KEVURU GAMES

Київ, Варшава (Польща), Delaware (USA)

10 вересня 2020 12:31

Olexandra Berestovska, Artist HoGo в KEVURU GAMES

Працюю в Кевуру 10 місяців. І для мене тут втілені майже всі мої внутрішні вимоги щодо мого особистого розвитку та комфорту роботи :)
1.Тепла дружня атмосфера!
2. Є можливість працювати над різними проектами.
І у цьому випадку дається можливість без стресу м’яко увійти у нову незвичну стилістику!
3. Команда LEADів час від часу готує короткі лекції, в яких діляться своїм досвідом як виконати ту чи іншу задачу. Також кожен бажаючий може підготувати свою міні лекцію і поділитися своїм досвідом.
4. Керівник компанії дуже швидко реагує на ситуацію в країні, що також дуже важливо. Всі працівники були вчасно відправлені працювати вдома, як тільки оголосили карантин, і залишились працювати вдома після його послаблення. Кожен працівник був забеспечений необхідною технікою.
Для тих, кому важко працювати вдома, завжди відкритий офіс! На зараз готується офіс таким чином, щоб була можливість працювати і вдома, і в офісі на будь-якому комп’ютері!
Як на мене — це ідеальні умови.
По-перше, я економлю час на збори (мені на збори потрібно 2-3 години + дорога). Це дозволяє встигнути зробити зарядку вранці або побігати, поснідати, привести себе в порядок і в 9 ранку сісти працювати.
По-друге, обідня перерва — 2 години! Це дуже зручно!
Якщо я не виспалась, то завжди можу пів годинки доспати і потім допрацювати в обід. Таким чином я не мучаюсь, не кімарю на робочому місці, а працюю більш ефективно.
Або переробити домашні чи особисті справи — за годину встигнути поїсти і щось зробити важкува-то...
А о 19-й вечора я вже вільна! :)
Повірити не можу, але це саме той графік, про який я мріяла ще рік тому! :)

По-треттє, якщо буду сумувати за офісною метушнею, то завжди можна прийти попрацювати 1-3 дні в офісі, а в погану погоду залишитися вдома!

Крім того, 1-2 рази на день ми зустрічаємося командою online, що створює ілюзію присутності в офісі. Завжди можна обговорити будь-яке питання і отримати відповіді чи поради від ЛІДа чи будь-кого з команди. А через те, що атмосфера достатньо комфортна, задавати «дурні» питання не соромно))).

ЛІДи завжди дають моральну підтримку. Якщо щось не виходить. Що теж дуже важливо під час карантину!

5. Кожні пів року зарплатня переглядається. Можливості для росту також є! :)
6. Якщо щось трапилось і необхідно взяти незапланований відгул — завжди йдуть на зустріч, незважаючи на те, наскільки таск терміновий. Завжди є кому підхопити і виручити!
7. До корпоративів керівництво також готуються із натхненням і турботою, щоб всім сподобалось і у всіх залишились приємні спогади!

Я відчуваю, що про мене тут піклуються! Що ще треба для щастя!!)))

So. Welcome and you will happy!