Keyapp

My experience with Keyapp was fantastic from start to finish. Their rapid communication, clear instructions on tasks, and timely payment after successful completion of the test were top-notch. The process made me feel valued and respected. Highly recommended!

Пытался устроится в эту компанию, отправил резюме. Но так как задачи были для меня новые сошлись на выполнении тестового задания.
Тестовое задание состоит из двух методов и выполнить нужно за 2 дня, но как оказалось можно и больше: программист в отпуске и т.д. Методы в задании не из числа просто посмотреть тех.документацию, а серьезные задания над которыми до вас бился не один программист.
Поэтому создается впечатление что вы делаете не просто тестовое задание, а реальные задачи которые решает компания за счет вас, причем бесплатно, хотя обещают заплатить...
Первый метод я осилил, но со вторым не справился. Об этом я указал в письме и ожидал что мне подскажут как делать правильно. Но фидбек был через неделю, хотя фидбеком назвать это сложно скорее отмазка. Указали на то что кнопки нужно переименовывать, хотя я специально оставил одну не переименованную кнопку, и что второй метод не работает и на этом все! Ни слова о первом методе, но за время благодарность! Вот такой мой опыт, спасибо за внимание!

Підтримали: Sergii Poliakov

Андрію, мені дуже прикро, що так сталося й у вас склалася хибна думка про нашу компанію, тому пропоную розібратися в ситуації:

1. Компанія не розв’язує свої задачі коштом кандидаті, це лише «впечатление». Ми вам дали відповідь, що конкретно неправильно. Аби задача не була раніше виконана штатними програмістами, ми б не змогли сказати, що саме там не так.
2. Стосовно оплати. У вакансії чітко вказано : «обов’язкове виконання тестового завдання, яке оплачується в разі успішного завершення». Успішного завершення, а не спроби, і ви самі погоджуєтеся, що виконали його не повністю.
3. «фидбек был через неделю» — ви прислали мені проєкт 17.08.23 (четвер) о 20-й годині й отримали відповідь уже в понеділок. Два робочих дні на перевірку тестового завдання — адекватний термін, і передбачений регламентом компанії.
4. Згодна, можливо, треба було дати більш розширену відповідь, але ми отримали багато готових тестових завдань, тому зробили ставку на оперативність відповіді кандидатам. Кандидати, які звернулися із запитом на розширене роз’яснення, його отримали.

З абсолютною відповідальністю стверджую, що компанія Кеуарр, завжди виконує взяті на себе зобов’язання, ніколи від них не відмовляється, а процес рекрутингу побудований таким чином, що кандидати завжди отримують зворотній зв’язок про результати інтерв’ю та успішність виконання тестового завдання.

Робота в компанії надала мені позитивний досвід та цінні знання у галузі PHP-розробки.
Команда, в якій працював, була професійною, відкритою до будь-яких питань та пропозицій.
Компанія забезпечила чудові умови роботи. Дуже сподобалися міти, в яких брала участь вся компанія, міти з квізами, це добре відволікає від буденності.
Рекомендую цю компанію тим, хто шукає можливості для професійного зростання та не боїться вивчати нове.

Підтримали: Алёна Белоцерковец

Сотрудничаю с компанией KeyApp уже более года на конктрактной основе.
Из плюсов могу смело отметить
— нетривиальные и интересные задачи, сложные технические челленжи
— неформальная и дружная атмосфера в коллективе
— ЗП приходит всегда своевременно

Классная и теплая компания для комфортной работы =)

Вова, дякую тобі за відгук)
Сподіваюся у нас ще довго будуть для тебе цікаві задачі та нові виклики😉

