Привіт,
Хочу залишити відгук про інтервʼю в компанію на вакансію Head of TAO
Інтервʼю пройшло добре, рекрутер Віталія розповіла про компанію, розпитала про мій досвід
Не дивлячись на те, що мені відмовили через бажання йти далі з більш підходящими кандидатами, в мене залишилось хороше враження від компанії, фідбек був наданий коректно, з щирим побажанням залишатись на звʼязку
Гарного дня)

Підтримали: Halyna Nastyn

Вітаю.
Спілкувався на початку листопада 2023-го на позицію DevOps.
Пройшов 3 етапи: 1) спілкування з HR; 2) технічна; 3) з замовником.
Хотів би одразу підкреслити що комунікація відбувалась ввічливо і дружньо, насправді протягом всього процесу було відчуття що спілкуєшся з друзями а не роботодавцем, за це респект.
Конструктивне спілкування з HR, цікаве технічне, як і фінальне інтерв’ю де були питання більше архітектурні та моделювались потенційні ситуації і шляхи їх вирішення.
Далі мені повідомили про те що замовник готовий рухатись до оферу, думаю ок, круто. Чекаю. Очікування затягнулось на кілька днів.
Потім замовник вирішив з обговореної суми на ходу занизити її на $500 без пояснень.
Звісно, я був не в захваті від таких новин, написав про це прямо, мене спитали чи готовий рухатись далі, кажу ок, давайте рухатись далі але якщо буде хоч одна подібна зміна угоди на ходу в гіршу сторону то я виходжу з неї.
Після цього через декілька годин мені повідомили що замовник взагалі призупинив вакансію. Не знаю чи зупинили пошук чи знайшли іншого кандидата але висновки робіть самі.
Звісно, перед мною вибачились за таку ситуацію проте осадок лишився.
Не знаю точно це сталось зі сторони і подачі PM чи замовника але фінальне враження лишилось негативним.
Нажаль змушений констатувати що підхід до відбору кандидатів не змінився, як мінімум на позицію DevOps і як мінімум на один з проектів.
Можливо в майбутньому це зміниться але станом на зараз така картина, де немає ніяких гарантій навіть коли ти пройшов всі етапи відбору.
Сподіваюсь зекономлю наступному кандидату час, а замовник змінить підходи. Всім мир✌️

Підтримали: Yaroslav Antoniuk

Привіт Євгене,

Дякуємо вам за ваш відгук і відвертий зворотній зв’язок. Ми вдячні, що ви поділилися своїми спостереженнями та враженнями від процесу співбесіди. Приємно чути, що вам сподобалась комунікація з нами протягом всього процесу.

Дійсно, спершу замовник був готовий рухатись з вами далі, однак через зміни в потребах проєкту та динамічний характер ринку, врахувавши результати всіх етапів співбесід, прийняв рішення продовжити пошуки кандидата.

Ми розуміємо, що такі ситуації можуть викликати неприємні враження і нам дуже прикро за будь-яке непорозуміння чи розчарування. Ваш відгук справді важливий для нас. Зі свого боку будемо робити все можливе, щоб такого більше не траплялось.

Ми вдячні за ваш час, розуміння та відкритість. Бажаємо вам лише найкращого у вашій подальшій кар’єрі.

Привіт усім! :)

