Keenethics

Львів, Нью-Йорк (США), Oss

2 січня 2018 23:55

Taras Kropyvka, Full Stack Developer

На даний момент добігає кінця мій перший робочий місяць в Keenethics. Я вирішив поділитись своїми враженнями від роботи в цій компанії.
Дізнався я про Keenethics від одногрупника, який на той час вже долучився до команди розробників. Він розповів, що компанія молода та перспективна і активно шукає працівників.
Я вирішив відправити мейл Keenethics з CV. Компанія швидко відреагувала на мій лист, наступного ж дня ми домовились про співбесіду з рекрутером компанії — Ігором.
В ході співбесіди по skype Ігор розповів багато про Keenethics, а також запросив мене на івент від компанії «Парне програмування Coderetreat».
На Codretreat я познайомився з Олексієм Плетньовим, СТО компанії Keenethics. Через декілька днів, мене запросили на технічну співбесіду в офісі компанії. При першій ж розмові у мене виникли позитивні враження щодо компанії та думок Олексія.
Співбесіда ж складалась з двох етапів і загалом через тиждень я вже знав результат. Це виявилось приємною несподіванкою для мене, оскільки з досвіду період очікування завжди був набагато довшим. В СТО Олексія, СЕО Максима та інших працівників компанії одразу відчувається професіоналізм.
Зараз мені пощастило одразу використовувати технології на проекті, з якими я мріяв працювати. Олексій як СТО дослухався до моїх вподобань, що дуже сильно порадувало.
Хочу відмітити, що найбільше, як на співбесіді так і на івенті, мені сподобалась дружелюбна атмосфера та вміння вислухати. Саме цього, на мою думку, не вистачає більшості компаній.