Kilo.Health

200...800 спеціалістів
Київ, Вільнюс (Литва)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

I think kilo.health is a great company to work for. Reasons:
1. Interesting projects
2. Modern technology stack
3. All needed hardware are provided (for devs MacBooks 16″)
4. Flexible schedule
5. Friendly colleagues
6. Workations (visited Cyprus for a week)
7. Good salary

I am very happy to work in the company. I got more then I expected at all. Company culture is very friendship and each colleague can help you with pleasure, work schedule is very flexible and you can manage your time by your own. Interesting projects get new challenges and opportunities to grow for your. If you have any problems, you can discuss it without any obstacles

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.