7 серпня 2017 16:39
Дуже вразило що мене запитали — що зручніше стаціонарний комп або ноут.
Вибрав ноту тому, що не люблю прив’язувати себе до одного робочого столу, люблю творчу свободу. І о диво можна було відразу скористатися програмою покупки ноута в кредит (100% оплачує компанія з них 55% поступово сплачую я, за 12 місяців) якраз мій домашній зламали діти. Мене це врятувало, зворушений турботою, та довірою з першого дня))
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.