Keenethics

Львів, Нью-Йорк (США), Oss

14 грудня 2019 17:40

Dmytro Panontko, Full-stack Javascript-разработчик з 2018 року

Всім привіт, працював у цій неймовірній компанії майже 2 роки. І що я вам можу сказати? Це компанія в якій я виріс і радий що працював тут. Це компанія в якій можливо получити різноманітний досвід, в комнаії де твої ідеї будуть почуті, а якщо прекласти правильні зусиля, то їх і втілять швидко.

Люди: Це найсильніша сторона компанії. У цій компанії тяжко знайти людей яких можна було б назвати токсичними, неприємними і т.д. Якщо говорити про технічний рівень, то він є різний. Хтось скіловий сеньйор, а хтось потенційно талановитий джун. Хтось може сказати ой, джуни, все ясно. Та хочу вам сказати що вимоги до цих джунів не є низькими, я сам проводив співбесіди і не по слухах знаю. Якщо ви зустріли джуна в цій компанії, то його рівень є достатній щоб працювати на реальному проекті, а не такий що його може навчать, і може він зможе працювати на проекті. Програма менторства теж працює.

Проекти: В свій час, я зустрів тут проект, на якому була для мене найскладніша архітектура, наданий момент він стоїть на 2 місці, бо зараз працюю з клауд архітектурою. В загальному проекти є різні. Був момент коли були і не дуже цікаві проекти, але в момент коли я йшов, такі просіювали досить не погано.

В підсумок хочу сказати, це крута молода компанія, в яку варто йти однозначно, якщо ти шукаєш такого типу компанію))