8 червня 2025 16:59

Андрей Киндратко, UI/UX Designer в Kendoo

Працюю в компанії понад 3 роки. Хороша компанія з лояльним ставленням до співробітників, яка зацікавлена ​​не тільки робити хороший продукт, а й сприяє розвитку людей як у професійному, так і в особистісному напрямку, надаючи компенсацію за курси, а також навчання у мовних школах та роботу з психологом.
Також хочу наголосити на позитивному розподілі часу, що немає щохвилинного контролю твоєї роботи, а є план роботи на найближчий час і виділяється достатньо часу, щоб зробити роботу добре.
Фідбек про твою роботу дуже конструктивний і враховується думка про завдання кожного члена команди.
Хочеться відзначити комфортний офіс з безліччю плюшок, а співробітникам, які зробили релокейт, надається вся юридична допомога з оформлення документів та комфортної адаптації на новому місці.
Загалом я високо ціную ставлення компанії до людей та створені умови, які сприяють не лише результативній роботі, а й внутрішньому комфорту.


LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.