Kevych Solutions

Львів

Рекомендую!

На відміну від багатьох відгуків тут я не працюю в цій компанії, але проходила процес найму і хочу сказати, що це було ну дууууже професійно, а також приємно та без стресу, якого нам і так всім вистачає. Такої чуйної, спокійної я б сказала просто «золотої» рекрутерки як Андріана я ще не зустрічала, це заряд позитивної енергії й добра на цілий день, навіть тільки через це вже хочеться працювати у них, а мала я досить багато співбесід в різних компаніях і маю з чим порівняти. Другим етапом було тестове завдання після якого мені дали розгорнутий фідбек, мабуть, на піваркуша А4, такого я теж не зустрічала, все так чітко і по суті без водички. Після цього була технічна співбесіда з Назаром, яка пройшла на найвищому рівні при цьому НЕ відчувала тиску чи стресу, було все дуже професійно та людяно.

Якщо ви шукаєте компанію не тільки для роботи, але і щоб почуватися в безпеці та з щирими, добрими людьми навколо, тоді однозначно РЕКОМЕНДУЮ!

Хотів залишити свій відгук про компанію в якій я працюю. Компанія дуже стрімко розвивається і ми разом з нею. Великим плюсом є те, що тут дають обладнання для роботи і це макбуки. Часто люди не можуть собі дозволити купити на власні кошти дороговартісний ноутбук, особливо якщо ми говоримо про початківців у сфері. І дуже жаль, що деякі люди повертають техніку в неналежному стані(залиту чимось чи побиту) і компанії доводиться ремонтувати за власний кошт.

У цій компанії дуже хороший колектив, якщо маєш якійсь питання чи чогось не знаєш, завжди знайдеться людина, яка допоможе та направить у правильне русло. Велика частина з цих людей стала моїми друзями та близькими мені людьми з якими я спілкуюсь і в поза робочий час.

Код ретельно перевіряється перед мерджем і без одного-двох апрувів він нікуди не полетить. Розробники пишуть правки, які треба внести і самі можуть пояснити що і як поправити.
Найважливіше, що я тут зустрів це обмін досвідом. Коли ти стикаєшся з бібліотекою чи технологією з якою не працював, проте з команди хтось з нею стикався, ця людина точно допоможе тобі.

Також, я вважаю буде правильним розказати, що наша компанія дуже допомагає армії у цей нелегкий для нас час. Я знаю, що Володимир та Ольга дуже скромні люди і не розказують про це, але вони дуже допомагають нашим воїнам.

Я дуже щасливий бути частинкою цієї компанії та рости разом з нею. Сподіваюсь вам був корисний мій відгук та дякую за увагу.

Всім привіт!
Не можу залишитися осторонь і не поділитися своїм враженням від співпраці з Kevych Solutions, та висловити альтернативний погляд на речі, на відміну від відгуків «де все погано».

Я працюю тут вже майже рік. І за цей час в мене склалося стійке гарне враження про компанію вцілому, а також колектив і процеси! І це не без вагомих причин.

По перше хочеться зауважити, що завжди будуть незадоволені працівники (або колишні працівники), і цього не оминути, особливо для компанії що так динамічно розвивається. Наш колектив виріс вдвічі менш ніж за рік і то є показник! Показник того, що не все так зле, як то здається. А там де великий колектив, там завжди будуть певні розбіжності у поглядах, звичках, міркуваннях тощо.

Щодо робочих процесів.

Так, ми працюємо з офісу, офлайн. І я це люблю! Наш колектив не для соціофобів. Ти завжди у оточені кайфових і просто найкращих колег, котрі завжди готові прийти на допомогу у будь якому питанні. Якщо стається так, що ти натрапляєш на певні труднощі чи блокери у роботі, то ти ніколи не лишишся сам, завжди знайдеш допомогу, пораду, настанову, адекватний відгук чи здорову критику.
Навіть коли виникали певні конфліктні моменти чи спірні ситуації, вони вирішувалося досить успішно, з користю для всіх сторін.
У нас працюють молоді, прогресивні, завзяті професіонали, які вболівають за свою справу і мають розуміння, що разом ми досягнемо більше! І також, це просто файні та добрі люди з чудовим почуттям гумору і розкішними музичними смаками=))

До ремоуту ставляться тут абсолютно нормально, якщо на то є реальні підстави. Все ж таки варто зважати, що до нас наймають людей на офлайн, саме у офіс.

