4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

«Компания КСК, образованная в 1996 г., занимается разработкой заказных информационных систем для российских и зарубежных заказчиков. В последнее время для российских заказчиков проводятся работы, связанные с интеграцией различных систем»
Яснопонятно

большая штатная текучка, а это говорит о многом

Не поинтересовался перед тем как туда устроиться — влетел.
Мой опыт печален, советовать не могу.
Может быть Винницкий офис куда не шел, но если брать такое жлобское отношение в Киеве, то становиться смешно. Жалуются на з.п. и никакое отношение там все.
Раз кинули с зарплатой когда работал, кинули и после ухода.
Реальный рост получил только после ухода. Думайте прежде чем туда идти.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.