Хочу поділитися своїм неймовірними враженнями про те, як я і KindGeek знайшли один одного)))
Так сталося, що я був у процесі пошуку нового проекту: вигорання на попередньому, певне бажання щось змінити у житті... Загалом у мене було кілька компаній, про які я наслухався від знайомих дуже багато похвальних речей і прямо марив попасти хоча б в одну із них. Серед них була і компанія KindGeek.
І от одного чудового ранку я пробігаюся по своїх пропозиціях по LinkedIn і бачу то омріяне повідомлення із запрошенням пройти співбесіду саме у компанії зі свого списку! Щастю не було меж :D
Згодом я зрозумів, що не дарма про KindGeek стільки крутих відгуків. Вже з моменту першого знайомства з Компанією через рекрутера я зрозумів, що тут дружня і професійна команда. Рекрутерка повністю володіла інформацією про вакансію і різні деталі, які мене зацікавили щодо проекту. Також вона оперативно інформувала про стан справ на кожному етапі співбесіди і супроводжувала аж до першого робочого дня. Годинна розмова з нею повністю дала можливість мені розкритися і зрозуміти, що ти на правильному шляху і ні кроку назад.
Загалом було три етапи співбесід: з рекрутером, технічна і з PM.
Технічна співбесіда — була одна з найцікавіших у моєму досвіді. Це той момент, коли очікував на серйозний екзамен, а співбесіда переросла у цікаву дискусію, при чому технічний експерт, здавалося, пройшовся по усьому, що тільки можна у моїх знаннях.
Співбесіда з PM — це вже вишенька на торті, коли ти розумієш, що старання усіх етапів були не дарма і ти хоч ще не в команді, а вже кайфуєш від Компанії :)
Після співбесіди з результатом довго не затягували, як часто полюбляють компанії. Уже в день останнього етапу офер був у мене!!!)) Отак неочіквано здійснилася моя мрія :)

Бажаю усім вдалих пошуків, миру, побільше позитиву і віри у свої сили! :)

Тарас, ми неймовірно вдячні за цей відгук! Він підтверджує, що ми рухаємось в правильному напрямку і вдосконалюємось щодня :)
Дуже сподіваємось на нашу довгу співпрацю)

всім привіт) це мій перший відгук і моє перше місце роботи у якості джавіста. Все почалося із співбесіди із HR, яка пройшла за розкладом, це було знайомство не тільки зі мною, а із компанією, де я дізнався про відносини і цінності, які мені здалися дуже близькими. Того ж дня я отримав пропозицію на проведення технічної співбесіди, яка пройшла наступного дня, що важливо для мене, рівно за часом і за тривалістю, питання були чіткі та зрозумілі, також був практичний таск, все проходило так спокійно і без тиску, тому я навіть не помітив як пролетіли ті півтори години.
Це не перша моя співбесіда, тому є з чим порівнювати, зв’язок з HR був на чудовому рівні, миттєво відписувала та давала поради, а також були чіткі інструкції, що і як, це дуже важливо, коли ти вперше стаєш на цей шлях. Хочу віддати належне сучасності в підході оформлення на роботу, все просто і модернізовано на рівні «просто заповни». Після того як мені дали офер, про мене не забули, а відразу провели повну екскурсію на рівні хто за що відповідає і хто відповідає за мене, дали всі необхідні інструменти для онбордингу.
Обов’зково залишу наступний відгук, коли вже ближче буду знайомий з механізмами в середині,
проектами та іншими моментами, зараз я повністю розділяю їхні цінності, які є принциповими для подальшого результату і росту. До наступного відгуку)

Андрію, дякуємо за відгук і, також, за те, що вибрав нас! Дуже сподіваємось на нашу позитивну і плідну співпрацю :)

Була відкрита вакансія «DevOps Engineer», пройшов етапи співбесід з HR, технічне і з кастомером. Сказали, що всі все погодили все супер. На другий день пишуть немає ще точної відповіді рішення від компанія. Виникає питання вчора була а сьогодні вже ні? Ок. Потім почали давайте проведемо, ще одне технічне інтервю по типу чи зможемо долучити на інший проект поки цей ще не розпрочався. Серед цього всього задаєш питання рекрутеру а рекрутер читає і мовчить весь день поки не пінганеш його 2-3 рази то хоть привіт не скаже. Одним словом, думка компанії дуже мінлива. Сьогодні погодили сказали все ок, ти відмовишся від інших оферів, а завтра скажуть ти нам не підходиш і ти не вних працюєщ і ніде. То ж особисто на мою думку зі всім цим ігнором, зміною думкою і тд — вартує цій компанії просто піти на*** як рускій воєнний корабль. Не здивуюсь якщо ви і зараз промовчите як Ви любите чи скажете, що то я якийсь не такий. Бажаю успіхів Вам звісно але я був кращої думки про Львівську компанію.

