко виріс. © Гік в душі