11 травня 16:02
Я пропрацював в KAVA близько півроку на позиціі моушн — дизайнера і я неймовірно задоволений процесом та роботою в компанії. Самі люди які працюють тут дуже професійні.
Адекватне ставлення як до спеціаліста так і до людини, розуміння і прийняття.
Особлива подяка Поліні Свірідовій — дуже вдячний за допомогу в орієнтирах на кшталт «що до чого» і адекватну комунікацію)
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.