Володимире, дякуємо за відгук. Він дуже добре підсвітив наші зони росту. Взагальному, ми виділили 2 проблеми:
— зміна думки компанії,
— комунікація.
Ми вже проговорили з Іванною цей випадок. Також, я поділилась Вашим відгуком з усіма членами відбору. Зараз думаємо, як можна уникнути таких ситуацій у майбутньому.
Нам дуже шкода, що ми зіпсували Ваше ставлення до нас. Сподіваємось, нам ще випаде шанс змінити його на краще.

Была открыта вакансия PM, подалась, прошла интервью. Приходит фидбек: «зараз маємо кілька кандидатів з англійською і німецькою мовою, то вирішили сконцентруватись на комунікації з ними». Прекрасно, но почему бы не указывать в вакансии, что вы ищите людей со знанием немецкого? Зачем тратить время кандидатов? Пожалуйста, составляйте вакансии правильно, с указанием тех требований, по которым проводите отбор.

Привіт!
Дякуємо за відгук. Ми стараємось, щоб у кандидатів залишались найприємніші відгуки про нас, тому будемо пропрацьовувати цей момент.
Проте, варто уточнити, що відбкулась лише HR співбесіда, яка має на меті стоворити короткий лист кандидатів, щоб не забирати час у всіх.
Інколи вимоги можуть змінюватись під час самого відбору, що власне сталось у цьому випадку і про що Вас було відразу повідомлено.
Ми вже замінили всі описи цієї вакансії. Будемо старатись, щоб такого більше не повторювалось у майбутньому.
Бажаємо Вам успіху у пошуках та гарного початку тижня.

Странное отношение к кандидатам, сами пригласили, потратили 1.5 часа жизни и ничего) шел 4 день после собеседования.

Привіт, Олександре!
Дякуємо за відгук. Він показує нашу зону росту, над якою будемо обов’язково працювати
Нам дуже прикро за ситуацію, яка сталась і ми цілком розуміємо вашу сторону.

Пропрацював в компанії майже 2 роки і вирішив залишити відгук для майбутніх гіків — KindGeek це чудовий вибір тому що:
1. Керівники компанії приємні, адекватні люди, які будують компанію з розрахунку на те, щоб людям було комфортно працювати. Саме тому тут немає бюрократії, немає ніяких трекерів, скринінгів екрана, та іншого трекання активності. До вас буде повна довіра і жодного тиску.

2. Бухгалтерія — одна з найкращих що мені колись доводилось бачити, це ті люди які підуть на зустріч: потрібна допомога з оплатою подаків? легко! В субботу ввечері? ок без проблем, я не вмію взагалі подавати звітність — зробимо колл і через тімьювер допоможемо. Нагадають коли і що потрібно буде оплатити, подати, відправити, підскажуть і покажуть що треба — самі все зроблять. В KindGeek у Вас не буде з цим ніяких проблем ( пишу по своїм відчуттям )

3. Відношення компанії ( напишу тільки за те, що знаю, а саме відношення — до девелоперів ) підчас тотального каратину, і коли девелоперів просто звільняли пачками, проекти закривались і людям зрізали зп — на KindGeek такого не було, KindGeek одні з перших компанії які перейшли на ремоут, навіть коли мої знайомі ще працювали з офісу — ми вже перестали ходити в офіс, тому що карантин і компанія думала про твоє здоровья, була організована доставка за кошти компанії всього що потрібно було, від моніка до пуфа.

4. Виплата зп була в день в день, за 2 роки ніколи більше 2-ох днів від зазначенного дня зп — я не чекав, звісно кошти могли прийти в неділю ввечері на рахунок, але затримок навіть на 3 дні за всі 2 роки — такого не було, а коли потрібно було в цей місяць оплачувати податки — кошти завжди приходили на пару днів швидше.

5. Проекти: те що я чув і по своєму проекту, на якому був майже 2 роки — завжди використовуються нові технології, ніколи не чув на KindGeek що хтось сидить на легасі проекті і фіксає щось не зрозуміле. Актуальні стеки технологій, адекватні проекти без легасі, постійно нові проекти і постійно розширення під нові проекти, компанія розвивається.

