There are 999 reasons to become levi niner. Find yours at levi9.com/jobs

Ввели в оману позитивні відгуки про цю компанію, тепер повністю змінила свою думку про неї.
Була на співбесіді на KindGeek За кілька днів отримала позитивний відгук. Рекрутерка обіцяла зв’язатись щодо подальших кроків. На тому все й закінчилось — сама не зв’язується, на пошту на відповідає, на LinkedIn не відповідає.
Ігнорувати людину, коли вона витратила на вас свій час, як мінімум, непрофесійно. Тим більше, якщо вона вже отримала позивний відгук, вона на щось надіється. Варто було потрудитись і написати, що «ви нам не підходите», «знайшли іншого кандидата» чи іншу стандартну відмазку.
Не рекомендую.

Дякуємо за відгук! Ми щодня стараємось вдосконалюватись, тому будь-який зворотній зв’язок є важливим для нас.

Був колись на співбесіді, питання ставилися коректні та за темою, процес співбесіди сподобався. Фідбек не надсилають, хоча обіцяють надіслати його мало не наступний день (стандартна історія). Пропонують тестове завдання, яке, за їхніми словами, робиться кілька днів, але треба зробити за 4 години, що дуже доставляє.

Поддержали: Иван Довгай

Проходив співбесіду у цій компанії. Мене дуже вразило ставлення інтервьюерів до кандидатів! Під час проходження співбесіди були задані лише «валідні» запитання, відповідь прийшла дуже швидко (чого ви навряд очікували б від будь-якої компанії). Відразу помітно, що в компанії працюють компетентні, та й взагалі круті люди :) дуже дякую вам за такий крутий експіріенс!

Був тут на співбесіді, яка була більше схожа на екзамен — полінувались навіть відписати щось

Поддержали: Andrii StefanskyiNataliia Kharabaruk

Не був гіком, життя не бачив! Класна компанія в якій я швидко виріс. © Гік в душі