rRSS

Був колись на співбесіді, питання ставилися коректні та за темою, процес співбесіди сподобався. Фідбек не надсилають, хоча обіцяють надіслати його мало не наступний день (стандартна історія). Пропонують тестове завдання, яке, за їхніми словами, робиться кілька днів, але треба зробити за 4 години, що дуже доставляє.

Проходив співбесіду у цій компанії. Мене дуже вразило ставлення інтервьюерів до кандидатів! Під час проходження співбесіди були задані лише «валідні» запитання, відповідь прийшла дуже швидко (чого ви навряд очікували б від будь-якої компанії). Відразу помітно, що в компанії працюють компетентні, та й взагалі круті люди :) дуже дякую вам за такий крутий експіріенс!

Поддержали: Anna OleksynYuliana Hladysh

Був тут на співбесіді, яка була більше схожа на екзамен — полінувались навіть відписати щось

Не був гіком, життя не бачив! Класна компанія в якій я швидко виріс. © Гік в душі