KeyToTech

Львов

Хочу подякувати KeyToTech за чудову співпрацю та зростання. Рада, що була частинкою цієї компанії. Гарні та цікаві проекти, гнучкий графік роботи, лояльність та дружня атмосфера. Христина та Богдан завжди прийдуть на допомогу, за що їм теж вдячна :)
p.s. Віка, подарунок з літа так і не приїхав :D

Поддержали: Ivanna Koshulynska

В компании проработала больше года. Могу рекомендовать только с положительной стороны: никакой бюрократии, хороший коллектив, своевременная оплата, возможность работать из дома. Отдельно хочется отметить заказчика — интересный проект и работа без выноса мозга.

Щиро дякуємо за відгук і раді були співпрацювати!

Рік роботи в компанії був неймовірним. Дуже задоволений роботою в KeyToTech. Мені подобається, що тут є можливість як і віддаленої роботи, так і роботи в офісі (за бажанням), гнучкий графік, цікаві проекти, які дають можливість розвиватися, курси англійської та інші приємні бонуси. А також тут чудове ставлення до працівників і завжди можна розраховувати на допомогу компанії. Дуже рекомендую!

Дуже вдячні за такий відгук!
Були раді мати можливість співпрацювати!

Після написання тестового написали, що скинули його замовнику і чекають відповіді. Потім Victoria Hladiuk (Recruiter в Keytotech) просто перестала відкривати повідомлення.

Ось так виглядало спілкування: prnt.sc/uhvwel

Відсутня елементарна повага до людей, тому що просто відписати на повідомлення — не так вже й складно, та й час знайти на це можна було б.

Добрий день, Катю.

Дякуємо за відгук.
Хочемо ще раз вибачитись за довгу відсутність відповіді. Намагатимемось уникати таких ситуацій надалі.

З повагою,
Вікторія

Після написання тестового завдання та проходження інтернатури можу залишити лише найкращі відгуки про компанію. Христина та Богдан завжди готові допомогти з будь-якими питаннями чи проблемами, які виникають в робочому процесі. Атмосфера в компанії дуже хороша, ставлення до працівників відмінне.

Відгукнувся на вакансію та витратив час на тестове завдання, отримав відповідь через місяць.
Не рекомендую витрачати час на цю компанію, не уявляю як можна працювати з людьми, які так поводяться. Хамство та відсутність елементарної поваги.

Доброго дня.
Ще раз перепрошуємо.
Ми працюємо кожного дня, щоб покращити процеси, зокрема відбору кандидатів.
Дякуємо за Ваш відгук.

Почему то поверил товарищам этим и согласился написать тестовое. Связывалась со мной Кристина.
Уважаемая(нет) Кристина, если я потратил 4-5 часов на ваше тестовое совершенно бесплатно, то я хочу в ответ получить хотя бы «спасибо».
После отправки тестового мне никто ничего не ответил. И даже после того, как я сам переспросил когда ждать результаты — никто не ответил.
Представляю, какое у вас отношение к сотрудникам, если вы элементарный этикет соблюдать не в силе.

Доброго дня.
Вважаємо, що тестове завдання — це один із ключових факторів скрінінгу, і що воно є корисним як для інтерв’ювера, так і для кандидата. Перепрошуємо, що не відписали Вам.
Ми намагаємось стати кращими кожного дня.
Дякуємо за Ваш відгук, уникатимемо таких ситуацій надалі.