Странное отношение к кандидатам, сами пригласили, потратили 1.5 часа жизни и ничего) шел 4 день после собеседования.

Пропрацював в компанії майже 2 роки і вирішив залишити відгук для майбутніх гіків — KindGeek це чудовий вибір тому що:
1. Керівники компанії приємні, адекватні люди, які будують компанію з розрахунку на те, щоб людям було комфортно працювати. Саме тому тут немає бюрократії, немає ніяких трекерів, скринінгів екрана, та іншого трекання активності. До вас буде повна довіра і жодного тиску.

2. Бухгалтерія — одна з найкращих що мені колись доводилось бачити, це ті люди які підуть на зустріч: потрібна допомога з оплатою подаків? легко! В субботу ввечері? ок без проблем, я не вмію взагалі подавати звітність — зробимо колл і через тімьювер допоможемо. Нагадають коли і що потрібно буде оплатити, подати, відправити, підскажуть і покажуть що треба — самі все зроблять. В KindGeek у Вас не буде з цим ніяких проблем ( пишу по своїм відчуттям )

3. Відношення компанії ( напишу тільки за те, що знаю, а саме відношення — до девелоперів ) підчас тотального каратину, і коли девелоперів просто звільняли пачками, проекти закривались і людям зрізали зп — на KindGeek такого не було, KindGeek одні з перших компанії які перейшли на ремоут, навіть коли мої знайомі ще працювали з офісу — ми вже перестали ходити в офіс, тому що карантин і компанія думала про твоє здоровья, була організована доставка за кошти компанії всього що потрібно було, від моніка до пуфа.

4. Виплата зп була в день в день, за 2 роки ніколи більше 2-ох днів від зазначенного дня зп — я не чекав, звісно кошти могли прийти в неділю ввечері на рахунок, але затримок навіть на 3 дні за всі 2 роки — такого не було, а коли потрібно було в цей місяць оплачувати податки — кошти завжди приходили на пару днів швидше.

5. Проекти: те що я чув і по своєму проекту, на якому був майже 2 роки — завжди використовуються нові технології, ніколи не чув на KindGeek що хтось сидить на легасі проекті і фіксає щось не зрозуміле. Актуальні стеки технологій, адекватні проекти без легасі, постійно нові проекти і постійно розширення під нові проекти, компанія розвивається.

З мінусів ( ну а як же без них, мені за цей відгук ніхто не платив, тому пишу як є)) )
6. Офіс — він не в самому кращому місці, але офіс чистий і затишний і все що потрібно є ( кава і до кави, перекус і тд ) але хотілось би більш комфортніший район (сусідство з хостелом і колією де постійно гул і шум не ок ) P.S на скільки я знаю планується відкриття міні офісів по всьому Львову що має змінити цей мінус на плюс :)

7. Техніка. Ну тут нажаль є певні проблеми, ноути не першої свіжості, про мак навіть не думайте, на них черга:) і просувається вона дуже довго. Моніки адекватні, чув від QA були скарги на те що є певна затримка девайсів для тестування, приходилось на своїх тестити. Працював я на своєму маці, тому що на офісному не комфортно ( вони ± потужні, але це лептопи 2016/17 років, які від 2кг та і паршива TN матриця, але всюди SDD + i5 від 3/4 покоління. Для робити зійде , якщо просто підключити до монітора і перефірію, але звісно це не є ок, і потрібно над цим ще працювати.

Та і все, що тут ще можна сказати — дуже круте місце де комфортно було працювати, адекватне ставлення, адекватні люди в компанії, допомагають в розвитку: будують плани по твоєму шляху від junior -> middle -> sinior. Оплата вчасна, перегляд зп адекватний — після погодження прибавку отримав в тому же місяці і ніхто не казав що потрібно побудувати новий бюджет і тд — отримав одразу з наступною виплатою.

Я не майстер писати якісь красиві тексти, тому обійдуся сухими фактами.

За ці 5 років зі мною траплялися надзвичайні речі на KindGeek і з людьми, які там працюють/працювали.

Ми влаштовували бомбезні Friday Party, які завжди закінчувалися в ArtFan’і (ще в тому, що був біля Магнуса). Ми декілька разів їздили за кордон та декілька разів по Україні. Декілька раз тусили на концертах та фестивалях. Разом розкатували сніжний вельвет і спонтанно зривалися в будній день на Тростян, бо там випало багато снігу. Влаштовували кіновечори, вечори настолок, акустичні вечора та рубалися в Едж всім офісом. У нас були серйозні заруби в настільний футбол. Ми створили футзальну команду і я радий, що був її частиною. Ми ходили до Юри під весілля та шукали адресу Антона в Страві, щоб заколядувати. У нас зародилися прекрасні традиції, які залишаться зі мною й надалі (якщо мене не кікнуть з нашого чату де ми збираємося на сніданки). Є ще безліч речей про які тут не варто писати :)

KindGeek звів мене з мега крутими людьми. З кимось я часто спілкуюся, з кимось збираємося декілька раз в рік, з кимось рідко підтримую зв’язок, але кожна зустрічі дуже приємна.

Дякую всім! Кожен з вас зробив мене трохи кращою людиною :)

Поддержали: Yuliana Hladysh

Это были невероятно крутые 2+ года работы в KindGeek!

