1 грудня 2022 23:56

Тетяна Самонюк, Project Manager

Проходила співбесіду в keiki на позицію product manager з рекрутеркою Юлією.
Перше, що хочеться відзначити — це професійність Юлії. За весь свій карʼєрний шлях я пройшла чимало співбесід і ця одна з найкращих.
З моменту подання CV до першого етапу співбесіди пройшло всього 2 дні. На ітервʼю я була приємно здивована і рівнем підготовки до співбесіди і водночас моральним аспектом проведення відбору (ніякої натягнутої атмосфери, таке відчуття, що не співбесіду проходиш, а спілкуєшся з коллегою на цікаві професійні теми за чашкою кави).
Фідбек після співбесіди я отримала в озвучений термін — на наступний день. Юлія повідомила, що на цю позицію зараз є кандидат на фінальному етапі співбесіди та запропонувала почекати з плануванням другого етапу інтервью декілька днів щоб не витрачати час, в разі якщо кандидат прийме оффер. І так і сталося, кандидат прийняв оффер та Юлія мені про це повідомила навіть раніше нашої домовленості, за що я щиро дякую.
Попри те, що наше співпраця не склалась, я дуже рада мати таку классну і проффесійну коммінукацію. Юлія залишила про себе чудове враження і як спеціаліст, і як людина. Дякую за це!

Підтримали:  Yuliia Sofiia Tatunchak

Тетяна, дякую тобі за фідбек та за нашу розмову! Ти дуже крута ❤️
Впевнена, що ти швиденько знайдеш свою дрім тім та втілиш усі цілі і плани у реальність.