Офіс комфортний, є вдосталь повністю обладнаних робочих місць, але кожен з нас може провести робочий день і працювати де воліє, у будь якій із рум (де менше людей/більше, міт руми, і навіть кухня, будь ласка — обирайте що забажаєте). В нас піклуються про колектив, не оминають увагою важливі особисті дати і події, так і особливі події самої компанії. Навіть більше того, якщо не дай боже трапляється якась халепа, це теж не лишається осторонь колективу і компанії (перевірено ососбисто мною, ненавмисно, і я безмежно вдячна всім моїм колегам за допомогу і щиру підтримку))

Наразі в нас чудові PM, це висококваліфіковані майстри своєї справи, яки знають як комунікувати з командою, клієнтом, керівництвом. Це самі ті люди, котрі завжди будуть стояти горою за свою команду, свій проєкт. Це люди, які реально зацікавлені у чудовому результаті і гарній репутації і іміджі компанії. Вони відзначають успіх і старання кожного окремо і всієї команди в цілому. І у разі потреби завжди будуть працювати разом з командою в будь-який час доби. Я знаю, що на наших PM можна покластися.

Наш CEO — уважний і чуйний керівник, він у курсі всього що відбувається, і я не можу ототожнювати завзятість у своїй справі та зацікавленість у житті і справах своєї команди за мікроменеджмент.

Також варто зважати що ми не є продуктовою компанією, і ми, розробники (і не тільки), світчаємося з проекту на проект. Бо проєкти мають опцію завершуватися. Особисто для мене це є можливість зростати, вивчати та впроваджувати нові стеки технологій, нові ідеї, закріплювати вже набуті знання. Це чудово, коли ти міркуєш про пройденій шлях, і розумієш, що ти працював над проєктами багатьох самих різних напрямків.

Протягом часу, що я працюю, ніколи не було затримок з виплатами. Навпаки, завжди піклуються про те, аби ми отримали виплати як найшвидше.

Щодо харасменту і сексизму — no comments (facepalm).

Так, дійсно, наразі в нас немає явної градації за рівнем сіньйорності і всі є девелоперами. Не вважаю то за глобальну проблему. Адже рівень твоєї компетенції (хард сіли), результати, досягнення, а також софт скіли, ніщо не лишається осторонь під час рев`ю твого рейту.

Загалом, як підсумок, хочеться сказати що я дуже рада працювати у Kevych Solutions! Файного тут набагато більше, а декотрі недоліки будуть усунуті з часом, адже ми розвиваємося і стаємо краще.

Вітаю, друзі!
Хочу внести й свою думку про роботу та досвід в компанії, які отримала за 7+ місяців роботи тут.
Це моя перша компанія, тож я не можу порівнювати з іншими, але насправді не дуже хотілось би, бо дуже задоволена тим, що є в Kevych Solutions. Як рекрутер, мені прикро бачити відмови кандидатів, які прочитали одну субʼєктивну думку нашого ексколеги.
Розкажу про сторони, які мені є відомими та поділюсь своїми щирими емоціями та думками.
Нещодавно я найняла дизайнерку і в перший її робочий день, вона відгукнулась про мене «видно, як ти любиш свою роботу», і це справді так, бо тут є що любити.

Якщо говорити про конкретні пункти:
1. Процес рекрутингу: не знаю, яким він був рік тому, але знаю що за цей час наша компанія виросла більш ніж вдвічі (від ±20 до 45+ працівників). Наразі в нас є команда рекрутерів та гарно налагоджені процеси.
2. Процес виплати: за весь час не було затримок з виплатами, інколи за гарно виконану роботу отримувала приємні бонуси.
3. Процес менторства: коли я прийшла на позицію трейні, мене навчали, допомагали завжди, коли я цього потребувала та відповідали на всі запитання, що мене турбують. Хоча в компанії зараз немає більш досвідчених людей, з якими можна побудувати PDP чи щось в цьому роді, я все одно відчуваю постійний ріст, оскільки компанія підтримує ідеї розвитку наших процесів, а також виділяє кошти (щомісячний рефанд) на курси та будь-які інші можливості для розвитку. Також, я впевнена, що з часом, ми доростемо до більшого, і сподіваюсь, що ті, хто читають цей пост зрозуміють, що в молодій та динамічній команді не може бути все ідеально.
4. Атмосфера в офісі та колективі: компанія завжди старається забезпечувати комфорт. Тільки за цей тиждень я отримала два подаруночки від компанії. За ці 7 місяців ми встигли відвідати Буковель та корпоратив (anniversary) де є можливість справді зблизитись та класно провести час з колегами. Наш СЕО — відкрита та хороша людина, до якої можна підійти в будь-який момент та поговорити, при тому, він має тут авторитет. Щодо харасменту, як дівчина я жодного разу не відчувала ніякого емоційного, сексуального чи іншого насилля.