Працювала в компанії більше двох років у службі підтримки користувачів. На той час я навчалась в університеті в першій половині дня та працювала в другій. Робота не відчувалась як робота взагалі оскільки колектив був другою родиною. Дружня атмосфера, неймовірне керівництво, усі готові один одному допомагати та підтримувати.
Новачків навчають всьому необхідному для роботи та продовжують підтримувати знання на необхідному рівні. Окрема подяка Head of sails and support за стійкість та терпимість, бо навіть якщо через рік роботи запитати різницю між rank та score пояснить так, наче не пояснювала це вже 1000 разів :)
Безмежно вдячна команді за наданий досвід та спогади❤️

Соня, дякуюємо за теплий відгук) Ми дуже за тобою сумуємо та часто згадуємо. Успіхів тобі🥰

Я проходила практику у компанії Keyapp у відділі комунікацій. Я попрактикувала навички копірайта, англійську мову, навички комунікації та співпраці з блогерами у своїй рботі. Я також працювала над пошуком актуальних конференцій для компанії у сфері мобільного маркетингу та розвитку мобільних додатків.

Я покращила навички робочої переписки англійською мовою, робота по пошуку актуальних конференцій для участі компанії, написання статей про послуги компанії на форумах, пошук та співпраця з блогерами були для мене цікавими та новими завданнями. Мені сподобалось працювати напряму з керівницею практики та CMO Анастасією Скибіною, яка відповідала на мої питання.
Люди в команді Keyapp відкриті та приємні.
Для мене це був цікавий досвід!

Був на співбесіді у цю компанію.
Потрапити на роботу не вийшло, проте, на співбесіді пройшло все класно, ніяких лишніх питань, все по ділу.
Люди які були на співбесіді приємні і з почуттям гумору)

Давно працюю в Keyapp і дуже задоволена атмосферою! Невеличка дружня команда, чудові умови та суперове керівництво. В нас дуже цікавий проект, работа над яким дає змогу постійно розвиватись. В компанії цінують працівників, це для мене головний +

Проходила співбесіду до цієї компанії. Залишились тільки позитивні враження, хоч до оферу і не дійшло.
Надали розгорнуту відповідь, що дуже важливо після «невдалих» інтерв’ю, за що дуже їм дякую.

Оскільки компанія невелика, атмосфера в колективі дуже крута і лампова. Вже півтора року як пішов, але й досі маю дружні стосунки майже з усіма колишніми колегами.
Щиро вдячним керівникам, які вірили в мене часом більше, ніж я в себе. Постійно підтримували і довірили місце в компанії при тому, що я не мав досвіду, а мав на той час проблеми з англійською.
Спойлер: англійську підтягнув, безцінний досвід здобув, за що дуже вдячний.
А, це, до слова, був мій перший досвід в IT, на базі якого у мене сформувалось позитивне враження про сферу. І я справді щасливий, що мені випала нагода трохи більше року попрацювати над цікавим проєктом та не менш цікавими рібятками.
Слава Кіаппу!

Работала с компаний Кeyapp три месяца проектно и хочу восстановить историческую несправедливость и оставить первый отзыв)))
Ведь как показывает практика: отзывы, в основном, пишут или кто-то очень обиженный и кому охота поплеваться желчью, или всем довольные, но кого об этом попросили)))
Первой категории людей компания нажить, за более чем пять лет работы, не смогла и это — очень крутой показатель, а относительно второй категории, никому ранее и в голову не приходило, что есть смысл это делать, а очень жаль.
Пройдусь по основным критериям:
— ЗП- честная, прозрачная, понятная, всегда вовремя. На этапе входа в компанию вам разжуют все компенсации, сроки и если вдруг что-то не понятно: нарисуют, споют и еще сколько угодно раз повторят, только что бы человеку все было понятно.
— Команда: не большая, штат до 20-ти человек, все молодые и с высоким уровнем лояльности к компании, готовы помогать новеньким. Текучки нет, увольняет один человек в полтора-два года.
— Руководство: они — а-де-ква-тны-е!, не самодуры, не тираны, не «совок» на выезде, с ними можно договаривать и они ус-лы-шат, а это редкость)))

Так что, люди, от себя компании и ее сотрудникам respect и honour, думаю, что еще поработаем 😉