• Главная
  • Работа
  • Календарь

KeyToTech

Львов

Після написання тестового написали, що скинули його замовнику і чекають відповіді. Потім Victoria Hladiuk (Recruiter в Keytotech) просто перестала відкривати повідомлення.

Ось так виглядало спілкування: prnt.sc/uhvwel

Відсутня елементарна повага до людей, тому що просто відписати на повідомлення — не так вже й складно, та й час знайти на це можна було б.

Після написання тестового завдання та проходження інтернатури можу залишити лише найкращі відгуки про компанію. Христина та Богдан завжди готові допомогти з будь-якими питаннями чи проблемами, які виникають в робочому процесі. Атмосфера в компанії дуже хороша, ставлення до працівників відмінне.

Поддержали: Valentin Volodarskiy

Відгукнувся на вакансію та витратив час на тестове завдання, отримав відповідь через місяць.
Не рекомендую витрачати час на цю компанію, не уявляю як можна працювати з людьми, які так поводяться. Хамство та відсутність елементарної поваги.

Поддержали: Katya Velska

Доброго дня.
Ще раз перепрошуємо.
Ми працюємо кожного дня, щоб покращити процеси, зокрема відбору кандидатів.
Дякуємо за Ваш відгук.

Почему то поверил товарищам этим и согласился написать тестовое. Связывалась со мной Кристина.
Уважаемая(нет) Кристина, если я потратил 4-5 часов на ваше тестовое совершенно бесплатно, то я хочу в ответ получить хотя бы «спасибо».
После отправки тестового мне никто ничего не ответил. И даже после того, как я сам переспросил когда ждать результаты — никто не ответил.
Представляю, какое у вас отношение к сотрудникам, если вы элементарный этикет соблюдать не в силе.

Поддержали: Katya VelskaBohdan Podvirnyi

Доброго дня.
Вважаємо, що тестове завдання — це один із ключових факторів скрінінгу, і що воно є корисним як для інтерв’ювера, так і для кандидата. Перепрошуємо, що не відписали Вам.
Ми намагаємось стати кращими кожного дня.
Дякуємо за Ваш відгук, уникатимемо таких ситуацій надалі.