Отож, як висновок: Kevych Solutions — компанія, яка має великий потенціал, і хоча не всі процеси тут ідеальні, ми ростемо, розвиваємось і будемо ставати лише кращими.

Хочу поділитися своїм досвідом роботи в даній компанії, пропрацювавши тут рік.

Забігаючи наперед, скажу що цей відгук вже написаний більше місяця після закінчення співпраці з компанією, тому був час щоб обдумати та написати саме здорову критику, а не емоції.

Насамперед взяли мене на посаду Android Developer, хоча всередині компанії і є умовна розбивка по рівню Trainee, Junior, Middle і т.д., проте по факту тут всі Developer.
Тут власне й починаються перші проблеми, а саме — не налаштовані процеси.

Процес рекрутенгу.

Ще на етапі рекрутингу мені чітко не сказали на який саме проект мене беруть, далі це вилилося в постійне переключення між трьома проектами.
Самого кандидата не дуже ретельно перевіряють. Питаєшся в рекрутерів за нього/неї й чуєш — «Кандидат має n років стажу», проте коли сам зайдеш на його/її сторінку в LinkedIn, то побачиш що людина змінювала місце роботи кожні 3-4 місяці.
Звісно останнє слово чи брати кандидата, чи ні — стоїть за СЕО, й коли дають відгук про людину, що не вистачає відповідної кваліфікації або певного тех. стеку — це ігнорується.

Процес менторства/розвитку.

Загалом в компанії немає якогось PDP чи оцінювання твоїх тех. навичок, тому ти як спеціаліст не дуже розумієш чого ти можеш досягти в компанії й де ти зараз знаходишся.
У тебе є колеги по твоїй спеціальності, вони можуть мати як більший так і менший досвід яким вони можуть поділитися, проте це не менторство, а більше співпраця.
Тому здебільшого тут відбувається написання «костилів» адже code-review не робиться всюди.

Процес виплати.

Не вдаючись в деталі, скажу що в мене й досі збереглася екселька, в якій перевіряв чи ок мені нарахована виплата. Часто не враховувалося зміна рейту, дата коли було найнято до компанії або загалом непередбачувані фінансові проблеми зі сторони компанії.

Процес менеджменту.

Як такого процесу в компанії немає, при тому що тут наявна роль PM. Однак видається що вони несуть більше роль Scrum Master, (просто ведуть дейліки та слідкують за бордою), так як усі рішення PM можуть бути легко змінені CEO в будь-який час і ти як розробник слухаєш СЕО, й авторитет PM цим зменшується.

Щодо ж інших проблем, то можна почати з самої атмосфери в компанії, то вона доволі різна, в залежності в якій кімнаті офісу ти перебуваєш.
Були часті проблеми з «open space», де на жаль прості зауваження не дуже впливали на твоїх колег й доводилося підвищувати голос. Також коли виникали конфліктні ситуації в команді й звертався до CEO, то вони ігнорувалися або пропонувався варіант — «Ну ви ж хлопці, вам там треба спустити пар, побитися», що вже не натякає на нормальне вирішення конфлікту.

Окремо хочу виділити момент для дівчат — тут доволі сильно присутня атмосфера сексизму та сексуального харасменту. Часто ще до того, коли вас оберуть на компанію, майбутні колеги можуть подивитися ваші соц. мережі й дати вам «оцінку», вже не кажучи що ви будете часто чути неприємні жарти в тому ж «open-space».
І на жаль, за такі моменти обговорювалися з СЕО, проте це сприймається як жарт зі сторони колег.

Також присутній доволі сильний мікро-менеджмент із сторони CEO. Часто бували питання — «Чому прийшов о такій годині й пішов у такій?», «Чому так довго йде робота?», «Чому в тебе такий комопонент на UI»?

Щодо формату роботи, то це тільки offline, проте є багато колег, які спокійно працюють весь час віддалено й після такого ти не дуже розумієш, чому правила працюють для кожного по-різному.

Підбиваючи підсумки, можу сказати що є й інші моменти, які опустив, щоб не затягувати відгук.
Тому сподіваюся що це буде корисним кандидатам, котрі будуть розглядати цю компанію й навіть якщо ви все ж вирішили долучитися до кампанії, то матиме уявлення на що очікувати.

Олександре, мені дуже сумно, що пропрацювавши з нами рік у вас склався саме такий досвід.

Цей рік Kevych Solutions, які і інші компанії на ринку IT послуг — робили все можливе, аби втримати робочі місця та зберегти виплати працівникам.

Ми з командою проаналізуємо ваш відгук та подумаємо що ми можемо імплементувати задля розвитку компанії та кожного співробітника зокрема.

З повагою,
Володимир