Keep Web

Днепр

Працював у цієї компанії більше двох років. Залишив тому, що переїхав у інше місто. Коли вперше прийшов на співбесіду, одразу поринув у турботливу сімейну та дружню атмосферу, яка панує і понині.

Команда дуже професійна, кожен має гарний досвід. Атмосфера у команді дуже відкрита та базується на довірі. Той досвід, що отримав я, за часи роботи із командою, мені дуже допомагає і зараз.

Керівництво, дуже багато вкладає в працівників. Новий величезний офіс та сучасне обладнання, поїздки на конференції та спорт, цікаві тематичні тімбілдінги та відпочинок, та багато іншого.

Keep Web это компания, где самый ценный актив — сотрудники. Компания с долгосрочным видением, целями и преданностью своей миссии и принципам. Не смотря на динамический рост числа сотрудников, сохраняется приниц «все как дружественная семья».

Отличный соц пакет и различные плюшки , но об этом подробнее в офферах и от HR-ов.

Широкий стек технологий, минимальный уровень бюрократии и всегда готовое слышать и слушать руководство!