15 квітня 10:29
Пропрацювала в Keenethics майже 4 роки, маю найкращі враження. Компанія комфортна з гарно поставленими процесами, абсолютно відкритою комунікацією, де слухають і чують думку кожного. Окреме дякую за спільну роботу фаундерам — відкриті, професійні на межі геніальності, зацікавлені в розвитку компанії і кожного професіонала.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.