KERNEL

Київ, Дніпро

Працюю в Kernel вже 2 роки. Подобається, що задачі які ми вирішуємо дійсно необхідні для нашого бізнесу і кінцеві юзери(наші ж агрономи) одразу можуть повернутися з відгуками.
Дуже круті спеціалісти по агро з якими цікаво ставити та вирішувати задачі з DS.
Спілкуючись з фахівцями з agro tech сфери, бачу, що щось схоже в основному роблять технологічні стартапи, а не агро компанії, тому вважвю, що внутрішня єкспертиза допомагає робити продукти краще.
Під час війни, компанія допомагає своїм праціникам та ЗСУ, Під час пандемії — шпиталям з закупівлями необхідного. А така соціальна роль для мене теж є плюсом.

Підтримали: Юлія Слюсар

Я новий працівник в компанії Kernel. До цього працював у ряді національних компаній, тому вважаю що можу порівнювати. Можу вже сказати що те наскільки компанія вкладає в працівників, такого я не бачив до цього. А саме головне в Kernel — це постійний ріст: професійний, фінансовий, громадський.

Підтримали: Юлія Слюсар

Я в Kernel працюю з 2017 року, враження тільки позитивні.
Дякуючі відмінному відношенню до співробітників та професійно налагодженому робочому процесу, роботу в Kernel заслуговує найвищої оцінки. Компанія постійно впроваджує нові технології для максимально ефективного результату. Дружня атмосфера в колективі, лояльний менеджмент, гнучкій графік, корпоративні івенти, безліч «плюшок» та комфортний офіс — це все про Kernel!

Всем привет.
Наверное самая странная работа рекрутеров, которую я встречал.
Сначала тебе звонит рекрутер и спрашивает ожидания по мотивации.
Потом тебя зовут на интервью, там еще раз спрашивают чего же ты хочешь.
Про то, что будет тест не предупреждают, но это в принципе нормально, единственное что, его было бы не плохо вкладывать во временные рамки встречи.
В моем случае пришлось ехать отдельно для написания теста.
После этого тебе звонит рекрутер и сообщает, что хотели бы пойти далее, но под эту вакансию, оказывается, бюджет ограничен, но это не точно, потому что окончательное решение за лидом :) Зачем было приглашать на интервью и тратить свое и мое время, для меня остается загадкой. При условии, что изначально было оговорено что на меньше первично озвученного я не пойду.
А дальше просто тишина. Обратной связи по принятому лидом решению никакой.
З.Ы. Совета ради — если вы не цените время соискателей, цените свое время.