11 квітня 2025 13:43
Мій шлях в Keenethics тривав майже 2 роки.
І я щиро можу порадити цю компанію!
Надзвичайна атмосфера підтримки, гумору. При цьому без перекосів у бік «ми — сім’я». Навпаки, компанія слідкує, щоб її працівники підтримували work-life balance.
Є можливість надати фідбек про будь-який процес, і в свою чергу отримати його про себе.
Соцпакет на пристойному рівні, всі виплати — вчасно.
Є підтримка у навчанні, можна спробувати себе у ролі спікера на професійні і не тільки теми.
Дуже вдячна Keenethics за цей час і підтримку на всіх етапах співпраці, з першого до останнього дня.
Тому, якщо розглядаєте цю компанію для себе — щиро рекомендую.
Дякуємо за гарний відгук. Було дуже класно працювати разом, команда передає теплі слова!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.