З мінусів ( ну а як же без них, мені за цей відгук ніхто не платив, тому пишу як є)) )
6. Офіс — він не в самому кращому місці, але офіс чистий і затишний і все що потрібно є ( кава і до кави, перекус і тд ) але хотілось би більш комфортніший район (сусідство з хостелом і колією де постійно гул і шум не ок ) P.S на скільки я знаю планується відкриття міні офісів по всьому Львову що має змінити цей мінус на плюс :)

7. Техніка. Ну тут нажаль є певні проблеми, ноути не першої свіжості, про мак навіть не думайте, на них черга:) і просувається вона дуже довго. Моніки адекватні, чув від QA були скарги на те що є певна затримка девайсів для тестування, приходилось на своїх тестити. Працював я на своєму маці, тому що на офісному не комфортно ( вони ± потужні, але це лептопи 2016/17 років, які від 2кг та і паршива TN матриця, але всюди SDD + i5 від 3/4 покоління. Для робити зійде , якщо просто підключити до монітора і перефірію, але звісно це не є ок, і потрібно над цим ще працювати.

Та і все, що тут ще можна сказати — дуже круте місце де комфортно було працювати, адекватне ставлення, адекватні люди в компанії, допомагають в розвитку: будують плани по твоєму шляху від junior -> middle -> sinior. Оплата вчасна, перегляд зп адекватний — після погодження прибавку отримав в тому же місяці і ніхто не казав що потрібно побудувати новий бюджет і тд — отримав одразу з наступною виплатою.

Я не майстер писати якісь красиві тексти, тому обійдуся сухими фактами.

За ці 5 років зі мною траплялися надзвичайні речі на KindGeek і з людьми, які там працюють/працювали.

Ми влаштовували бомбезні Friday Party, які завжди закінчувалися в ArtFan’і (ще в тому, що був біля Магнуса). Ми декілька разів їздили за кордон та декілька разів по Україні. Декілька раз тусили на концертах та фестивалях. Разом розкатували сніжний вельвет і спонтанно зривалися в будній день на Тростян, бо там випало багато снігу. Влаштовували кіновечори, вечори настолок, акустичні вечора та рубалися в Едж всім офісом. У нас були серйозні заруби в настільний футбол. Ми створили футзальну команду і я радий, що був її частиною. Ми ходили до Юри під весілля та шукали адресу Антона в Страві, щоб заколядувати. У нас зародилися прекрасні традиції, які залишаться зі мною й надалі (якщо мене не кікнуть з нашого чату де ми збираємося на сніданки). Є ще безліч речей про які тут не варто писати :)

KindGeek звів мене з мега крутими людьми. З кимось я часто спілкуюся, з кимось збираємося декілька раз в рік, з кимось рідко підтримую зв’язок, але кожна зустрічі дуже приємна.

Дякую всім! Кожен з вас зробив мене трохи кращою людиною :)

Это были невероятно крутые 2+ года работы в KindGeek!

За это время я ни разу не пожалел что попал сюда — в очень крутой и дружный коллектив. Здесь работают люди, у которых можно учиться, которыми можно восхищаться, с которыми можно весело провести время и, в конце концов, стать друзьями!

Стоит отметить, что в KindGeek более чем адекватный менеджмент и минимум бюрократии, что делает работу комфортной и не напряжной.
Специфика компании такова, что вас ждут интересные проекты с нуля, где есть свобода в выборе технологий, отсутствие легаси кода. Это место для воплощения идей и преобразования их в результат. Прекрасное место для технического роста.

Я искренне благодарен тебе, KindGeek, но пора двигаться дальше...

Пропрацював в компанії 3,5 роки маючи можливість в окремий період часу поєднувати в собі різний стек позицій (зокрема PM, Sales Manager, BA, Account Manager, PMO Lead) і то був для мене колосальний досвід!

Причина припинення співпраці: перехід в іншу сферу діяльності (не ІТ).

