Моє перше місце роботи, позиція iOS розробник. Мені дуже пощастило працювати в даній компанії, я щиро вдячний всім, з ким довелось співпрацювати. Особливо хочу подякувати Богдану за весь той час, який він присвячував моєму менторінгу, хотів він того чи ні😅 Окремо дякую Христині за дуже гарну комунікацію, багато чого пояснила!
Дякую, дякую, дякую! Компанії процвітання і крутих клієнтів!!!

Підтримали: Тарас Тарасенко

Влаштувався у компанію під час війни на позицію React developer, був приємно здивований умовами, які компанія пропонує на стажуванні, на відміну від багатьох інших компаній зараз. Проєкти досить цікаві та можуть тебе розвивати як спеціаліста. Можливість досить гнучкого графіку також порадувала.

Підтримали: Ivan Stepanok

Працюю в компанії декілька місяців, це моя перша робота в ІТ. Можу сказати, що тут завжди всі прийдуть на допомогу, що дуже важливо для початківця. Колектив чудовий, на офісі завжди весело. Великим плюсом також є гнучкий графік і вільне відвідування офісу.
Загалом дуже задоволена, що працюю саме тут і з таким класним колективом)

Работаю в компании уже больше полутора года и впечатления только самые положительные. Это моя первая работа в ИТ отрасли и могу сказать, что мне очень повезло. Коллектив крайне веселый и дружный, все готовы помочь в трудную минуту или просто подурачиться на тимбилдинге. Компания открыта к тому, чтобы предоставлять свободу и пространство для постоянного развития. Интересные занятия английского, гибкий график, курсы и замечательные проекты, после которых не понадобится визит к психотерапевту :)

Почав співпрацю з компанією більше трьох років тому. На той час мав тільки базові знання про програмування в цілому. Завдяки Богдану і Христі тепер можу називати себе розробником)

Максимально гнучкий графік, веселі курси з англійської, постійна привітність і ввічливість. Дружня атмосфера не дасть засумувати, навіть коли приходять дедлайни) Можливість комбінувати віддалену роботу з відвідуванням офісу так, як тобі зручно, можна винести в окрему графу. Кожен завжди готовий прийти на допомогу, якщо це буде потрібно. І з кожним роком ситуація стає тільки кращою)

Працюю в KeyToTech вже більше року. Мені імпонує високий рівень свободи і автономності притаманний нашій компанії, легкість і коректність комунікації. Також дружній колектив завжди допоможе, якщо виникають питання. Стабільна та своєчасна зп, яка в наш час показник високого рівня компанії. Я сподіваюся, що ми і далі будемо розвиватися та рости разом)

Підтримали: Ivanka Koshulynska

Работал в компании на протяжении полугода, уволился в связи с определенными обстоятельствами никак не связанными с самой компанией. Впечатление осталось очень хорошее! Хочу поблагодарить руководство компании и весь ее коллектив за предоставленную возможность поработать с Вами, за этот период, благодаря Вам, я приобрел большой багаж знаний и новых навыков! В компании работают хорошие специалисты, которые развиваются сами и помогают развиваться окружающим.

Підтримали: Victoria HladiukIvanka Koshulynska

Дуже вдячні за відгук.
Були раді співпрацювати і ділитися досвідом!)

Хочу подякувати KeyToTech за чудову співпрацю та зростання. Рада, що була частинкою цієї компанії. Гарні та цікаві проекти, гнучкий графік роботи, лояльність та дружня атмосфера. Христина та Богдан завжди прийдуть на допомогу, за що їм теж вдячна :)
p.s. Віка, подарунок з літа так і не приїхав :D

Підтримали: Ivanna Koshulynska

В компании проработала больше года. Могу рекомендовать только с положительной стороны: никакой бюрократии, хороший коллектив, своевременная оплата, возможность работать из дома. Отдельно хочется отметить заказчика — интересный проект и работа без выноса мозга.

Щиро дякуємо за відгук і раді були співпрацювати!

Рік роботи в компанії був неймовірним. Дуже задоволений роботою в KeyToTech. Мені подобається, що тут є можливість як і віддаленої роботи, так і роботи в офісі (за бажанням), гнучкий графік, цікаві проекти, які дають можливість розвиватися, курси англійської та інші приємні бонуси. А також тут чудове ставлення до працівників і завжди можна розраховувати на допомогу компанії. Дуже рекомендую!

Дуже вдячні за такий відгук!
Були раді мати можливість співпрацювати!

Після написання тестового написали, що скинули його замовнику і чекають відповіді. Потім Victoria Hladiuk (Recruiter в Keytotech) просто перестала відкривати повідомлення.

Ось так виглядало спілкування: prnt.sc/uhvwel

Відсутня елементарна повага до людей, тому що просто відписати на повідомлення — не так вже й складно, та й час знайти на це можна було б.

Добрий день, Катю.

Дякуємо за відгук.
Хочемо ще раз вибачитись за довгу відсутність відповіді. Намагатимемось уникати таких ситуацій надалі.

З повагою,
Вікторія

Після написання тестового завдання та проходження інтернатури можу залишити лише найкращі відгуки про компанію. Христина та Богдан завжди готові допомогти з будь-якими питаннями чи проблемами, які виникають в робочому процесі. Атмосфера в компанії дуже хороша, ставлення до працівників відмінне.

Відгукнувся на вакансію та витратив час на тестове завдання, отримав відповідь через місяць.
Не рекомендую витрачати час на цю компанію, не уявляю як можна працювати з людьми, які так поводяться. Хамство та відсутність елементарної поваги.

Доброго дня.
Ще раз перепрошуємо.
Ми працюємо кожного дня, щоб покращити процеси, зокрема відбору кандидатів.
Дякуємо за Ваш відгук.

Почему то поверил товарищам этим и согласился написать тестовое. Связывалась со мной Кристина.
Уважаемая(нет) Кристина, если я потратил 4-5 часов на ваше тестовое совершенно бесплатно, то я хочу в ответ получить хотя бы «спасибо».
После отправки тестового мне никто ничего не ответил. И даже после того, как я сам переспросил когда ждать результаты — никто не ответил.
Представляю, какое у вас отношение к сотрудникам, если вы элементарный этикет соблюдать не в силе.

Доброго дня.
Вважаємо, що тестове завдання — це один із ключових факторів скрінінгу, і що воно є корисним як для інтерв’ювера, так і для кандидата. Перепрошуємо, що не відписали Вам.
Ми намагаємось стати кращими кожного дня.
Дякуємо за Ваш відгук, уникатимемо таких ситуацій надалі.