4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Останні два роки я була частиною команди KENDOO, і я щиро вдячна за цей досвід. Для мене, як для рекрутера, надзвичайно важливо розуміти, що я допомагаю людям знаходити роботу в компанії, де їм буде комфортно й добре. У KENDOO завжди панувала тепла атмосфера — відчувалося, що компанія цінує своїх співробітників і підтримує їхній розвиток.
Мені пощастило працювати з чудовою командою, за якою я щиро сумуватиму.
Настав час рухатися далі, але KENDOO назавжди залишиться в моєму серці. Я й надалі з інтересом стежитиму за успіхами компанії — вже ззовні.

Хочу додати відгук. Я знайшла не компанію, а скарб. Працюю на посаді QA. Мені подобається те, що тут цінують і люблять своїх працівників. Не було жодного разу, коли я вставала зранку і не хотіла виконувати свою роботу. Завжди є розуміння і підтримка колег, менеджменту. У такій атмосфері справді хочеться працювати і зробити все якнайкраще. Всі завжди в курсі, що ми робимо і що плануємо робити. Керівники, HRи завжди цікавляться тим, як у тебе справи чи можливо щось турбує, чи можливо хочеться щось змінити. Атмосфера дуже позитивна, як і комунікація. Колеги завжди допоможуть, якщо щось не виходить. Компанія заохочує не тільки плюшками, а ще моральною підтримкою. Це дуже важливо у наш час.

Підтримали: Alona ZhelezniakOlena Repey

Працюю в компанії понад 3 роки. Хороша компанія з лояльним ставленням до співробітників, яка зацікавлена ​​не тільки робити хороший продукт, а й сприяє розвитку людей як у професійному, так і в особистісному напрямку, надаючи компенсацію за курси, а також навчання у мовних школах та роботу з психологом.
Також хочу наголосити на позитивному розподілі часу, що немає щохвилинного контролю твоєї роботи, а є план роботи на найближчий час і виділяється достатньо часу, щоб зробити роботу добре.
Фідбек про твою роботу дуже конструктивний і враховується думка про завдання кожного члена команди.
Хочеться відзначити комфортний офіс з безліччю плюшок, а співробітникам, які зробили релокейт, надається вся юридична допомога з оформлення документів та комфортної адаптації на новому місці.
Загалом я високо ціную ставлення компанії до людей та створені умови, які сприяють не лише результативній роботі, а й внутрішньому комфорту.

Я працюю в компанії вже більше 5 років і впевнено можу сказати, що це одне з кращих місць для професійного та особистого зростання. Тут працює чудова команда справжніх професіоналів, які завжди готові допомогти, поділитися досвідом та підтримати у будь-якій ситуації. Колектив дуже дружний і згуртований, а компанія щиро дбає про своїх співробітників.
Навіть у найважчі часи, пов’язані з війною, компанія надавала всебічну допомогу та підтримку. Крім того, тут постійно створюються можливості для розвитку: надаються навчальні курси, цікаві відрядження, навчання англійської мови.
Окремо хочеться відзначити гідний рівень компенсації та регулярні бонуси, що також приємно мотивує.
Я вдячна компанії за можливість бути частиною такої сильної команди та за всі можливості, які вона надає!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.