Коли я лише прийшов в компанію, то працювало близько 25 людей, на момент завершення моєї кар’єри в KindGeek в компанії нараховувалось більше 100 спеціалістів. Мав змогу бачити як змінюються процеси, люди, проекти, клієнти, як зміщується акцент з кількості на якість — загалом багато чого встиг побачити :)

Проекти різних масштабів, клієнти з різних куточків світу та різних соціальних статусів, команди різного розміру та складу, технології майже завжди (бо не завжди було доцільно) відповідали сучасним трендам.

В KindGeek дуже тепла та сімейна атмосфера, правильні та змістовні цінності, C-Level дбає про своїх працівників та компанію в цілому, Head of Delivery має неймовірний стаж та досвід, піклується про успіх кожного клієнта та проекту. Саме робота напряму з Head of Delivery дала мені дуже багато життєвих уроків, які я й досі використовую незалежно де б я не був. А робота з C-Level давала часто змогу переставати дивитись на світ крізь рожеві окуляри і концентрувати увагу на ключових речах.

Я не можу сказати, що моє життя в цій компанії було ідеальним (бо ідеальних людей, а відповідно і компаній, не існує), але тут, як і всюди, працює просте правило — саме від тебе залежить майбутнє твого оточення і ти або вкладаєшся, щоб кожен день змінюватись самостійно і суспільство навколо тебе відповідно, або дозволяєш йому безконтрольно змінювати себе. В KindGeek дуже цінується ініціатива, в мене було безліч можливостей втілювати свої ідеї та бачення щодо тих чи інших процесів.

Я дуже цінував філософію саду, де працівника розглядають як окремий експонат, який має свої слабкі та сильні сторони — саме сильні сторони старались максимально використовувати, а слабкі — покращувати і не концентрувати на них увагу. Мною не затикали дири і не вставляли в свої рамки: тоді, коли я для себе бачив відмінне, від думки лідерів компанії, майбутнє, моєю думкою не нехтували, але завжди давали вибір. Я відчував, що компанії було важливо, щоб я себе відчував там на своєму місці.

KindGeek назавжди залишився моєю другою домівкою, місцем куди мені хочеться приходити коли я буваю в Львові. Вірю, що ця компанія здатна привносити безліч змін на краще — починаючи з себе, продовжуючи своєї сім’єю, містом, країною, світом.

Є ще багато чого я мабуть міг би розповісти, але то вже й так лонгрід — тому можна за конкретний фідбек звертатись особисто.

Якщо раптом у вас випаде можливість попрацювати тут — заохочую вас роздумувати, щоб скористатись нею. Проте впевніться, що ви точно готові працювати заради здійснення своїх мрій!)

Ввели в оману позитивні відгуки про цю компанію, тепер повністю змінила свою думку про неї.
Була на співбесіді на KindGeek За кілька днів отримала позитивний відгук. Рекрутерка обіцяла зв’язатись щодо подальших кроків. На тому все й закінчилось — сама не зв’язується, на пошту на відповідає, на LinkedIn не відповідає.
Ігнорувати людину, коли вона витратила на вас свій час, як мінімум, непрофесійно. Тим більше, якщо вона вже отримала позивний відгук, вона на щось надіється. Варто було потрудитись і написати, що «ви нам не підходите», «знайшли іншого кандидата» чи іншу стандартну відмазку.
Не рекомендую.

Дякуємо за відгук! Ми щодня стараємось вдосконалюватись, тому будь-який зворотній зв’язок є важливим для нас.

Був колись на співбесіді, питання ставилися коректні та за темою, процес співбесіди сподобався. Фідбек не надсилають, хоча обіцяють надіслати його мало не наступний день (стандартна історія). Пропонують тестове завдання, яке, за їхніми словами, робиться кілька днів, але треба зробити за 4 години, що дуже доставляє.

Проходив співбесіду у цій компанії. Мене дуже вразило ставлення інтервьюерів до кандидатів! Під час проходження співбесіди були задані лише «валідні» запитання, відповідь прийшла дуже швидко (чого ви навряд очікували б від будь-якої компанії). Відразу помітно, що в компанії працюють компетентні, та й взагалі круті люди :) дуже дякую вам за такий крутий експіріенс!

Був тут на співбесіді, яка була більше схожа на екзамен — полінувались навіть відписати щось