Keepit

200...800 спеціалістів
Львів, Краків (Польща)

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компанія крута, є все що потрібно для професійного розвитку. Керівництво дбає про працівників і це відчувається на всіх рівнях, від донатів на підтрмку України до смаколиків на кухні. Офіс то взагалі окрема тема, все як в Криму, «по домашньому» взагалі не хочеться їхати звідси))) Колектив чудовий, новачки вливаються легко, люди працюють тут по 5+ років — мабуть це найкраща характеристика

Keepit — це найкраще, що могло зі мною трапитись! Мінімум бюрократії й, відкриті і привітні люди, кожен тім лід піклується і береже свої команди; в Keepit є можливості дл розвитку, вам не скажуть «ні», якщо ви хочете здати сертифікацію чи пройти курс. Говорити і писати можна багато, тому краще один раз прийняти офер від Keepit і залишитись тут надовго 💜

Keepit комфортна, затишна компанія із адекватним менеджментом і дууууже класною командою. Є відчуття плеча поруч і підтримки, любові до своєї справи.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Keepit