За это время я ни разу не пожалел что попал сюда — в очень крутой и дружный коллектив. Здесь работают люди, у которых можно учиться, которыми можно восхищаться, с которыми можно весело провести время и, в конце концов, стать друзьями!

Стоит отметить, что в KindGeek более чем адекватный менеджмент и минимум бюрократии, что делает работу комфортной и не напряжной.
Специфика компании такова, что вас ждут интересные проекты с нуля, где есть свобода в выборе технологий, отсутствие легаси кода. Это место для воплощения идей и преобразования их в результат. Прекрасное место для технического роста.

Я искренне благодарен тебе, KindGeek, но пора двигаться дальше...

Пропрацював в компанії 3,5 роки маючи можливість в окремий період часу поєднувати в собі різний стек позицій (зокрема PM, Sales Manager, BA, Account Manager, PMO Lead) і то був для мене колосальний досвід!

Причина припинення співпраці: перехід в іншу сферу діяльності (не ІТ).

Коли я лише прийшов в компанію, то працювало близько 25 людей, на момент завершення моєї кар’єри в KindGeek в компанії нараховувалось більше 100 спеціалістів. Мав змогу бачити як змінюються процеси, люди, проекти, клієнти, як зміщується акцент з кількості на якість — загалом багато чого встиг побачити :)

Проекти різних масштабів, клієнти з різних куточків світу та різних соціальних статусів, команди різного розміру та складу, технології майже завжди (бо не завжди було доцільно) відповідали сучасним трендам.

В KindGeek дуже тепла та сімейна атмосфера, правильні та змістовні цінності, C-Level дбає про своїх працівників та компанію в цілому, Head of Delivery має неймовірний стаж та досвід, піклується про успіх кожного клієнта та проекту. Саме робота напряму з Head of Delivery дала мені дуже багато життєвих уроків, які я й досі використовую незалежно де б я не був. А робота з C-Level давала часто змогу переставати дивитись на світ крізь рожеві окуляри і концентрувати увагу на ключових речах.

Я не можу сказати, що моє життя в цій компанії було ідеальним (бо ідеальних людей, а відповідно і компаній, не існує), але тут, як і всюди, працює просте правило — саме від тебе залежить майбутнє твого оточення і ти або вкладаєшся, щоб кожен день змінюватись самостійно і суспільство навколо тебе відповідно, або дозволяєш йому безконтрольно змінювати себе. В KindGeek дуже цінується ініціатива, в мене було безліч можливостей втілювати свої ідеї та бачення щодо тих чи інших процесів.

Я дуже цінував філософію саду, де працівника розглядають як окремий експонат, який має свої слабкі та сильні сторони — саме сильні сторони старались максимально використовувати, а слабкі — покращувати і не концентрувати на них увагу. Мною не затикали дири і не вставляли в свої рамки: тоді, коли я для себе бачив відмінне, від думки лідерів компанії, майбутнє, моєю думкою не нехтували, але завжди давали вибір. Я відчував, що компанії було важливо, щоб я себе відчував там на своєму місці.

KindGeek назавжди залишився моєю другою домівкою, місцем куди мені хочеться приходити коли я буваю в Львові. Вірю, що ця компанія здатна привносити безліч змін на краще — починаючи з себе, продовжуючи своєї сім’єю, містом, країною, світом.

Є ще багато чого я мабуть міг би розповісти, але то вже й так лонгрід — тому можна за конкретний фідбек звертатись особисто.

Якщо раптом у вас випаде можливість попрацювати тут — заохочую вас роздумувати, щоб скористатись нею. Проте впевніться, що ви точно готові працювати заради здійснення своїх мрій!)

Ввели в оману позитивні відгуки про цю компанію, тепер повністю змінила свою думку про неї.
Була на співбесіді на KindGeek За кілька днів отримала позитивний відгук. Рекрутерка обіцяла зв’язатись щодо подальших кроків. На тому все й закінчилось — сама не зв’язується, на пошту на відповідає, на LinkedIn не відповідає.
Ігнорувати людину, коли вона витратила на вас свій час, як мінімум, непрофесійно. Тим більше, якщо вона вже отримала позивний відгук, вона на щось надіється. Варто було потрудитись і написати, що «ви нам не підходите», «знайшли іншого кандидата» чи іншу стандартну відмазку.
Не рекомендую.

Дякуємо за відгук! Ми щодня стараємось вдосконалюватись, тому будь-який зворотній зв’язок є важливим для нас.

Був колись на співбесіді, питання ставилися коректні та за темою, процес співбесіди сподобався. Фідбек не надсилають, хоча обіцяють надіслати його мало не наступний день (стандартна історія). Пропонують тестове завдання, яке, за їхніми словами, робиться кілька днів, але треба зробити за 4 години, що дуже доставляє.

Поддержали: Иван Довгай

Проходив співбесіду у цій компанії. Мене дуже вразило ставлення інтервьюерів до кандидатів! Під час проходження співбесіди були задані лише «валідні» запитання, відповідь прийшла дуже швидко (чого ви навряд очікували б від будь-якої компанії). Відразу помітно, що в компанії працюють компетентні, та й взагалі круті люди :) дуже дякую вам за такий крутий експіріенс!

Був тут на співбесіді, яка була більше схожа на екзамен — полінувались навіть відписати щось