Дослiдження IT ринку 2019 Go to site!

rRSS

Мені пощастило побувати на співбесіді в Keenethics, точніше на 3 співбесідах, і попри результат, чесно скажу, це була найкомфортніша співбесіда в моєму житті)) Релевантні питання, загальна ввічливість, і приємна дружня атмосфера — саме так мені запамятались хлопці з KeenEthics :) Бажаю успіхів і швидкого розвитку — ви круті)

На даний момент добігає кінця мій перший робочий місяць в Keenethics. Я вирішив поділитись своїми враженнями від роботи в цій компанії.
Дізнався я про Keenethics від одногрупника, який на той час вже долучився до команди розробників. Він розповів, що компанія молода та перспективна і активно шукає працівників.
Я вирішив відправити мейл Keenethics з CV. Компанія швидко відреагувала на мій лист, наступного ж дня ми домовились про співбесіду з рекрутером компанії — Ігором.
В ході співбесіди по skype Ігор розповів багато про Keenethics, а також запросив мене на івент від компанії «Парне програмування Coderetreat».
На Codretreat я познайомився з Олексієм Плетньовим, СТО компанії Keenethics. Через декілька днів, мене запросили на технічну співбесіду в офісі компанії. При першій ж розмові у мене виникли позитивні враження щодо компанії та думок Олексія.
Співбесіда ж складалась з двох етапів і загалом через тиждень я вже знав результат. Це виявилось приємною несподіванкою для мене, оскільки з досвіду період очікування завжди був набагато довшим. В СТО Олексія, СЕО Максима та інших працівників компанії одразу відчувається професіоналізм.
Зараз мені пощастило одразу використовувати технології на проекті, з якими я мріяв працювати. Олексій як СТО дослухався до моїх вподобань, що дуже сильно порадувало.
Хочу відмітити, що найбільше, як на співбесіді так і на івенті, мені сподобалась дружелюбна атмосфера та вміння вислухати. Саме цього, на мою думку, не вистачає більшості компаній.

Работала на позиции ПМ в компании Keenethics и думаю, что могу написать + - объективный отзыв про всем операционным аспектам.

Компания молодая, но однозначно движется в нужном направлении для достижения успеха.
Проекты/Заказчики: Есть пару скучных проектов, но большинство интересные и нетривиальные (блокчейн вообще топчик)) Я работала в компаниях постарше и статусней, где иногда попадались такие индивиды-заказчики, что моя нервная система до сих пор отвергает факт того, что я имела с ними дело. В Кинэтикс заказчики, на удивление, все попадались очень классные и отношение к команде было скорее партнерское, чем рабовладельческое.

Команда: Команда девелоперов разных уровней, есть молодые и не смелые, от которых много проблем, а есть толковые которые подскажут, направят, проведут тех посиделки. Мне не хватало архитектора на проектах, но насколько я знаю, сейчас идет поиск подходящего человека на эту должность. А еще в команде есть крутой дизайнер в штате, что очень улучшило качество дизайна на проектах.

Атмосфера: Вот это самая заметная ценность компании. Невероятно семейная, дружная, теплая атмосфера. Никакой паники, напряга, бюрократии (кроме нужной), агрессивного менеджмента нет. Мне как ПМу это иногда мешало)) Иногда ребята были настолько как дома, что я не могла их организовать к работе) Одно точно — прийдя в компанию вы найдете 40 новых друзей — гарантировано! Такое впечатление, что рекрутеры очень тщательно отбирают ребят по софт скилам, для того, чтоб исключить какие-либо конфликты внутри Кинетикс команды. Отдельное спасибо Вике-HR.

Топ менеджмент хоть и молод, но очень старательно и трепетно относится к взращиванию корпоративной культуры, налаживанию связей с перспективными партнерами и заказчиками. Макс и Леша прислушиваются к каждому мнению, прекрасно реагируют на конструктивную критику и действуют в интересах развития своей компании. Мне было очень комфортно и приятно работать с ними.

У Keenethics есть типичные проблемы молодых компаний, но благодаря сознательности менеджмента и дев команды все эти проблемы решаются максимально быстро. Я всем советую Keenethics как компанию для старта карьеры в отрасли так и для ее развития. Скучаю.

Дуже вразило що мене запитали — що зручніше стаціонарний комп або ноут.
Вибрав ноту тому, що не люблю прив’язувати себе до одного робочого столу, люблю творчу свободу. І о диво можна було відразу скористатися програмою покупки ноута в кредит (100% оплачує компанія з них 55% поступово сплачую я, за 12 місяців) якраз мій домашній зламали діти. Мене це врятувало, зворушений турботою, та довірою з першого дня))

У нас в компании есть возможность работать удаленно. На протяжении месяца связи с личными обстоятельствами я работал удаленно в удобное для меня время. Мне очень понравилось)